Mehndi

50+ jednoduchých a atraktivních návrhů Mehndi pro ruce !!

mehandi návrhy na ruce

Ruce jsou jednou z nejlepších částí těla, které lze ozdobit mehndi. Glamorizace rukou tradičním designem mehndi je nejlepší způsob, jak přirozeně zvýraznit krásu vašich rukou bez doplňků. Mehndi je součástí mnoha kulturních tradic a je velmi populární v Indii, Pákistánu a dalších asijských zemích. Od vysokoškolských funkcí po velký svatební den je zdobení rukou roztomilým mehndi uměním považováno za nutnost.

Nejlepší část těchto ručních návrhů mehndi je, že vzory a motivy lze použít jednotlivě pro paže i pro nohy. Můžete si také vybrat design nebo jej přizpůsobit podle příležitosti, díky čemuž bude mehndi velmi uživatelsky přívětivý. Takže bez dalšího zdržování se podívejme na některé z nejlepších návrhů mehndi pro ruce.

Nejlepší návrhy Mehndi pro ruce s obrázky:

Nejnovější a jednoduché návrhy mehndi pro ruce s fotografiemi uvedené v tomto článku mohou být užitečné pro každou příležitost, podívejme se na ně,

1. Kulatý květinový design Mehndi pro ruce:

Kulatý květinový design Mehndi pro ruce

Zde je další ilustrace pro milovníky kulatého designu/mandaly. Velká květina kulatého tvaru na dlani vypadá super roztomilá. Květina obsahuje okvětní lístky, listy a několik dalších složitých detailů. Stejný vzor se používá pro prsty. Vzor stylu bloku na špičce palce vypadá velmi pěkně. Pro doplnění designu přední ruky byl přijat velmi běžný design mehndi zadní ruky. Tento elegantní, ale přímočarý design henny umožňuje rychlé a snadné obnovení designu pro jakýkoli druh funkce.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo festivaly.
 • Spárovat s: Spárujte s tradičními nebo indo-westernovými outfity.

2. Jednoduchý design Mehndi pro ruce:

jednoduché mehndi návrhy pro ruce

Tento jednoduchý, ale elegantní design mehndi je naprosto ideální pro vysokoškolské funkce a příležitostná setkání. Design obsahuje jednoduché květinové vzory. Zde nebyl použit žádný složitý styl. Můžete to snadno nakreslit, i když máte malou praxi umění mehndi od ruky. Skvělý motivový vzor s kombinací dvou listů a jedné tečky slouží k ozdobení konečků prstů. Zbývající část prstů je ponechána otevřená, aby měl design propracovaný vzhled. Rozhodněte se pro nejbližší akci, kterou ohromíte své přátele, kolegy a bratrance. Tento design můžete také použít na dlani a nohou.

 • Vhodné pro: Tento design je vhodný pro rodinné funkce a festivaly.
 • Spárovat s: Kombinujte s ležérním nebo indo-westernovým oblečením.

3. Zpět kulaté Mehndi vzory pro ruce:

Zpět kulaté Mehndi vzory pro ruce

Pokud nemáte rádi křiklavé styly, poděkujete nám, jakmile narazíte na tento obrázek. Design je další kulatý v seznamu a jeho výroba je velmi jednoduchá. Přední dlani dodává krásu. Tento jednoduchý ruční design mehndi může fungovat jako dobrý základ pro vaši přední část, pokud jste na zadní straně ruky nakreslili složitý vzor. Design dává více vyniknout zádům a efektivně zkrášluje přední část vaší ruky. Na každém prstu je nakresleno prodloužení stejného vzoru, díky čemuž vypadá design tak dokonale, jako je. Podobný design lze provést na přední straně dlaní a chodidel.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro festivaly nebo rodinná setkání.
 • Spárovat s: Spárujte se svými oblíbenými indo-westernovými outfity.

4. Geometrická arabská ruka Mehndi:

Geometrický ruční design mehndi

Pokud chcete vydávat za indicko -bohémský šik, tento aztécký ruční mehndi design zajistí, aby vaše postava pro tuto roli zapadla na své místo. Nevypadá to ani příliš kmenově, ani příliš urputně. Ideální pro tematické večírky a další malá rodinná setkání, kde chcete experimentovat se svým vzhledem. Není to nic příliš složitého, a proto je ideální volbou pro ženy, které to milují snadno. Vzory na spodní dlani sahající až k zápěstí vyžadují trochu pozornosti od třetí osoby, ale jinak je dobré jít. Tento design bude vypadat stejně krásně, když je aplikován na chodidla a přední stranu dlaně.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo slavnosti.
 • Spárovat s: Spárujte s tradičními nebo indo-westernovými outfity.

