Mehndi

9 báječných monzunových návrhů Mehandi s obrázky

Termín monzun se používá k označení deštivé fáze sezónně se měnícího vzorce. Pro tuto monzunovou sprchu ruce, nohy s nejnovějšími návrhy mehendi, dnešní ženy nevyžadují žádnou příležitost k použití mehendi, protože se to nyní stalo trendem.

Existuje mnoho variací a typů v mehndi designech, které jsou kategorizovány, jako jsou arabské mehndi designy, indické mehndi designy a pákistánské mehndi designy. Ženy obvykle používají na ruce a nohy variace návrhových vzorů henny nebo mehndi.

Monsoon Mehandi navrhuje s obrázky

Krásné návrhy Mehandi v Monzunu s obrázky:

Dnes jsme zde přišli s nejnovějšími návrhy monzunových mehndi do roku 2020 spolu s obrázky, které vás určitě inspirují.

1. Floral Monsoon Mehndi Design:

Monsoon Mehandi Designs

Tento design mehndi je skvělý jako monzunový vánek s květinovým, listovým a paisleyovým vzorem. Listy se dotkly květů, aby vypadaly krásněji, začaly od ukazováčku a naškrobily se až k zápěstí. Okvětní lístek velké velikosti vypadá velmi jasně po ruce jako design mehendi.

2. Designy Grapevine Monsoon Mehandi:

Grapevine Monsoon Mehandi Designs

Vzor tohoto designu je velmi dlouhý, bude ideální pro ty, kteří mají dlouhé ruce a nohy. Obsahuje květinové, paisleyové a spirálové vzory, prsty jsou pokryty spirálovým a korálkovým řetízkem, který vypadá velmi krásně. Tento design se liší od ostatních vzorů, díky kterým bude ruka vypadat jedinečně.

3. Mehendi Designs v Monsoon pro prsty:

Mehendi Designs v Monsoon pro prsty

Se změnou času a lidí se každý setká s výjimečnou módou. Mehendi slouží k ozdobení celých rukou nebo nohou. Ale teď je nejnovějším trendem zvýraznění prstů různým vzorem vzorů mehandi, existuje mnoho exkluzivních designů mehandi pouze pro ozdobení prstů.

4. Návrhy tetování Henna pro Monsoon:

Návrhy tetování Henna pro Monsoon

V současné době jsou v módě designy mehendi se spoustou mezer a k vychloubání tohoto trendu můžete vyzkoušet tento ohromující design pávích mehndi, který má spoustu složitých květinových a pávích peří zvýrazněných tečkami kolem sebe. Jedná se o jedinečný design a bude vhodný pro všechny typy příležitostí.

5. Vícebarevné návrhy Mehendi v Monsoon:

Vícebarevné vzory Mehendi v Monsoon

Přidejte více barev do rukou pro tento monzun s třpytivými a kamennými vzory mehandi. Jeden obrázek má kombinaci modrých a bílých kamenů, které jsou umístěny uprostřed květinového vzoru. Druhý obrázek má různé barvy s květinovými a paisleyovými a můžete zkusit změnit barevnou kombinaci na základě oblečení.

6. Peacock Style Monsoon Mehndi Designs:

Peacock Style Monsoon Mehndi Designs

Možná to bude nejlepší design mehandi pro tento monzun. Krásný motiv tančící peny henny vypadá okouzlující a přitažlivý, kombinace několika květinových a listových vzorů je prostě ohromující. Umění mehendi ve stylu páva bylo navrženo podle složitého vzoru umělcem mehndi.

7. Jednoduchý jedinečný design Mehendi v Monsoon:

Jednoduchý jedinečný design Mehendi v Monsoon

Kruhové motivy a symboly jsou v arabském designu mehndi zastoupeny jako květinové. Květiny a spirály jsou uspořádány podle určitého vzoru a mají silné obrysy. Nejlepší na tom je, že celý vzhled je velmi tradiční, ale dal moderní nádech, prsty mají květinový a tečkovaný vzor, ​​který dává designu elegantní vzhled.

8. Návrhy svatební Henny pro Monsoon:

Mehendi návrhy pro monzunové svatby

Mehandi design ve stylu páva bude perfektní volbou pro nevěsty a má mnoho pávů zkroucených vzorem peří, spirál a paisleyů s kombinací květin. Aby poskytli úplnou podobu designu, byli sloni umístěni opačným směrem. Toto bude nejatraktivnější design mehndi.

9. Ohromující arabské monzunové návrhy Mehandi:

Ohromující arabské monzunové vzory Mehandi

Tento typ jednoduchého a trendového designu mehndi má mezi ženami obrovské nadšení a tento design má velmi jedinečný vzor s květinovým a listovým vzorem náramku zkrouceným tečkovanými květy. Fingers zdůraznil liniemi, malými listy a spirálovým designem, díky čemuž bude ruka v monzunové sezóně působivá a jasná.

Mehendi bude k dispozici po celý rok, ale jeho použití v Monsoon udrží ruce v teple, aby vypadalo trendověji a barevněji, takže vyzkoušejte výše uvedené ručně vybrané mehndi designy. Mehandi je součástí indické kultury, která definuje příležitosti, svatby atd. Existuje široká škála optimálních návrhů henny pro monzun.