Mehndi

9 exkluzivních zimních návrhů Mehndi s obrázky

Zima přináší podstatu oslav, počínaje Štědrým večerem, večírkem končícím do Saraswati Puja a kromě toho všeho přicházejí nejočekávanější události, kterými jsou svatby. Obřady nejsou kompletní bez líčení, oblékání a je nutné mít zasedání Mehendi. Přesto je to suché a chladné počasí. Zde představíme některé z nejlepších a dechberoucích zimních mehndi návrhů spolu s obrázky, které vás v této zimě nejvíce inspirují.

zimní mehndi designy

Ohromující zimní Mehndi návrhy s obrázky:

1. Design Mehendi Lord Ganesha v zimě:

Design Mehendi lorda Ganeshy v zimě

Jedná se o nejposvátnější díla pro svatební obřad. Obsahuje různé momenty našich pánů s různými druhy květin s listy v různých tvarech a velikostech. Formy Lorda Ganeshy jsou nejoblíbenější, protože zvažuje mnohem více designových vzorů, díky nimž ruka vypadá krásně.

2. Návrhy Mehendi s plnými zády na zimu:

Full Back Peacock Mehendi Designs for Winter

Obsahuje různé formy pavích peří, ale většinou se taneční forma páva používá společně se stromy, květinami a některými náhodnými vzory, aby poskytly úplný vzhled. Někdy design také zahrnuje sloní vzory a tečkované vzory, které dodávají ohromující vzhled.

3. Minimalistický design Mehendi na zimu:

Minimalistický design Mehendi na zimu

Toto paví mehndi umění je vybráno a nakresleno oválné vzory opouštějící mezery mezi dvěma tvary. Udržování mini mezer uvnitř peří páva je prostě lákavé. Náhodný květinový vzor pokrývá současně vybrané body, liché čáry a křivky ve tvarech poskytujících mezery.

4. Návrhy zimního náramku Mehndi:

Zimní náramek Mehndi Designs

Jedná se o jeden z jedinečných designů henny pro zimu, který je naplněn určitým květinovým a geometrickým vzorem & design zahrnuje trojúhelník, čtvercové umění. Kruhy a tečky byly umístěny tak, aby zakrývaly malé čtverečky. Tento design henny vypadá jako série s různými tvary umístěnými na ruce jako náramek. Bude to vypadat jednoduše, ale elegantně.

5. Pákistánské návrhy Mehendi v zimě:

Pákistánské návrhy Mehendi v zimě

Tyto motivy jsou inspirovány uměleckými díly kmenových životů v Africe. Vzory umístěné s jednoduchými přímkami, lichými čarami, křivkami, kruhy a čtverci jsou náhodně kreslené jeden po druhém, který často používal na dlani, a táhly se až do zápěstí se spirálovým designem.

6. Arabské zimní návrhy Mehndi:

Arabské zimní mehndi designy

Ze všech uměleckých děl je arabština nejpropracovanější a je oblíbená. Má páv, květinové, listové, vinné révy a tečkované květiny se používají prostorným způsobem, aby vypadaly vhodně. Prsty jsou zvýrazněny květinami a tečkami a nezakrývají celou ruku.

7. Květinové zimní vzory Mehandi:

Květinové zimní vzory Mehandi

Květina Mehendi obsahuje různé tvary a velikosti přidáním křivky k přichycení květin spolu s listy s rozkvetlou květinou, na kterou se často používají růže, protože je to znak lásky. Lidé, kteří dávají přednost jednoduchosti, mohou vyzkoušet tento krásný design zimní henny pro své ruce.

8. Fish Patters Mehandi Design pro zimu:

Fish Patters Mehandi Design na zimu

Jedná se o jedinečný design se síťovinou, květinovým a také listovým vzorem na celé dlani, design ve tvaru písmene V byl použit k získání jiného vzhledu. Všechny prsty jsou pokryty stejným vzorem malých květů. Tento design mehndi má nádhernou kombinaci všech těchto motivů v kombinaci s jinými složitými vzory.

9. Tradiční zimní návrhy Mehendi:

Tradiční zimní mehendi vzory

Jedná se o jeden z různých designů mehndi na hřbetu ruky, který zahrnuje dotek slunečnice s křivkami a liniemi. Tečky byly použity k elegantnímu vzhledu designu, všechny prsty mají podobně jednoduchý design se složitými vzory. Mehndi umělec může také kreslit šikmé čáry, které jsou pěkně rozmístěny pro úhledný vzhled.

Tyto designy Mehndi jsou výhradně vyrobeny a přizpůsobeny pro zimní sezení, protože bude chladno a sucho. Zejména v zimě teplo hodně pomáhá vyvinout hlubokou barvu mehndi. Tyto návrhy jsou pro tuto sezónu snadno zvládnutelné, protože vypadají úžasně a krásně. Existuje mnoho dalších návrhů, které lze použít podle sezóny a příležitosti.