5. Krásný arabský design Mehndi:

Arabský design Mehndi

Nezískal si vás právě tento svým arabským složitým designem mehndi? Je to jeden z nejnovějších návrhů mehndi pro ruce a můžete vidět důvod, proč je v poslední době tak populární. Design je ztělesněním všeho, co by měl mít dokonalý vzor henny. Je snadné a úhledné rozeznat design, je složité a dostatečně plné, aby se vydávalo jako svatební ruka mehndi. Má několik velmi základních motivů, které lze ozdobit kameny, pokud chcete, aby to vypadalo ještě nádherněji, ne že by to už bylo méně. Tento design mehndi můžete použít i na zadní stranu dlaní.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti.
 • Spárovat s: Spárujte s tradičními nebo indo-westernovými outfity.

6. Pákistánský svatební design Mehndi pro ruce:

Pákistánský svatební design Mehndi pro ruce

Tento vynikající bekhendový design mehndi je určen nevěstám nebo nevěstám, které nemají rády křiklavé vzory. Design nepokryl každou část kůže. Na zápěstí je nápadný styl průchodky, zatímco kolem je design lemován květinami pro zkrášlení ruky. Na prstech jsou nakresleny stejné květiny. Tento podobný vzor mehndi můžete znovu vytvořit na přední straně dlaně.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro zasnoubení nebo svatební obřad.
 • Spárovat s: Spárujte s tradičním těžkým lehenga choli nebo šararou.

7. Gujarati Mehndi Design pro ruce:

Gujarati Mehndi vzory pro ruce

Jedná se o typický ruční design mehndi ve stylu Gujarat, který zakryl zápěstí v kulatém stylu jako náramek. Dále k vaší ruce běží řada nádherných motivů a zakrývá velký prst. Je to velmi inovativní a umělecký design. Design zápěstí byl pokryt spirálou, stejná dekorace na všech špičkách prstů dělá mimořádný design jemným. Tento pěkný design je ideální pro večírky a náboženské akce. Tento podobný design můžete pro své nohy znovu vytvořit.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro večírky nebo neformální záležitosti.
 • Spárovat s: Spárujte s elegantními indo-westernovými outfity.

8. Eid Mehndi Návrhy na ruce:

Eid Mehndi Návrhy na ruce

Tato ruka mehndi nemá v ruce celkem základní vzor. Většinou je naplněn spirálami, které mají tvar pávů. Na zápěstí je ještě jeden velký páv, takže celá mehndi je extravagantní obdivuhodná volba pro obřady jako svatba nebo festivaly jako Eid. Ačkoli kvůli složitosti nemůžete udělat design sami, profesionál by vám měl pomoci tento vzor vytěžit naplno a odvést veškerou pozornost. Je to jeden z jednoduchých návrhů mehndi pro ruce.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro běžné rodinné záležitosti.
 • Spárovat s: Kombinujte s ležérním nebo indo-westernovým oblečením.

9. Tradiční Mehndi vzory pro ruce:

Tradiční Mehndi vzory pro ruce

Tento krásný design je zvláště pro ty, kteří milují plnější mehndi designy. Počínaje zápěstím pokrývala celou ruku. Design obsahuje květinové vzory a tradiční motivy. Vzhledem k tomu, že zahrnuje složité vzorce, potřebuje více znalostí a trpělivosti ve srovnání s prvním. To by byl jeden z nejlepších návrhů mehndi pro ruce, který je velmi svůdný svým vzorem a kombinací vzorů. Tento design mehndi lze spárovat s náramky i trendovým poutem, které dotvoří váš celkový vzhled.

 • Vhodné pro: Vhodné pro zapojení nebo rodinnou funkci.
 • Spárovat s: Spojte tento design s tradičním oblečením.

10. Svatební Mehndi vzory pro ruce:

svatební mehndi návrhy pro ruce

Nádherný design mehndi pro nevěsty a blízké příbuzné nevěsty a ženicha. Je mimořádně krásný a dává rukám vysoce ozdobený vzhled. Květiny, listy, krásné tvary a motivy jsou spojeny dohromady, aby dotvořily tento nádherný design. Pokud jej chcete vytvořit, měli byste být zkušeným návrhářem mehndi. Květiny v tomto designu můžete nahradit jiným stylem květin z arabských vzorů mehndi nebo motivem páva.

 • Vhodné pro: Vhodný design pro zásnubní obřad.
 • Spárovat s: Spojte to s těžkým tradičním oblečením.

11. Mehndi Designs for Festivals:

ruční mehndi návrhy

Zde je další zkoumání tvůrčích schopností umělce. Myslím, že neexistuje nikdo, komu by se nelíbil tento poutavý design. Od lokte po konečky prstů, design je ideální pro rodinné funkce, večírky a festivaly Eid. Dokonce i nevěsta se může rozhodnout, že ozdobí svůj velký den. Design není nijak složitý a každá postava je snadno rozpoznatelná. V celém designu nevidíte žádný nesmyslný vzor. Vzhledem k tomu, že tento design je rozmístěn a umístěn přiměřeně, můžete jej také použít jako tetování.

 • Vhodné pro: Design je vhodný pro rodinnou svatbu.
 • Spárovat s: Spojte tento design s indo-westernovým oblečením.

