Mehndi

25 nejlepších pákistánských návrhů designu Mehndi v roce 2021!

Pákistánské vzory Mehndi

Jakákoli zvláštní příležitost v indických a mnoha sousedních domácnostech je bez mehendi neúplná. Popularita se rozšířila po západních zemích, nazývaných henna, a používá se k rytí dočasného tetování. Tento článek vám dává pohled na bohaté a jedinečné pákistánské mehndi designy.

Pákistánské návrhy mehendi představují umění, kulturu, oslavy a tradice, stejně jako v Indii. Existuje však drastický rozdíl ve stylech indických a pákistánských návrhů mehendi. Návrhy používané pro mehendi v Pákistánu jsou kombinací arabských a indických stylů.

Ačkoli existuje rozdíl ve vzorcích, každá pákistánská nevěsta zdobí tyto krásné vzory pro svůj zvláštní den a považuje je za příznivé. Význam mehendi je hluboce zakořeněný v indických a pákistánských kulturách, které nevěstě přirozeně dodávají krásu. Pojďme si projít pákistánské návrhy mehendi, které jsou vhodné pro všechny příležitosti.

25 nejlepších pákistánských návrhů Mehndi:

Představujeme vám některé z nejlepších pákistánských návrhů mehendi, které představují kulturu a dodávají nevěstě krásu v její zvláštní den.

1. Krásné pákistánské Fancy Mehndi vzory:

Krásné pákistánské Fancy Mehndi vzory

Tento pákistánský design mehendi má všechno, kopulovité, síťové a listové motivy, které jsou neuvěřitelně jemné a složité. Ačkoli design může vypadat časově náročný, výsledek stojí za to. Díky detailům a přesnosti designu představuje nositel styl, který jde ruku v ruce s tradicí.

2. Jednoduchý design Mandala Pakistani Mehndi Ke:

Jednoduchý design pákistánské mandaly Mehndi Ke

Umění mandaly získává na popularitě a návrhy mehendi nejsou výjimkou. Tento design pákistánského mehendi v umění mandaly je perfektní volbou pro ty, kteří se rádi rozhodují pro minimalistický design. Středová část zad vašich rukou má uprostřed obrovskou mandalu a konečky prstů mají krásný složitý design. Ačkoli to vypadá jednoduše, tento design vypadá výjimečně.

3. Jednoduchý pákistánský design Easy Mehndi:

Jednoduchý pákistánský snadný design Mehndi

Toto je další pákistánský design zezadu, který je pro lidi, kteří milují elegantní design. Design má dva výrazné květinové motivy obklopené víry ve světlejším odstínu. Tento design je propojen s prsty tenkými a jemnými víny, které výjimečně vyzdvihují krásu designu.

4. Malé společné diamantové pákistánské návrhy henny:

Malé společné diamantové pákistánské návrhy henny

Kdo by nemiloval návrhy mehendi, které vypadají jako šperky? Ano! Tento pákistánský design mehendi zobrazuje krásu šperků začleněných do návrhů henny. Malé motivy ve tvaru kosočtverce jsou propojeny tenkými liniemi, které vyvrcholí širokou strukturou podobnou náramku. Tento design má složité vzory a může být ozdoben pro každou zvláštní příležitost.

5. Pákistánský prsten Half-Moon Ring:

Pákistánský design Half Moon Ring

Toto je další dokonalý příklad designu šperku, který vypadá podobně jako ruční úvazek. Přestože je design poměrně jednoduchý, jeho význam je pro nositele mnohem důležitější. Prostřední prst má odkaz na linii náramku půlměsíce, zatímco horní část ostatních prstů má malé motivy měsíce, které vytvářejí krásný vzhled.

6. Půlkruhový nový pákistánský design Mehndi:

Půlkruh nový pákistánský design Mehndi

Tento pákistánský design mehendi nepokrývá celou vaši ruku. To je perfektní volba pro malé příležitosti, protože je to ideální kombinace trendovosti a tradice ve stejném množství. Květinové motivy se vytvářejí vyplněním pozadí vaší oblasti, zatímco ostatní části vaší ruky zůstanou čisté a zvýrazní vzor.

7. Složité pákistánské návrhy Mehndi:

Složité pákistánské vzory Mehndi

Pokud hledáte propracovaný a složitý pákistánský design mehendi pro svůj speciální den, je to perfektní volba. Tento design je různými způsoby naplněn květinovými a listovými motivy spolu se sortimentem designů. Nevěsty nebo lidé, kteří se účastní svatby, obvykle dávají přednost těmto typům plánů.

8. Podrobný design pákistánské henny:

Podrobný pákistánský design henny

Toto je další příklad umění mandaly začleněné do pákistánských návrhů mehendi. Pokud pozorujete dvě mandaly na obou, dlaně mají různé vzory, díky nimž design krásně vynikne. Špičky prstů mají jednoduché křížové vzory, které pomáhají mandalu dále pozvednout.

