Mehndi

9 krásných a trendových vzorů Mehndi s kameny

Mehndi designy zdobené kameny jsou nyní populární díky nejnovějšímu trendu ve světě módy. Dívky nebo ženy rády vyzkouší tento typ kamenem posetého mehndi pro jakékoli svatební akce nebo obřady. Ve sbírce líčení pro ženy je mehndi ta, která hraje velkou roli, ženy se bez mehndi nemohou cítit úplně hotové. Barevné kameny, které lze v návrhu použít, z něj činí úžasnou změnu oproti starým prostým vzorům.

mehndi designy s kameny

Nejnovější a atraktivní vzory Mehndi s kameny a obrázky:

Pojďme se podívat na top 9 mehndi designů s kameny.

1. Konstrukce s plným ramenem s kamenným hrotem:

Celoruční kamenný design

Jedním z nejnovějších stylů mehndi designů jsou mehndi designy na paži s kameny. Díky tomu vypadá paže opravdu krásně a elegantně. Použité kameny se pohybují od malých až po velké. Trvá to trochu víc času na design, ale vypadá to velmi hezky na nevěstu v její svatební den. Vyzkoušejte také kameny ve tvaru diamantu.

2. Design s kamenným hrotem:

Ručně zdobený kámen

Zde je další skvělá možnost vyzkoušet. Jednoduchý design mehndi je propracovaný s použitím kamenů. Design růžových pupenů má drobné červené kamínky, které jsou přilepené, aby vypadaly hezky. Přitahuje pozornost diváků na večírcích nebo obřadech.

3. Mehndi designy boční paže:

Boční rameno Mehndi Designs

Vyzkoušejte tento krásný jemný design mehndi, kde je obraz vytvořen pouze na straně paže až do konce prstu. To vypadá velmi hezky a jemně. Kameny dodávají designu šmrnc. Ty dívky, které milují řídit své kolo, pak toto mehndi bude vaše, upoutá pozornost při jízdě na kole.

4. Stone Mehndi Design pro nohy:

Stone Mehndi Design pro nohy

Díky těmto kamenným mehndi designům budou vaše nohy vypadat nádherně a úchvatně. Najdete mnoho vzorů, které jsou jednoduché a barevné. Návrhy obsahují kameny, které mohou být bílé, modré nebo červené.

5. Stone Mehndi Design pro záda:

Stone Mehndi Design pro záda

Zde je skvělý způsob, jak předvést mehndi návrhy s kameny. Zadní strana je potažena mehndi designem, který je poté atraktivnější přidáním malých barevných kamínků. Vyzkoušejte tento design pro svou příští příležitost a rozveselíte párty.

6. Glitter and Stone Designs:

Třpytivé a kamenné vzory

Třpyt a kameny jsou dalším krokem v designu mehndi, který vypadá super cool. Použitá třpytivá barva je obvykle podle barvy oblečení, které si daná osoba oblékne. Takže máte možnosti jako červená, modrá a zelená, které lze doplnit kameny.

7. Finger Mehndi Designs:

Finger Mehndi Designs

Úžasné designy prstů mehndi s kameny jsou poutavé pomocí malých kamínků, které září. Návrhy jsou aplikovány na prsty a nehty mohou být ozdobeny barevnými kamínky. Vyzkoušejte tento nový styl a uvidíte, že se vám zatočí hlava.

8. Svatební kámen posetý Mehndi:

Svatební kámen posetý Mehndi

Nevěsta je nejdůležitější osoba a musí být na to oblečená. Vyzkoušejte tedy tyto skvělé svatební mehndi designy, které jsou poseté kameny. Návrhy mají spoustu složitých detailů a barvy kamenů odpovídají oblečení, které se bude nosit na velký den.

9. White Mehndi Designs with Stone:

White Mehndi Designs with Stone

Nedávným trendem v designu mehndi je design mehndi v bílé barvě. Návrhy jsou stejně jemné a složité jako ostatní mehndi designy. K zvýraznění designu můžete použít bílé kameny nebo můžete získat barevné kameny, které k němu budou ladit.

Tyto návrhy lze provést na pažích, dlaních, nohou a dokonce i na prstech osoby. Jděte odvážně s mehndi vzory na zádech, které jsou také posety kameny.