12. Ruční návrhy Mehndi pro dívky:

Ruční návrhy Mehndi pro dívky

Podívejte se na tohle, skvělá volba pro dívky a ženy, které chtějí ve všem eleganci a propracovanost. Design vypadá plnější, ale nezahrnuje extravagantní marné tvary. Zcela vyplněné tipy mu dodávají tradiční vzhled. Ať už hledáte všestranný design mehndi pro náboženský festival nebo chcete inspirovat své přátele na vysokoškolské párty, tento glamorizovaný design je pro vás nejlepší. Tento design můžete použít i na zadní stranu rukou.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti.
 • Spárovat s: Spárujte s tradičními nebo indo-westernovými outfity.

13. Arabské návrhy Mehndi pro ruce:

arabské mehndi návrhy pro ruce

Vynikající příklad arabských ručních mehndi designů, obsahuje pouze stále zelené květinové vzory, které jsou uspořádány v pořadí. Všechny květiny jsou vyrobeny ve stejné tloušťce a konzistenci. Okvětní lístek je vyplněn tenkými liniemi, zatímco centrální kruhy květů jsou vyplněny mehndi, což je specifická charakteristika arabského mehndi. Konstrukce pokrývala pouze index a střední prsty. Tento design můžete také použít na dlaň nebo nohy. Tento jednoduchý design je ideální pro začátečníky.

 • Vhodné pro: Tento design je vhodný pro příležitostnou událost.
 • Spárovat s: Spárujte se svým outfitem dne.

14. Květinový vzor Mehndi:

květinové ruční mehndi vzory

Jaký je váš názor na tento roztomilý a jednoduchý ruční design mehndi? Stejně jako u předchozích vzorů tento design neobsahuje žádný květinový vzor. K návrhu byly použity pouze motivy a listy, které začínají od zápěstí a pokrývají většinu dlaně. Drobný listový vzor na prstech a palci vypadá velmi pěkně. Tento design mehndi bude vypadat ještě lépe, pokud bude aplikován na zadní stranu dlaně.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro slavnosti.
 • Spárovat s: Spárujte s tradičními nebo indo-westernovými outfity.

15. Nejnovější design Mehndi pro obě ruce:

nejnovější mehndi návrhy pro ruce

Toto je jedinečný design mehndi pro design mehndi obou rukou. Rovněž neobsahuje žádný květinový vzor; většina designu je vyplněna spirálami. Vypadá to příliš složitě a složitě, ale ve skutečnosti je to docela jednoduché. Je jisté, že je vynikající pro ženy všech věkových skupin. Můžete se rozhodnout pro tento obdivuhodný design pro večírky, Eid i svatební obřady. Aby byla aplikace snazší, vyberte vzory, které jsou o něco méně složité.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro zasnoubení nebo svatební obřad.
 • Spárovat s: Spojte se s těžkými tradičními outfity.

16. Ruční design Mehndi pro nevěsty:

Ruční design Mehndi pro nevěsty

Pěkný a elegantní design mehndi z přední ruky pro praktické nevěsty. Design sahá až k lokti a obsahuje květiny, motivy, listy, tečky a další krásné tvary. Je to komplexní design a vyžaduje více trpělivosti a profesionality než jiné jednoduché návrhy. Nebylo zde použito stínicí ani dekorativní materiál. Tento krásný design vypadá perfektně bez jakéhokoli narůstání. Tento design lze také aplikovat na hřbet ruky.

 • Vhodné pro: Ruční design mehndi vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo obřad zasnoubení.
 • Spárovat s: Spojte tento design s tradičními nebo indo-westernovými outfity.

17. Peacock Hand Mehndi Design for Brides:

Peacock Hand Mehndi Design

Nádherný pávový design mehndi zadní ruky pro nevěsty. Návrh, který začíná okouzlujícím motivem páva, zahrnuje řadu geometrických tvarů. Tvar vyplněný bloky poskytuje základnu trojúhelníku, který je naplněn motivy. Na ruce je velmi výrazný tvar velkého kruhu. Styl stínování byl přijat pro prsty a palec, aby měl design jiný nádech. Celkový design je jednoduchý a nevyžaduje větší znalosti. I nezkušený to může také snadno nakreslit. Tento design je ideální pro rodinné svatby a festivaly.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti.
 • Spárovat s: Spárujte s tradičními nebo indo-westernovými outfity.

18. Ruční design Mehndi s drahokamem:

Ruční design Mehndi s drahokamem

Pokud se chcete při aplikaci mehndi dotknout extrémů jednoduchosti, zvolte tento ruční design mehndi. Tento okouzlující design je velmi snadný a časově méně náročný. Byly přijaty různé styly, které přitahují každý prst, a přidání drobných kamínků na různých místech je přitažlivější. Tento design je ideální pro vysokoškolačky nebo pracující ženy, které mají velmi málo času na svůj režim krásy. Tyto podobné vzory můžete použít na zadní stranu prstů.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízkou rodinu nebo příležitostné události.
 • Spárovat s: Spojte to s indo-westernovými outfity.

