25+ nejkrásnějších návrhů Mehndi pro děti (malé princezny) !!

Mehndi není milován jen dospělými, ale v mnoha případech také dětmi kvůli množství kreativity, kterou nabízí. Dětem se líbí, jak lze pomocí kuželu henny vytvořit více návrhů, a zůstanou mnohem déle než pero nebo fix. Mehndi je považován za příznivého a organického; mnoho rodičů se rozhodlo použít snadné mehndi návrhy pro děti na svatby a další rodinné funkce.

Děti Mehndi

Jedním z hlavních důvodů, proč si dospělí vybírají mehndi pro děti, je jeho neškodná povaha. Děti mohou ztratit šperk, zranit se nebo jej rozbít, ale mehndi, je tak trvanlivé, že jakmile zaschne, nezpůsobí žádnou újmu, a nebude tak překážet jakékoli činnosti. Možná je to jeden z hlavních důvodů, proč děti často milují mehndi, pojďme tedy objevit kreativnější a krásnější návrhy Mehandi pro děti s obrázky.

Krásné návrhy Mehndi pro děti (děti):

Níže uvádíme 25 nejlepších jednoduchých, ale kreativních návrhů Mehendi pro děti s fotografiemi pro vaše dítě.

1. Roztomilý design Mehndi ve tvaru srdce pro děti:

Roztomilé návrhy Mehndi pro děti

Tento jednoduchý, ale roztomilý design se skládá ze srdcí v srdcích ve středu dlaně. Srdce jsou vyplněna kostkovaným vzorem a mají siluetu s krajkovým designem. Drobná srdíčka na konečcích prstů vypadají roztomile s malými tečkovanými vzory sousedícími s nimi. Tento design se velmi snadno vytváří a vašemu dítěti se bude určitě líbit.

 • Vhodné pro jakou funkci: Ideální pro příležitostné funkce, jako jsou narozeninové oslavy nebo zásnuby.
 • Spárovat s: Indo westernové oblečení nebo dlouhé šaty.

2. Jednoduché květinové dětské návrhy Mehndi:

Jednoduché návrhy Mehndi pro děti

Tento design je ideální pro malé dívky, které milují květiny. Uprostřed je květina a design je rozšířen směrem ven. Různé vzory vytvořené na špičkách prstů přitáhnou dítě a upoutají jeho pozornost. 4 řádky spirálovitě vycházející z květu ve středu jsou vytvořeny propojením bodů a dodávají květinovému designu mehndi zvláštní nádech.

 • Vhodné pro jakou funkci: Dobré pro festivaly jako Sankranthi a Holi.
 • Spárovat s: Salwar kameez nebo dlouhá sukně s medailonkem a náušnicemi.

3. Design Flower Creeper Mehndi pro děti:

Snadné návrhy Mehndi pro děti

Tento design je vhodný pro starší děti, protože jeho vytvoření vyžaduje trochu více času. Pokud chcete ozdobit ruku svého dítěte květinami a popínavými rostlinami, ale zároveň ho nebudete příliš těžký, tento design je pro vás. Design je vyroben diagonálně, s propojenými květinami a prodloužením popínavé rostliny spolu s prostředníkem. Květinové motivy na konečcích prstů dodávají designu estetický nádech.

 • Vhodné pro jakou funkci: Protože je design mírně na těžší straně, je vhodný pro rodinné obřady a svatby.
 • Spárovat s: Lehenga nebo dlouhá sukně.

4. Krajka jako vzor Mehndi pro děti:

Mehndi Design pro holčičku

Pro děti, které chtějí mít na ruce minimalistický design Mehandi, je tento design perfektní. Na boku je drobný květinový motiv, vedle kterého je nakreslen krajkový vzor propojenými tečkami. Další krajkový vzor je vytvořen na prostředníčku, odvážnými tahy. Tečky se kreslí, aby se vyplnily mezery mezi nimi. Tento design je jednoduchý, ale kreativní a upoutá pozornost svou elegancí.

 • Vhodné pro které funkce: Vhodné pro rodinné funkce a festivaly jako Diwali.
 • Spárovat s: Jakýkoli outfit je vhodný jako šaty, džíny nebo dlouhá sukně.

