Mehndi

9 nejlepších návrhů bílé henny s obrázky

Bílá henna “vypadá jako vzrušující volba pro tmavší tóny pleti i pro nevěsty v západním stylu, které nechtějí tradiční červenou hennu. Ale co přesně je bílá henna? List rostliny henny obsahuje přírodní červené barvivo, které barví vlasy, nehty a kůži.

V současné době získává bílá mehndi umění větší popularitu. Jedná se o bílé lepidlo, které se ze zdravotních důvodů používá k přichycení protetických zařízení k pokožce. Lepidlo může být naneseno na kůži jako henna pasta a bude držet na kůži až týden.

Top 9 trendových návrhů bílé henny s obrázky:

Níže uvádíme top 9 návrhů bílé henny, které byste rozhodně měli vyzkoušet:

1. Moderní bílý design henny:

Nejlepší návrhy bílé henny s obrázky

Jedná se o bílou mehndi hennu s arabským designem s kombinací modré, aby byl design zvýrazněn. Tyto návrhy mohou platit pro některé západní typy večírků, které nevyžadují žádné další příslušenství. Pokud je směs dobré kvality, vydrží až 1 týden.

2. Jednoduché bílé Henna vzory pro ruce:

návrhy bílé henny 2

Snadné bílé mehendi vzory dávají módní vzhled, lze také použít lepidla, která jsou speciálně určena pro tento účel henny. Aby to bylo více trendy, mohou být na design také umístěny kamínky. Když je žena inspirována a má představivost, dokáže vytvořit krásu z ničeho.

3. Lotus White Henna Design:

návrhy bílé henny 3

Tyto krásné mehandi umění s bílým vzorem mohou být skvělé pro svatební sezónu nebo pro ty, kteří chtějí něco jiného než tradiční umění mehndi. Složité motivy lze provést na vnitřní straně dlaní, což dává jiný vzhled než obvyklé červené barvy.

4. Vzory bílé henny na zadní straně:

návrhy bílé henny 4

Tmavší tóny pleti se mohou hodit k návrhům bílé henny, protože na nich vypadají naprosto nádherně! Výše uvedený obrázek je pro něj dokonalým příkladem s arabskými motivy henny a tento krásný design henny musíte vyzkoušet, bude to dobré pro západní strany.

5. White Henna Design ve tvaru diamantu:

návrhy bílé henny 5

Tento bílý mehndi design je spíše jako náramek s kosočtvercovým tvarem se síťovinou a prodloužením korálkového řetízku, takže vypadá jako šperk. To může být dobré pro večírky a jiné příležitosti, které nevyžadují žádné další příslušenství.

6. Cool White Henna Designs:

návrhy bílé henny 6

Jedná se o normální květinový design s tečkami a kruhovým vzorem, tento design je určen zejména pro zadní část ruky a bílá Henna je dobrý koncept. Což přináší novou výhodu lidem v Africe a módním průmyslu.

7. Creeper White Henna Design:

To lze kombinovat s různými vzory a barvami pro opětovné vytvoření tohoto designu henny. Při použití s ​​různými barvami třpytí dává elegantní vzhled. To může být namalováno na kůži ve vzorech, které vypadají jako henna, ale bílá henna neznečistí kůži.

8. Krásná Henna Designs White:

Tento nádherný květinový design má lineární vzor. Začíná přímo od předloktí a pokračuje až k nehtům ukazováčku a pokrývá většinu kůže na cestě. Ostatní prsty jsou ponechány zcela bez jakéhokoli designu, aby se zvýraznil centrální vzor. Tento design může být ideální pro svatby a příležitosti.

9. Květinová bílá Henna Design pro nohy:

White Henna Art pro nohy se stává ještě krásnější, když jsou tam květinové vzory a tento krásný design mehandi s obrovským lotosem kvetoucím uprostřed je exotický a ideální pro sport pro slavnostní příležitosti. Kontrastní barva na nehty s designem dodává noze rozkošný vzhled.

Henna je také pasta vyrobená z práškového listu henny, který se používá k barvení těla. Původní henna je dodávána pouze v červené barvě; bílá henna není původní henna. Pokud má někdo zájem o bílou hennu na svatbu nebo jinou příležitost, určitě se zeptejte umělce, jaké produkty použít, pokud se někdo snaží doma, držte se bezpečných technik.