19. Marwari Hand Mehndi Design pro svatby:

Marwari Hand Mehndi Design

Zde můžete pozorovat klasický design páví ruky mehndi, který se používá ke zkrášlení svatebních rukou. V designu můžete mezi kolekcí složitých vzorů vidět dva pávy, po jednom na každé straně. Špičky jsou udržovány plešaté, aby vytvářely jedinečný nádech. Díky vynikajícímu designu je ideální pro svatební den a jiné příležitostné události. Tento design bude vypadat stejně krásně při vytváření na zadní straně rukou.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti.
 • Spárovat s: Spárujte s těžkými tradičními nebo indo-westernovými outfity.

20. Populární stínované pávové vzory Mehndi:

Peacock Mehndi Designs for hand

Tento ohromující ruční design mehndi vysvětluje, proč jsou pávové vzory mezi ženami nejoblíbenější. Několik pávích tváří v jednom designu vypadá bizarně. Veškerý design byl vytvořen ve stínu mehndi stylu. Černá mehndi se používá k vykreslení hranic a stínování je dáno jednoduchým mehndi. S plně pokrytými tipy je to určitě jeden z nejvšestrannějších návrhů mehndi a vhodných nebo všech událostí. K dosažení dokonalosti v tomto designu použijte pásky k rozdělení rukou na části.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo obřad zasnoubení.
 • Spárovat s: Spárujte s tradičními nebo indo-westernovými outfity.

21. Nádherné Mehndiho vzory obou rukou:

Nádherné obě ruce Mehndi vzory

Nádherné vzory pro přední a zadní strany ručního mehndi designu, můžete si vybrat tento styl pro každou událost od rodinných funkcí až po setkání s vysokou školou, dokonce ji lze použít pro nevěstu, i když přidáte několik dalších rozšíření. S květinami, listy a motivy je design trochu komplikovaný a vyžaduje zdatnost a trpělivost umělce. Můžete použít bekhendový design na chodidlech, stejně jako paisley vzor lze použít jako tetovací design na paži.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo obřad zasnoubení.
 • Spárovat s: Kombinujte s tradičními nebo neformálními outfity.

22. Vícebarevný design Mehndi pro ruce:

Vícebarevné vzory Mehndi pro ruce

Zde je ukázka efektního ručního designu mehndi, který je omezen pouze pro nevěsty. K vytvoření tohoto stínovaného designu se používají jednoduché a černé mehndi. Celý design byl ozdoben barevnými kamínky v kulatých a opuštěných tvarech. Na zápěstí je výrazná růžová růže. Závěrem je, že tento design je velmi vhodný k doplnění vašeho svatebního oblečení. Tyto ozdoby můžete znovu použít pomocí lepidla šetrného k pokožce.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo událost.
 • Spárovat s: Spárujte s tradičními nebo indo-westernovými outfity.

23. Ruční Mehndi vhodné pro všechny události:

Ruční Mehndi vhodné pro všechny události

Pokud vás předchozí návrhy nenadchly, podívejte se na tento ruční mehndi design, který je stejně vhodný pro všechny události. Odvar květin, listů a symetrických tvarů fantasticky propracovává design. Na obou stranách design sahá od zápěstí po prsty. Ke změně však dochází na zadní straně tím, že necháte většinu prstů otevřených. Takový design lze použít pro jakékoli funkce.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo zásnubní obřady.
 • Spárovat s: Spárujte s tradičními nebo indo-westernovými outfity.

24. Roztomilý design Mehndi pro ruce:

Roztomilý design Mehndi pro ruku

Roztomilý zadní mehndi design s ne příliš komplikovanými ani plnými složitých vzorů. Může to být ideální volba pro vysokoškolačky až pro zralé ženy. Design obsahuje tři prominentní květiny, které jsou ozdobeny listy a odnožemi. Stejný design byl použit na ukazováčku, zatímco zbývající jsou otevřené. Je to jeden ze snadných návrhů mehndi pro ruce. Tento design ve stylu tetování lze také použít na paži a chodidlech.

 • Vhodné pro: Aplikujte to na večírky nebo jen na cvičení.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým oblečením.

25. Krásný páv a květiny Mehndi:

květinová mehndi na rukou

Jedná se o bláznivý design s krásným pávem uprostřed příliš mnoha květin spolu se spoustou abstraktního designu, který se odehrává ve tvarech čínských ručních fanoušků a slz. Tento všestranný design není těžké vytvořit, protože neobsahuje složité detaily. Dobře uspořádané listy dodávají špičkám vysoce ozdobený vzhled. Tento design můžete znovu vytvořit na dlani.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo festivaly.
 • Spárovat s: Spojte se stylovým indo-westernovým oblečením.

26. Arabské a stínované styly Mehndi:

Arabská a stínovaná Mehndi na ruku

Je zde k vidění vynikající odvar arabských a stínovaných stylů mehndi. Velmi tenké čáry jsou použity k vyplnění centrálních částí prstů; tento vzor činí tuto položku velmi jedinečnou od ostatních. Po celé ploše je provedeno několik květin různých tvarů a velikostí. Je to docela ideální pro večírky, festivaly Eid a další obřady. Tento design je vhodný i pro zadní stranu vaší ruky.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro nácvik začátečníků.
 • Spárovat s: Spárujte s indo-westernovými outfity.