5. Mandala Easy Mehndi Designs for Kids:

Mandala Easy Mehndi Designs for Kids

Jedná se o jednoduchý kulatý design mehndi pro děti. Uprostřed má mandalu. A kreslí se kreslením okvětních lístků a rozšířením vzoru směrem ven. Krajkový vzor na konečcích prstů dodává designu jedinečný nádech. Odvážné tahy a spojovací body určitě upoutají pozornost vašich dětí.

 • Vhodné pro které funkce: Vzhledem k tomu, že je mírně na těžké straně, noste jej na svatby a rodinné funkce,
 • Spárovat s Lehenga nebo dlouhá sukně.

6. Jednoduchý design Mehndi pro děti:

Krásné návrhy Mehndi pro děti

Tento design Mehndi je mimořádně jednoduchý a vhodný pro mladší děti. Začíná to krajkovým vzorem poblíž zápěstí s přilehlým květinovým motivem. Popínavé rostliny s odvážnými tahy jako listy jsou výrazným rysem tohoto designu Mehendi. Tento design je velmi snadné, ale přesto velmi atraktivní.

 • Vhodné pro které funkce: Neformální funkce, jako jsou narozeniny a zásnuby.
 • Spárovat s: Dlouhé šaty a do westernových outfitů, nejlépe také do robustních šperků.

7. Návrhy žirafy Mehndi pro děti:

Žirafa Mehndi Design pro děti

To je něco nového pro dětský design Mehandi. Tento design žirafy mehndi bude inspirovat dítě, aby mělo mehndi na ruce. Návrhář Mehendi vždy přinese něco nového pro design Mehendi dítěte, který je povzbudí. Mohou mít mnoho dalších tvorů také v designu mehndi kromě typických vzorů květin a listů.

 • Vhodné pro jakou funkci: Toto je skvělý design mehndi pro párty.
 • Spárovat s: Spojte tento design se západními outfity.

8. Arabské návrhy Mehndi pro malé dívky:

Arabský design Mehndi pro děti

Jedná se o jednoduchý arabský design Mehendi pro děti. Tento design je ideální pro energické děti, které nemají trpělivost na složité kresby nakreslené na rukou. Zahrnuje květinový motiv uprostřed se 2 popínavými rostlinami, které se diagonálně protahují v opačných směrech. Prsty prstů jsou zdobeny jednoduchými tečkami, aby byly jednoduché a nepůsobily příliš těžce.

 • Vhodné pro jakou funkci: Svatby a festivaly jako Dussehra a Diwali.
 • Spárovat s Salwar kameez, palazzos nebo indo-západní oblečení. Nejlépe funky šperky.

9. Butterfly Mehndi Designs for Kids:

Butterfly Mehndi Designs for Kids

Vytvořte obrys s mehndi ve tvaru motýla a poté vyplňte mezery třpytkami. Vyhněte se jakémukoli designu na špičkách prstů. Motýla můžete naplnit falešnými kameny i normální hennou. Tento design dětské henny vypadá jednoduše a roztomilě a lze jej doporučit menším dětem.

 • Vhodná pro kterou funkci: Nejvhodnější pro narozeninové oslavy nebo dětské oslavy.
 • Spárovat s: Spojte se svým oblíbeným westernovým nebo indo-westernovým oblečením.

10. Moon Mehandi Designs for Small Kids:

Moon Mehandi Designs for Small Kids

Pro tyto drobné ručičky musíme vytvořit jednoduché, ale roztomilé mehndi designy. Stačí květina uprostřed dlaně vytvořením vyplněného kruhu a pak kolem ní trojúhelníkové tvary vytvoří květinu. Malé tečky v jeho blízkosti nebo třeba tetování ve tvaru srdce pro ně budou perfektní. Vytvoření návrhu je velmi snadné a zabere minimum času.

 • Vhodné pro jakou funkci: Vhodné pro festivaly nebo jen příležitostné rodinné funkce.
 • Spárovat s: Spárujte s drobnými náramky nebo náramky.