9. Úžasný pákistánský svatební design Mehendi:

Úžasný pákistánský svatební design Mehendi

Pokud jste fanouškem složitých a propracovaných vzorů pro vaše mehendi, tento design je perfektní volbou. Zakřivená kopule na zadní straně ruky má malé vzory v kombinaci s černobílou dámou. Konce prstů mají také podobné způsoby, které mezi nimi nechávají prostor, čímž vynikne design. Nejlepší je vyhledat profesionálního umělce mehendi, aby tento návrh nakreslil.

10. Odvážný pákistánský design Dulhan Mehendi:

Odvážný pakistánský design Dulhan Mehendi

Je to perfektní příklad tradičních pákistánských návrhů mehendi, které mají mnoho složitých a komplikovaných vzorů. Ačkoli to vyžaduje hodně trpělivosti, aby se to povedlo, a mohlo by se to zdát únavné, výsledek vypadá výjimečně. Některé oblasti ruky nositele jsou udržovány v čistotě, což dále zdůrazňuje design. Bez mezer mezi nimi existuje šance, že plán bude vypadat přeplněný.

11. Pákistánský design Mehendi s krásnými růžemi:

Pákistánský design Mehendi s krásnými růžemi a pávem

Květinové motivy byly nedílnou součástí svatebních návrhů mehendi bez ohledu na zemi a styl. Odvážné obrysy růžových květů vypadají krásně, spolu s pávími motivy a řadou vzorů po celé ruce, což z něj činí tradiční volbu pro nevěsty v jejich speciální den.

12. Fusion Pakistani Mehendi Design:

Fúzní pákistánský design Mehendi

Na rozdíl od motivů hrobek, které najdete v pákistánských designech mehendi, má tento vzor ostré hrany, díky nimž krásně vynikne. Trojúhelníkový tvar je vyplněn náhrobními vzory se složitými vzory. Tato specialita je dostatečný prostor na ruce, který dodává designu jedinečný vzhled a nepůsobí příliš přeplněně.

13. Pákistánský Mehendi s designem náramku:

Pákistánský mehendi s designem náramku

Tento krásný design mandaly art mehendi na zadní straně ruky se složitými vzory se dělá výjimečně dobře. Prsty mají také vířící vzory a vynechávají vaše nehty. Další jedinečnou vlastností tohoto designu je široký vzor na zápěstí, který vypadá podobně jako náramek. Tyto typy plánů vypadají výjimečně pro každou zvláštní příležitost.

14. Krásný pákistánský design Mehndi:

Unikátní a krásný pákistánský design Mehndi

Aby design mehendi vynikl, nemusíte úplně vyplňovat ruku. Podívejte se na složité a stylové vzory tohoto designu, které vypadají podobně jako šperk. Tento design pokrývající zápěstí a prsty nevypadá nic jiného než krásný ornament. Ačkoli to může vypadat únavně, tento design má krásný výsledek.

15. Jednoduchý pákistánský design Mehndi:

Jednoduchý pákistánský design Mehndi

Pokud chcete zvýraznit prsty a nechat oblast dlaně elegantní a přímočarou, je tento design pro vás. Prsty mají jedinečné a stylové vzory, které přispívají ke kráse nositele. Růže a motýl na dlani mají tenké a výrazné obrysy se světlými a tenkými liniovými výplněmi. Děti a dospívající obvykle dávají přednost těmto návrhům.

16. Spirálský pákistánský design Mehndi:

Pákistánský design Mehndi

Je to velmi snadné, mehendi design, který má velmi silnou práci se spirálovým motivem. Můžete to udělat snadno s pákistánskými mehndi designovými fotografiemi nebo se rozhodnout nechat si to udělat od profesionálních odborníků. Ty se provádějí na prstech a pro ostatní ruce můžete vytvořit další motivové vzory a udělat je pro svou párty. Tyto jednoduché mehndi designy jsou také velmi spojené s lehengas a jinými ghagra cholis nebo dokonce Anarkali obleky.

17. Pákistánské vzory Mehandi ve tvaru srdce:

Pákistánské vzory Mehandi ve tvaru srdce

Jedná se o listy ve tvaru srdce v pákistánském stylu mehndi. Můžete to vyzkoušet jako jednodušší typ designu, který můžete udělat se svými přáteli. To lze také udělat na dívčí noční párty. Tyto návrhy Mehandi můžete snadno dostat do rukou. Tento typ designu Mehandi je vhodný i pro jiné polohy těla. Ty jsou také dobré, když se spojí s jakoukoli prací zaree nebo vyšívacími lehengas. Člověk nepotřebuje dostatek dovedností k tomu, aby replikoval totéž, a je ideální pro sdružování se na jednoduchých večírcích.