27. Klasický design Peacock Mehndi pro ruce:

Peacock Mehndi Design pro ruce

Tento rajský design pavích mehndi s kombinací tradičního vzhledu je ideální pro indické a pákistánské nevěsty. Mohou ho nosit i blízcí příbuzní nevěsty a ženicha. Je to mnohem komplikovanější a plné složitých detailů, a proto ve srovnání s jednoduchými designy vyžaduje více umění a píle. Můžete přeskočit složité detaily kolem paisley, aby to bylo skromné.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro zasnoubení nebo svatební obřad.
 • Spárovat s: Spárujte s tradičními nebo indo-westernovými outfity.

28. Mehndi vzory malých hranic:

Okrajové Mehndi vzory pro ruce

Podívejte se na tento ruční designový obrázek mehndi, je to jedna z nejlepších reprezentací úžasných složitých uměleckých děl od umělců mehndi. Rozšířený okraj na zápěstí je organizován uspořádáním malých okrajových vzorů jeden po druhém. Na každé ruce jsou výrazné tři květiny. Drobné složité detaily jsou použity k propracování květinového designu. Stejný styl je aplikován na tipy; tečkovaná čára na každém prstu činí design atraktivnější. Podobný styl designu lze vytvořit také na zadní straně dlaně.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti.
 • Spárovat s: Spárujte s tradičními nebo indo-westernovými outfity.

29. Krásný vzor Mehndi na zápěstí:

Mehndi vzor na zápěstí

Tento roztomilý design je zvláště pro ty, kteří chtějí svému designu mehndi přidat trochu barvy. Tento velmi krátký design obsahuje krásný vzor mehndi na zápěstí s kombinací tří roztomilých květin. Všechny prsty jsou otevřené, aby byl design výraznější. Vynikající design může být prvotřídní volbou pro vysokoškolačky a pracující ženy. Jako design mehndi ve stylu tetování můžete toto použít také na paži, chodidlech nebo ramenou.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro příležitostné akce.
 • Spárovat s: Spárujte s tradičními nebo indo-westernovými outfity.

30. Červený a černý design Mehndi:

Červený a černý design Mehndi pro ruce

Stylový ruční mehndi design v červené a černé mehndi barvě vypadá úžasně a podle nejnovějších trendů mehndi. S červenou výplní a černým okrajem design představuje tvůrčí schopnosti umělce. K doplnění tohoto stínovaného designu se používá několik vícebarevných drahokamů, listů a dalších odstínů. Můžete také použít jednobarevné kameny místo vícebarevných kamenů, aby odpovídaly vašemu oblečení.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo rodinnou svatbu.
 • Spárovat s: Spárujte s těžkým lehenga choli.

31. Mehndi Design pro dospívající dívky:

ruční design Mehndi pro dospívající dívky

Jedná se o jednoduchý ruční design mehndi pro dospívající dívky, které chtějí samy použít krásný design mehndi na ruce. Je to docela jednoduchý abstraktní design rozložený po ruce bez stínování nebo složitého vzoru a nevyžaduje zvláštní znalosti. Je tedy ideální pro začátečníky. Podobný styl vzoru lze aplikovat na chodidla a zadní část dlaně.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo příležitostné cvičení.
 • Spárovat s: Spárujte s indo-westernovými outfity.

32. Jednoduchý design Mehndi pro začátečníky:

Jednoduchý design Mehndi pro začátečníky

Další jednoduchý ruční mehndi design pro začátečníky velká krásná květina je nakreslena na dlani. K vyplnění prázdných oblastí mezi květinovými listy se používá pět různých vzorů. Odnož květu se rozprostírá vzhůru, aby zakryla ukazováček, zatímco zbývající prsty jsou holé. Tento roztomilý design je vhodný pro malé dívky. Přidejte tečky a vzorek slzy kolem mehndi, abyste získali úplnější vzhled.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro nácvik začátečníků.
 • Spárovat s: Spárujte se svým outfitem dne.

33. Kulatý tvar Mehndi:

Kulatý tvar Mehndi

Většina žen miluje kulatý tvar mehndi a plné špičky. Můžete přinést určité úpravy v tradičním kulatém vzoru, aby byl stylový a kompatibilní s moderními trendy. Výše uvedený obrázek je příkladem takových návrhů. Pěkný kulatý květinový vzor nahrazuje jednoduché kulaté a styl se aplikuje na špičky. Mohou ji nosit mladé dívky i vyzrálé ženy, aby doplnily osobnost pro každou příležitost. Tento design mehndi lze použít na zadní stranu ruky i na nohy.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro děti a festivaly.
 • Spárovat s: Spárujte s jakýmkoli svým oblíbeným oblečením.

