Mehndi

9 nejlepších návrhů Mehndi ve stylu Bombay s obrázky

Mehndi je velmi složité a nejlepší umění, které se v průběhu let v asijských a perských zemích hodně vyvinulo a je také slavné mezi všemi náboženstvími téměř pro všechny příležitosti. V průběhu let se objevily různé styly a vzory jako třpytky, arabština, tradiční, současnost atd. Mezi všechny patří také styl Bombay Mehndi je jedním z nejlepších. Tento styl není autorským právem nikoho, ale samotný styl je označován jako Bombayský styl Mehndi. To je velmi populární a žádané.

Styly Mehndi ve stylu Bombay

Návrhy Bombay Mehandi s obrázky:

Níže jsou uvedeny některé ze slavných designů mehndi ve stylu Bombay s fotografiemi, které jsou vhodné pro všechny typy příležitostí a svatební hostiny se všemi typy šatů.

1. Vzory Bombay Mehandi ve tvaru srdce:

Vzory Bombay Mehandi ve tvaru srdce

Tento jednoduchý design Bombay mehandi je kombinací současného a tradičního. Provedení na půl dlani je vytvořeno jako půlměsíc obrácený dovnitř, aby vytvořil srdce, zatímco spojíte obě ruce dohromady. Kromě toho je design táhnoucí se nad zápěstí také tak složitý a drobný a vyplněný tak velkou přesností.

2. Color Bombay Mehendi Designs for Girls:

Barevné Bombay Mehendi vzory pro dívky

Jedná se o vzor motivu bombay s použitím květin na místech. Díky třpytkám je to ještě atraktivnější a je to perfektní párty styl Mehndi. S tímto stylem barevného designu mehandi můžete jednoduše rockovat. Jedná se o jeden z nejlepších designů mehndi ve stylu bombay pro ruce s různými barvami, které jsou vhodné i pro zásnubní obřady.

3. Arabský styl Bombay Mehendi Design:

Arabský styl Bombay Mehendi Design

Design bombay mehendi je založen na půlměsíci, a proto je pouze na polovině ruky. To zobrazuje měsíc na Eid a tím to symbolizuje. Tento design mehndi můžete nosit při všech příležitostech a funkcích.

4. Svatební Bombay Mehndi Designy:

Svatební Bombay Mehndi vzory

Je to krásná postava designu „dulha-dulhan“ mehndi a je ideální pro budoucí nevěstu. Symbol sounáležitosti lásky a náklonnosti. Umění je vyrobeno s tak velkým množstvím specifikací, od šperků dívky až po specifikaci v jejich oblečení a je vyrobeno s takovou jemností a zobrazuje pouze kreativitu a vášeň umění..

5. Bombay Mehandi Design pro nohy:

Bombay Mehandi Design pro nohy

V tomto stylu bombay mehndi design páv a vězení práce je zajímavá a bude vypadat velmi dobře na někoho s plnými nohami. Na štíhlých nohách to nemusí fungovat tak dobře, protože design vyžaduje hodně místa. To určitě vyžaduje trpělivost.

6. Peacock Feather Bombay Mehndi Design:

Peacock Feather Bombay Mehndi Design

Tento design mehndi ve stylu Bombay je pro milostné ptáky a vychází z tématu pavího peří, které je symbolem lásky-takže je to velmi žádané, zatímco na Valentýna je zapůsobit na partnera.

7. Silný design Dark Bombay Mehndi:

Silný tmavý design Bombay Mehndi

Tento design mehndi ve stylu bombay je prostě krásná kreativita umělce. Motivový vzor jedinečný sám o sobě a se spoustou složitostí. Ačkoli mezi dvěma postavami je prostor, ale stále vypadá tak těžce. Tento design mehendi může být vhodný pro dlouhé ruce, protože vzor má různé mezery mezi nimi.

8. Bombay Mehandi Design pro ruce:

Bombay Mehandi Design pro ruce

Tento krásný vzor mehndi je pro nevěstu na svatebním obřadu. Práce ze síťoviny s květinami a půlkruhové vzory jsou krásně vyobrazeny a díky atraktivnímu designu jsou tak atraktivní.

9. Tradiční design Bombay Mehendi:

Bombay Mehendi Design

Tento vzor mehendi je tak tradiční a přesto tak atraktivní, aby vyhovoval štíhlým rukám. Vzhledem k tomu, že mezi vzory v oblasti zápěstí a vzory na špičkách prstů je dostatek místa, zvyšuje to krásu samotného vzoru.