Mehndi

9 nádherných návrhů a nápadů Mehndi Butterfly!

Butterfly Mehndi Designszdroj

Motýl vypadá krásně s velkými šupinatými křídly, která mohou být dobře zastoupena v designu mehndi. Butterfly mehndi design dává rozkošný vzhled. Jako tetovací design je velmi žádaný. Takové tetování a vzory jsou docela přijímány jako nový trend. Ve srovnání s jinými strukturami je mnohem smyslnější a ladnější.

Okouzlující vzory Mehndi Butterfly:

Současnými trendy jsou barevné vzory a vzory motýlů mehndi. Zde vám představujeme nejnovější návrhy motýlích mehndi, které musíte vyzkoušet v roce 2021.

1. Butterfly Mehandi Design pro ruce:

Butterfly Mehandi Design pro rukuzdroj

Lidé jsou velmi dobře obeznámeni s barevnými návrhy mehndi po ruce. Ale se změnou času jsou designy henny jako motýl v trendu. Motýl inspiruje tento design těžkým spirálovým vzorem. Složité tahy a silně propracovaný design jsou ideální pro ozdobení hřbetu ruky.

2. Motýli Mehndi vzory na zápěstí:

Butterfly Mehndi Designy na zápěstízdroj

Vzory na zápěstí jsou v dnešní době stále více v módě. Obvykle byla henna určena pouze pro ruce. Pro lidi, kteří mají rádi tetování, to lze provést dočasně na zápěstí nebo kotníku podle výběru.

3. Butterfly Mehendi Design pro kotník:

Butterfly Mehendi Design pro kotníkzdroj

Jedná se o speciální motýlí design se srdíčky na nohou. Lidé, kteří dávají přednost nošení krátkých outfitů po kotníky, se mohou rozhodnout pro tento design. Odhalí design a dodá nohám atraktivní vzhled.

4. Butterfly Mehndi Art for Neck:

Butterfly Mehndi Art pro krk

Každý by byl raději módnější. Jednoduchý a elegantní pohyb motýla byl proveden pomocí černé mehndi s odvážným tahem na krk. Tento design bude ladit s drdolovými vlasy a šaty s hlubokým zadním výstřihem. Jeho struktura je navíc velmi střízlivá a rozkošná. Sotva to trvá několik minut, než to zvládnete.

5. Black Color Butterfly Mehndi Designs:

Motivy černé barvy Butterfly Mehndi

Každý si může vyzkoušet toto bezchybné kombo. Byly dány dva obrovské krásné motýly s odvážným obrysem a tenčí řadou. To lze také vyzkoušet s jinou barvou, která odpovídá outfitům. Jediného motýla lze podle volby použít také na bok nebo paži. Tento design lze provést doma za pár minut.

6. Design Henny s modrým barevným motýlem:

Henna Design motýla modré barvy

Milovníci tetování budou nadšenější, když uslyší, že návrhy henny jsou nyní barevné. Každý má prostor pro výběr barevného provedení, které odpovídá jeho oblečení. Jedná se o modrou barvu henného motýla s tlustým okrajem černých a skvrnitých bílých teček. To je na ruce něco krásného.

7. Fascinující vzory Mehndi Butterfly:

Fascinující vzory Mehndi Butterflyzdroj

Motýli se dvěma velkými šupinatými křídly místo toho, aby měli po ruce větší motivy mehndi motýlů, dostali uvnitř spirálovitý vzor a pro obrys byl uveden silný tučný tah. Tento jednoduchý a elegantní design henny bude ideální pro běžné dny i pro příležitosti.

8. Jednoduchý design svatebního motýla Mehndi:

Jednoduchý design svatebního motýla Mehndizdroj

Mnoho lidí se bude chtít rozhodnout pro design, který dává jednoduchý vzhled hřbetu ruky s motýlem, a zbytek ruky je pokryt květinami. Tento design motýlů bude poutavý pro každého.

9. Mehendi vzory arabského motýla:

Arabské Butterfly Mehendi vzory

Tento design se trochu liší od ostatních návrhů. Poskytl silný obrys s tmavě černou barvou a uvnitř je mírně zastíněn. V blízkosti motýla byly dány dvě květiny, aby vypadal rozkošně. Lidé, kteří dávají přednost jednoduchosti, mohou vyzkoušet tento design a dají dobrý vzhled.

Přehled:

Výše uvedené krásné motýlí vzory mehndi lze vyzkoušet na základě výběru a příležitosti. Poskytne elegantní vzhled spolu s vybranými oblečeními. Může to poskytnout neúplný vzhled bez stylového designu mehndi motýla. Kromě toho jsou tyto návrhy mnohem složitější a jsou nejtrendovějšími návrhy.