34. Stínované vzory Mehndi pro ruce:

Stínované návrhy Mehndi pro ruce

Nejnovější verzi stínovaných ručních návrhů mehndi můžete vidět zde. Květinové vzory a listy, provedené v arabském stylu, vypadají velmi nápadně v celém designu. Celkový design je celkem jednoduchý bez komplikací nebo složitého vzoru. Tento design je ideální nejen pro vysokoškolské funkce, večírky a festivaly Eid, ale mohou ho nosit i nevěsty. Podobný design mehndi lze vyrobit na zadní straně dlaní.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo jako nevěsty.
 • Spárovat s: Spárujte s tradiční ghararou nebo salwarem kameez.

35. Krásný Butterfly Mehndi vzory pro ruce:

Butterfly Mehndi Designs for Hands

Jak zvláštní je tento styl? Hodně jedinečný a miloval mé všechny svobodomyslné ženy. Při pohledu na vzor je to opravdu velmi jednoduchý design, který se používá k pokrytí většiny přední dlaně. Pokud však nemáte rádi plné designy, může to být i pro vás. Vnitřní křídla motýla jsou vyplněna motivy a spirálami, které také zakrývají prsty. Ruční design mehndi je ideální nejen pro mladé školáky nebo vysokoškolačky, ale také pro ženy navštěvující rodinná setkání a festivaly. Můžete přidat více takových motivů podobných listům, aby to vypadalo jako květina.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo večírky.
 • Spárovat s: Spojte se skvělým a stylovým indo-westernovým oblečením.

36. Arabské vzory Lotus Mehndi pro ruce:

Lotus Mehndi Designs for Hands

Právě tomu byste rádi říkali fantastické az dobrých důvodů. Ruční design Mehandi obsahuje lotos pro dlaň a další sekvenční vzory kolem něj. Konzistence henny musí být stejná a dokonce pro všechny hrany, aby design fungoval a vypadal nejlépe. Vzhledem k arabskému designu jsou detailům věnována zvláštní pozornost a listy kolem květu jsou vyplněny tenkými čarami. Toto je poměrně zvláštní charakteristika variací henny na Blízkém východě. Místo lotosu můžete také vytvořit jakýkoli jiný květinový design.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo jen pro cvičení.
 • Spárovat s: Spárujte s indo-westernovými outfity.

37. Sekvenční Mehndi Design:

Sekvenční design Mehndi pro ruce

Pokud vás to, co jste dosud viděli, příliš nezaujalo, podívejte se na tento krásný ruční mehndi design, díky kterému budou i nudná opakování vypadat jako kouzla. Mehndi je ideální pro všechny příležitosti a obsahuje půlkruhové motivy umístěné přes sebe s udržovaným prostorem. Konstrukce sahá až k zápěstí a v případě potřeby se dá více nakreslit. Lze také provést variaci a místo hvězd použitých k zakrytí nevyužitého prostoru může být ponecháno prázdné, pokud nejste, že do podrobných návrhů plné ruky. Tento design je vhodný i pro zadní stranu dlaně a nohou.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo festivaly.
 • Spárovat s: Spárujte s tradiční saree nebo salwar kameez.

38. Glittery Hand Mehndi Art:

Třpytivá ruka Mehndi Art

Tento design je nejen městský a elegantní, ale vypadá skvěle i v souladu s nejnovějšími trendy, které letos vlnu dělají. Ruční obrázek Mehandi je velmi jednoduchý s květinami a listy naskládanými jako většina květinových vzorů. To je pak ozdobeno položením kamenů pro pupen. Pokud chcete, můžete použít různé odstíny doplňujících kamenů. To už dodává tak extravagantnímu vzoru na kráse. Žádný jiný design mehndi pro ruce nebude tak jednoduchý a snadno se chlubí. Místo kamenů můžete také použít třpytivou Bindi nebo lesklou barvu na nehty.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovými outfity nebo s každodenním nošením.

39. Jednoduché návrhy manga Mehndi pro ruce:

Mango Mehndi vzory pro ruce

Tento jednoduchý design mehndi si musíte zamilovat, protože je nekomplikovaný a přesto elegantní. Je to sotva design, ale je tu tolik osobnosti, že vám to může dát vaše tradiční oblečení. Design je v zásadě velmi snadný, jakmile můžete vytvořit motiv Gujarati ve středu zápěstí. Design je také velmi kompatibilní s vaším moderním vkusem. A dává vám nejen zralý vzhled, ale také velmi elegantní atmosféru. Ujistěte se, že ozdobíte své nehty jasně vypadající barvou na nehty, abyste zdůraznili design mehndi ruky. Tuto pásku si můžete také vyrobit přesně na zápěstí, aby měla jiný vzhled.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro velmi neformální záležitosti.
 • Spárovat s: Spárujte s tradičními indickými nebo indo-westernovými outfity.

40. Prstový design Mehndi na ruce:

Prst Mehndi Design na ruce

Pokud milujete, jak vypadají vaše prsty s mehndi, a přitom nesnášíte tvrdou práci, vypadá to, že máte štěstí, dámy! Podívejte se na toto mistrovské dílo ručního mehndi designu. Všechny prsty vypadají tak krásně stylově, přestože mají každý stejný jednotný vzor. Díky tomu je přizpůsobení nejen snazší, ale také pohodlné. Sotva to zabere čas, a proto je ideální pro rychlé překvapení rodinných setkání. Když se s hennou navzdory krátkému upozornění objevíte, můžete s úžasem vzít každého. Tento květinový vzor lze znovu vytvořit na přední straně prstů.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo večírky.
 • Spárovat s: Spárujte s efektními indo-westernovými outfity.

