Mehndi

9 nejlepších návrhů Dasara a Navratri Mehendi s obrázky!

Navratri dny jsou sváteční nálada v plném proudu, abych byl přesný. Pujas, Garba, hodování, půst, hudba, bindis, náramky a všechno to oblékání do etnických šatů! Slavnosti, které se točí kolem Navratri a Durga Puja, také znamenají začátek odstřelu Dussehra a Diwali. Určitě je perfektní „bahaana“ mít ruce a nohy ozdobené úžasnou barvou a designem henny. Inspirace designu Navratri Mehendi jsou jedny z nejlepších. Zde je 9 složitých návrhů Navratri Mehndi spolu s obrázky, ze kterých si můžete vybrat!

Krásné návrhy Navratri Mehendi s obrázky:

Pojďme se podívat na 9 nejlepších obrázků návrhů Navratri mehndi.

1. Styl Rajasthani nebo Marwari Mehndi pro Navratri:

Styl Marwari Mehndi pro Navratri

Obecně si tento styl mehndi zvolily nevěsty. Je to složité a časově velmi náročné. Ale konečný výsledek je tak okouzlující, že se zdá, že to stojí za každé úsilí a spotřebovaný čas. Motivy maharani a maharaja, květiny, listy, vinná réva, pávi a paisley jsou často zastoupeny uměním zrcadlového odrazu. Je také znám jako zrcadlový odraz díky otisku stejného designu na druhé straně nebo na noze.

2. Návrhy Mehandi ve stylu Bangle pro Dasaru:

Bangle Style Mehandi navrhuje pro Dasaru

Centrální kruhový design na dlani a další design na zápěstí a prstech je další úžasnou možností. Vypadá to moderně a stylově, stejně jako náznak etnického původu. Zkrátka je to dobrá paráda. Tento design získal v poslední době spoustu slávy a je hitem celého trhu.

3. Pákistánská henna umění zadní ruky pro Navratri:

Pákistánská henna umění zadní ruky pro Navratri

Pákistánské vzory Mehandi nebo indicko -arabské vzory jsou volně rozmístěné obrysy vyplněné složitě Květinové a lemované vzory plné jemné práce vypadají na rukou i na nohou úchvatně. Tento design je minimalistický design se spoustou volného prostoru. Je to okrajové, ale na zadní straně ruky to vypadá opravdu úžasně.

4. Kruhové návrhy Mehndi pro Navratri:

Kruhové vzory Mehndi pro Navratri

Kruhové motivy henny mluví ladně. Vypadají opravdu žensky a stylově. Ty mají atmosféru elegance a jsou považovány za jeden z nejlepších návrhů henny. Tento design má paisley a kruhové motivy, které vypadají naprosto úžasně! Tyto motivy byly složitě vyplněny různými vzory.

5. Různé tetovací vzory Navratri Mehandi pro obě ruce:

Různé tetovací vzory Navratri Mehandi pro obě ruce

Zrcadlový odraz je úžasným dílem umělce, ale dobře vypadají i zcela odlišné designy henny. Například v zobrazeném designu má jedna ruka mehndi design až do poloviny paže, zatímco druhá se provádí pouze po zápěstí. To také vypadá úchvatně a má to kouzlo.

6. Propletené umění Mehendi pro Navratri:

Propletené umění Mehendi pro Navratri

Dobře vypadají také vzory spletené do jedné cesty s potiskem na hřbetu ruky, s minimem vzorů na konečcích prstů. Ty jedly velmi atraktivní a vhodné pro všechny typy příležitostí.

7. Tučný geometrický vzor Mehndi na festival Navratri:

Tučný geometrický vzor Mehndi na festival Navratri

Odvážné geometrické vzory mehndi nakreslené s čistými mezerami a minimálním vyplněním zabere kreslení opravdu méně času. Kreslit lze květinové vzory, ale i geometrické tvary.

8. For The Love of Mehandi Art:

Pro lásku k umění Mehandi

Srdce je vytaženo napůl na obou rukou a spojení dokončí totéž. Tento jedinečný vzor henny vypadá úhledně a vůbec není vycpaný. Můžete jej nosit i na speciální večírky a funkce.

9. Naplnění designu čakry Mehendi na oslavu Navratri:

Vyplnění designu čakry Mehendi na oslavu Navratri

Tento design má odvážné oblasti vyplněné složitě spletitými vzory. Tečky, kruhy a víry vypadají velmi jemně a elegantně.

Mehendi není jen pro nevěstu. Je to pro všechny úžasné ženy, mladé i staré, všechny, kteří chtějí oslavit život. Mehendi navíc silně vykresluje bohatou indickou kulturu. Existují různé styly a designy, kterými se můžete chlubit. Tentokrát vyzkoušejte jeden z těchto speciálních designů mehndi Navratri.