18. Jednokřídlé pákistánské vzory Mehndi pro zápěstí:

Mehndi Designs for Wrist

Jedná se o začátečníkovu mehendi práci ve formátu pákistánských těžkých motivů. Tyto stylové designy si můžete vyzkoušet doma jako pokus o pákistánské mehndi designy pro Eid. To může být také něco, co můžete udělat na dívčí noční párty. Tyto jednoduché vzory jsou také stylové pro párty na kočičce.

19. Síťové pákistánské vzory Mehandi:

Pákistánské vzory Mehandi

Jedná se o velmi stylový pákistánský design ze síťoviny a spirály. Můžete je zkusit nosit pro své rodinné příležitosti. Ty jsou také docela trendy a roztomilé. Můžete také použít kamínky spolu s celkovým designem mehndi. Jeden se může dokonce rozhodnout použít je jako pákistánský design Dulhan mehndi pro ty, kteří chtějí vypadat jednoduše, ale královsky s roztomilými dekoracemi.

20. Floral and Peacock Pakistani Mehandi Design:

Pákistánský design Mehandi s květinovým a pávovým vzorem

Jedná se o květinový a pávový design Mehandi s detailní prací ve stylu Pákistánce. Ty jsou docela stylové na párty nebo na společný večer. Toto moderní umění můžete nosit se svými lehengy a jinými ghagra cholis. Pokud je chcete dělat i pro volný čas, nejvíce vám vyhovují, protože nejsou těžké nebo se moc nechlubí.

21. Abstraktní design v pákistánských Mehndi:

Design v pákistánské Mehndi

Abstraktní vzory v umění mehndi jsou velmi zřídka vidět. Zejména vytvořené dámami, které chtějí navrhnout s mehndi tak, aby vyhovovaly jejímu outfitu nebo zdobily její ruce. Díky červeným a černým abstraktním motivům, které vytvářejí bloky květin, listů a spirálových linií, vypadá design poutavě. Takové návrhy nejsou plné zakrytí rukou, takže prostor pro kůži; design zvýrazňuje hlavní část ruky. Nejlepší na abstraktním vzoru je, že nemusí kresbě přinést dokonalý tvar. Kreslená struktura vzoru může dokonce vypadat atraktivní. I čerstvější v mehndi umění může vytvářet brilantní návrhy s abstraktními vzory.

22. Eid Speciální pákistánský design:

Speciální pákistánský design

Eid je zvláštní den pro téměř velkou populaci v Pákistánu. V den Eid se ženy a muži oblékají do svých nejlepších šatů, a když jsou ženy oblečené, mehndi vnáší do jejich krásy jiskru. Speciální návrhy Eid mehndi jsou jedinečné. Jednoduché skvrny ornamentálních vzorů se objevují při zvýraznění na rukou. Vzory bekhendových pákistánských Eid mehndi vypadají úžasně ve stylu ručních náramků černé mehndi.

23. Jednoduchý stínovaný pákistánský design Mehndi:

Pákistánský design Mehndi

Pákistánské fotografie mehndi vypadají úžasně, když se nevěsty rády ohlížejí za svatebními alby. Stínované mehndi designy jsou jedním z nejkrásnějších designů, které nám pákistánské mehndi diáře přinášejí. Motivy jsou vyplněny odstíny tenkých a světlých čar, které vytvářejí tmavý obraz motivu. Celé mehndi vypadá fantasticky, když se barva mehndi změní na původní červenou barvu. Takové stínované vzory mehndi vypadají úžasně na květinové a nechávají na rukou. Je žádoucí, aby růže v květech vypadaly fantasticky. Díky odvážným obrysům vypadají úžasně.

24. Zdobený design prstu Mehndi:

Prst Mehndi Design

Pákistánské svatební mehndi designy získaly svou krásu a eleganci. V dnešní době ženy hledají vzory, kde celá ruka zůstane prázdná s krásně navrženým prstem. Dokonce i květinová práce provedená v rozích vypadá docela trendy. Tento nový typ nejnovějšího pákistánského designu mehndi se nejlépe hodí pro ty, kteří věří v eleganci a přehlížejí intenzitu.

25. Design Mehendi Single Mid Strand:

Pákistánské vzory Mehndi

Tato práce Mehendi je převážně používána v různých arabských stylech. Je třeba vhodně udržovat celou délku, spolu s květinovými a pávovými potisky; jinak se krása umění může zdát zkreslená. Ačkoli se to může zdát jednoduché, tyto návrhy jsou po celou dobu plné složitých detailů, což přidává na kráse.

Závěrečné myšlenky:

Pákistánské návrhy mehendi jsou dokonalým spojením určitých aspektů indických a arabských vzorů. Hlavním rysem pákistánských návrhů mehendi jsou černě zbarvené mehendi s vnitřně červeně zbarvenými mehendi. Dodává se v různých vzorech, které lze namalovat na ruce a nohy, což zvyšuje krásu nositele.