41. Portrét v ruce Mehndi Design:

Portrét v ručním designu Mehndi

Ohromující ruční design mehndi, který to je, toto je každý důvod, proč byste měli milovat narození jako indická dívka. Podívejte se, jak krásně vypadá arabská a gudžarátská fúze motivů. Velmi jednoduchý design vlnící se do jedinečnosti složitosti, vzory pokrývají většinu vaší ruky, a proto je ideální, aby sloužil jako svatební mehndi. Je dostatečně univerzální, aby se s ním dalo experimentovat, a má mužskou postavu, což vysvětluje váš stav „brzy se oženit“. Tento plně ruční svatební design lze použít i na zadní stranu rukou.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti.
 • Spárovat s: Spojte se s těžkými tradičními outfity.

42. Unikátní ruční umění Mehndi:

Ruční Mehndi Art

Skvěle provedený nejnovější design mehndi pro ruku s centrálním kosočtvercem s vnitřními vzory tvoří přední část dlaně. Tento design lze vybrat pro každou příležitost, od setkání na vysoké škole až po rodinné funkce. S přesností a úhledností to nemusí být váš šálek čaje, abyste to zvládli sami, ale s odborností profesionála vám to určitě poskytne výhodu a chválu, kterou hledáte v designu. Tento aztécký inspirovaný design můžete udělat i na nohou.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo festivaly.
 • Spárovat s: Spárujte s indo-westernovými outfity.

43. Design Spiral Mehndi na obou rukou:

Spirálový design Mehndi na obou rukou

Pokud nemáte rádi jednoduché mehndi designy do ruky a hledáte něco dokonale elegantního, pak to pro vás bude znamenat pečeť. Není to opravdu určeno pro příležitostná setkání, tato svatební mehndi má velmi komplikovaný detailní styl implementovaný zde. Najmout profesionála bude stát za to, když uvidíte, jak vynikající je motiv motivu. Design je velmi snadno pochopitelný a má na každé ruce květinu s okolními listy. Pokud jde o špičku prstů a další prázdné oblasti ruky, používá se tříbodový vzor. Tento design bude vypadat skvěle, pokud bude aplikován na zadní stranu rukou.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo obřad zasnoubení.
 • Spárovat s: Spojte s tradičním oblečením.

44. Mughlai Mehndi Design for Hand:

Mughlai Mehndi Design pro ruku

Pokud jde o ruční mehndi návrhy, nádhera tohoto vás příjemně překvapí. Síla květinových vzorů, které jste viděli, a to v celém designu nemá nic jiného než toto. Jedná se o velmi prominentní design se složitými detaily bodů. A je to ideální design pro funkce, jako jsou vysokoškolské akce, rodinné oslavy nebo dokonce festival. Tento design je v podstatě spojením arabského a indického stylu a má opakující se ruční vzor, ​​se kterým se snadno pracuje. Pokud je jen vaše dlaň tam, kde chcete omezit mehndi, je to vaše nejlepší volba. Tento podobný design lze také použít na chodidla i na zadní stranu dlaně.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti.
 • Pár s: Spárujte s tradičními nebo indo-westernovými outfity.

45. Konvergování diagonálního designu Mehndi:

Diagonální design Mehndi pro ruce

Design této ruky Mehndi je indický, zatímco má nádech arabské složitosti. Je to nejen vynikající, ale také pokrývá velkou část vaší ruky, což je pro mnohé důvodem preference. Způsob, jakým se spojují konce obou provedení na obou rukou, je kreativní a vypadá skvěle na pohled. V tomto jemně vypadajícím umění henny je vytvořen kruhový vzor, ​​ideální pro náboženské slavnosti a rodinné večírky. Znovu vytvořte tento design na zadní straně dlaní pro rodinné svatby.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro příležitostné funkce nebo události.
 • Spárovat s: Spárujte se svým outfitem dne.

46. ​​Fusion Minimal Mehndi Art:

Minimální umění Mehndi pro ruku

I když je tento krásný ruční mehndi ideální pro pracující ženy díky svému minimálnímu designu a prostornosti, a proto je méně časově náročný, je perfektní a elegantní volbou pro každou dívku, která miluje ruce se šněrováním s méně hennou a stále vypadá stejně úžasně. Motiv na zápěstí je kruhový a složitý, směřující k arabštině, zatímco ten na dlani připomíná spíše gudžarátský motiv. Tento design bude vypadat esteticky i na zadní straně ruky.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro příležitostné rodinné funkce.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým oblečením.

