Mehndi

9 krásných afrických návrhů Mehndi s obrázky

Když vám řeknou, abyste vybrali návrhy mehndi, měli byste k dispozici řadu různých typů, jako je arabština, tradiční, indo-západní, Mughlai, jednoduchá Tikka Mehndi a mnoho dalších. Mezi všemi těmito je v poslední době stále oblíbenější název design africké heeny. Jsou velmi inspirováni tradičními indickými vzory a dávají komplikované i složité vyřezávané vzory.

Krásné africké vzory Mehndi s obrázky

Nejnovější a tradiční africké návrhy Mehndi pro ženy:

Zde jsou některé z široce vybraných návrhů africké henny, ze kterých byste se při výběru zbláznili.

1. Západní Afrika Mehandi Design:

Západní Afrika Mehandi Design

Design v oblasti západní Afriky přichází s návrhy, které jsou tmavé a odvážné. Design je vyroben z jednoduchých zakřivených šňůr na zadní straně s tečkovanými vzory na druhé straně linky. Tento typ designu získáte na jedné nebo obou rukou; získejte tento silný design pro vaši příští příležitost.

2. Půlruční design Mehndi:

Půlruční design Mehndi

Africký design henny, který ukradl srdce žen, je vyroben pouze na polovině ruky. Je plná zakřivených velkých vzorů a naplněna malými vzory, které dávají květinový vzhled s tečkovaným okrajem. Tento design provedený kreativní myslí, můžete si přizpůsobit téma podle svého výběru.

3. Nigerijský design Mehndi:

Nigerijský design Mehndi

Tento druh umění africké henny je široce pozorován a dává návrhy plamenů, kruhů a tradičních kmenových vzorů. Obvykle zachycují boky nohou a rukou, čímž dávají náramek nebo výplatu. Pokud je barva pleti dívky střední a vypadá dobře jako design pro funkce nebo večírky, pak je tento design určitě krásný.

4. Geometrický design Mehndi:

Geometrický africký design Mehndi

Geometrické vzory byly hlavními vzory používanými pro výrobu mehndi na dlaních nevěsty. Design může být také doprovázen dalšími vzory, jako jsou tečky, srdce, květiny a mnoho dalšího. Vypadá to jako smíšená kreativita typu vzoru.

5. Kulturní design Mehndi:

Kulturní design Mehndi

Africké mehndi navrhuje ruce, pokud mají kulturní nádech, byly by nejlepší pro duchovní nebo kulturní funkce. Design je vyroben pomocí různých květináčů, květinových vzorů a dalších drobných designů pro okouzlující dotek. Takový design provedly dívky, které chodily na vysoké školy na jejich vysokoškolské funkce nebo oslavy.

6. Etiopský design Mehndi:

Etiopský design Mehndi

Etiopské vzory v afrických mehndi jsou docela podobné indickým mehndi vzorům. Vyrobené ze směsi geometrických vzorů, drobných výplní, pávových vzorů a mnoha dalších, dodávají vašim rukám úžasnou barvu.

7. Jednoduchý africký Mehendi:

Jednoduchý africký Mehendi

Jednoduché vzory africké henny zdobené diamantovými kouzly činí mehndi nádhernějším. Design je vyroben z různých listů jako tahy tvořící pás jako na zadní straně. Vyzkoušejte tento jednoduchý design pro svůj běžný den.

8. Africké šperky Mehndi:

Africké šperky Mehndi

Africký design mehndi, který vám dává pohled na starodávný design šperků v kmenové oblasti Afriky, je design afrických šperků. Vyrobeno pomocí různých geometrických tvarů a jiného designu, poskytuje kompletní pokrývku ruky s designem prostředního prstenu.

9. African Bridal Mehndi Design:

Africký svatební design Mehndi

Stejně jako ostatní typy mehndi přicházejí s květinovými vzory, africké vzory mají také pohled na podobné vzory. Jsou vyrobeny ze silných mehndi lemů a drobných výplní a jsou ideální pro zdobení rukou a nohou nevěst.

Návrhy africké henny jsou složeny pomocí vzorů, jako jsou geometrické tvary, tečky, čáry, čtverce atd., Které lze celkem snadno kreslit. Jejich návrhy obecně pokrývají dlaně, paže, chodidla a ruce podobné pletivu.