47. Složitá henna kresba pro ruce:

návrhy henny na ruce

Tento ruční design mehndi má velmi detailní kruhový motiv. Mehndiho umělce, kterého si najmete pro sebe, se bude líbit dělat tento. Návrh je velmi propracovaný a obsahuje dva hlavní motivy uspořádané do kruhu a zbytek pak vyplňují další detaily. Váš umělec to pravděpodobně zvládne sám s kreativitou ze zátylku. Špička prstů, jak vidíte, není jen prošitá hennou, jako obvykle, místo toho je na jednom konci navržen zkroucený uzel, aby byla mehndi propracovanější. Tento design můžete použít na svatbu svého sourozence nebo velmi blízkého člena rodiny.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo obřad zasnoubení.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým oblečením.

48. Symetrický arabský Mehndi vzor:

Arabský vzor Mehndi pro ruce

U tohoto můžete zjistit, jak krásný vzor vypadá s jeho klasickou symetrií. Od Rakhi po Eid mohou všechny příležitosti slavnosti zahrnovat design tohoto umění henny. Obě dlaně mají stejný květinový vzor s jedinečným designem, díky čemuž je celkový balíček tak nádherný. Design je ideální pro akce, kde se musíte také hodně pochlubit rukama, jako jsou sangeetová vystoupení. Ruční mehndi na vás nejen upoutá pozornost všech, ale také jí pomůže zůstat tak, protože je výjimečná od těch obvyklých. Tento design můžete také použít na chodidla a zadní část dlaní.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro festivaly nebo rodinné funkce.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým oblečením.

49. Poloviční květinový design Mehndi:

Poloviční květinový design Mehndi do ruky

Každý, kdo hledá květinový vzor táhnoucí se po celém designu mehndi pro ruce, si tento zamiluje. Pokrývá celou ruku, což jí dodává plnější vzhled. Motivy jsou většinou tradiční a mají složité vzory. Čas zabere a odbornost potřebná k tomu, aby vypadal čistěji a uspořádaněji, může být delší, než si myslíte, a možná budete potřebovat další pomoc od někoho jiného, ​​abyste zkontrolovali mezery. Celkově je to velmi krásný design a ideální pro všechny příležitosti. Tento design lze znovu vytvořit pomocí jiného stylu okvětních lístků a kruhových motivů.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro blízké rodinné záležitosti nebo festivaly.
 • Spárovat s: Spárujte s tradičními nebo indo-westernovými outfity.

50. Full Hand Elaborate Bridal Mehndi Design:

nejlepší mehendi návrhy pro ruce

Krása tohoto finálního designu mehndi ruky na seznamu spočívá ve vzoru. Henna je dobře tvarovaná a potřebuje odborné znalosti k vyplnění podrobností. Tato kombinace je ideální pro nevěsty nebo blízké příbuzné nevěsty. Správná barva laku na nehty ještě více zlepší vzhled a dodá vašemu již dokonalému mehndi více elegance. Středový motiv vyžaduje největší pozornost, a proto by měl být prováděn s největší trpělivostí. Protože může být obtížné replikovat stejné vzory rovnoměrně na obě ruce úplně sami, můžete uvítat malou pomoc. Tento mehndi v indickém stylu lze také použít na zadní stranu rukou.

 • Vhodné pro: Design vhodný pro svatbu a zásnubní obřad.
 • Spárovat s: Spárujte s tradičními outfity.

Nejnovější kolekce 2020:

Nejnovější kolekce ručních mehndi

jednoduché ruční mehndi designy

krásný ruční mehndi design

zadní mehndi design

nejnovější ruční mehndi design

malý ruční design mehndi

moderní ruční mehndi design

listy ruka mehndi design

květinová ruka mehndi design

plný mehndi design zadní ruky

Další tipy & Návrhy – Mehndi vzory pro ruce:

 • Nekupujte kužely mehndi z jakéhokoli náhodného výstupu a začněte je používat k přímému testování skvrny a konzistence, vždy začněte testem náplasti.
 • Pokud vám není příjemné zacházet s kuželem mehndi a používat ho, můžete se vždy poradit s profesionálním umělcem henny a učit se prostřednictvím nich nebo využít jejich služeb pro vaši aplikaci henny.
 • Bez ohledu na to, jak je kužel pěkný, skvrna nebude dostatečně tmavá, pokud nenecháte hennu na dlani odpočívat alespoň několik hodin.
 • Před zahájením aplikace henny mějte šťávu z limetky a cukru připravenou, abyste ji mohli aplikovat v okamžiku, kdy si všimnete, že henna schne. To pomůže heně zůstat přilepená k vašim dlaním.

Náš seznam návrhů mehndi pro ruce vám jistě přijde na pomoc při jakýchkoli nadcházejících funkcích a událostech. Každý návrh můžete trochu vyladit, pokud nejste schopni znovu vytvořit jakýkoli vzor nebo motiv. Většinu těchto designů lze aplikovat na zadní stranu rukou bez jakéhokoli nepohodlí. Do svého oblečení můžete přidat vzory, aby byl design přizpůsobenější. Takže příště, když se bude konat rodinná svatba nebo událost, stačí, když se podíváte do našeho seznamu a procházíte našimi ručně vybranými návrhy.