11. Glitter Mehndi Designs for Kids:

Glitter Mehndi Designs for Kids

Pro bekhendové mehndi můžete udělat květinu směrem k okraji ruky. Pro vyplnění tvaru naneste třpytky. Tvar květiny může být také uveden na konečcích prstů a mezery opět vyplněny třpytkami. Třpytky děti vždy přitahovaly, takže je rozhodně sportují bez váhání.

 • Vhodná pro kterou funkci: Vhodné pro rodinnou funkci.
 • Spárovat s: Spárujte s jakýmkoli indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

12. Design Mehndi pro holčičku:

mehndi design pro holčičku

Nic nemůže být pro děti tak vzrušující. Vytvořte nějaké hvězdy se třpytkami a obklopte je malými tečkami a oblouky. Jednoduché a stylové, podobně můžete třpytkami vyrobit anděly, květiny nebo jiné prvky, které vaše dítě miluje. Tento design mehndi se velmi snadno kreslí. Můžete to zkusit aplikovat na své dítě.

 • Vhodná pro kterou funkci: Ideální pro dětskou párty nebo rodinnou akci.
 • Spárovat s: Spárujte s oblíbeným šatem nebo indo-westernovým oblečením.

13. Roztomilý design Mehndi pro děti:

Roztomilý design Mehndi pro děti

Tento design mehndi je funky. Na jedné dlani je nakreslen nádherný květinový motiv se zakřivenými liniemi, které se táhnou od něj až ke konečku prstu. Mezery jsou vyplněny odvážnými tahy a vypadají elegantně. Na druhé dlani jsou nakresleny velké okvětní lístky květu, které jsou vyplněny zakřivenými vzory. Malý květ v rohu a popínavá rostlina na špičce prstu s tečkami vyplňujícími mezery doplňuje design.

 • Vhodné pro které funkce: Neformální funkce, jako jsou narozeninové oslavy a zásnuby.
 • Spárujte s: Západní oblečení jako dungarees, frocks a džíny.

14. Creeper Mehndi Designs for Kids:

Creeper Mehndi Designs for Kids

Pokud chcete mít ruku naplněnou popínavou rostlinou, ale přitom jednoduchou a ne těžkou podobu, uveďte obrys květin a spirál, které jsou s ní spojené. Nevyplňujte okvětní lístky nebo mezery, aby Mehandi nevypadal velmi těžce. Protože děti mají rády tento druh jednoduchého vzoru pouze proto, že stále nevědí o trendu a designu.

 • Vhodná pro kterou funkci: Ideální pro rodinné funkce a festivaly.
 • Spárovat s: Spárujte s oblíbenými westernovými nebo indo-westernovými outfity.

15. Jednoduchý design Mehndi pro děti:

Jednoduchý design Mehndi pro děti

Vytvoření slunečnice na pravé straně poblíž palce na zadní straně ruky a následné vytváření malých teček, spirálovitých hvězd, které vytvoří obrys a vyplní mezery mezi nimi. Květinový tvar také vypadá jako žabka praskající na obloze, což děti vzrušuje. Tyto typy malých designů Mehandi jsou dokonale vhodné pro děti, které mají rády květiny.

 • Vhodná pro kterou funkci: Nejlepší pro dětské párty nebo festivaly.
 • Spárovat s: Bude to vypadat dobře s jakýmkoli oblíbeným oblečením, zejména indo-westernem.

16. Design květin Mehndi pro děti:

květinové mehndi návrhy pro děti

Jednoduchý, ale stylový design je také výroba spirál s tenkým hrotem kužele Mehandi na jednom konci dlaně až k ukazováčku a následným přidáním tvarů květů vyplněním tvaru. Většina návrhů květinové mehndi určitě přitahuje děti. Design lze také znovu vytvořit s malým, ano, takže vypadají jako malí mořští koníci nebo šneci.

 • Vhodná pro kterou funkci: Vhodné pro festivaly nebo rodinné funkce.
 • Spárovat s: Spárujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

17. Design Mehendi pro tmavě červené děti:

Mehndi Designs for Kids Hands

Pokud je vaše dítě někým, kdo má rád mehndi, můžete zvážit vytvoření květiny přímo uprostřed dlaně a její naplnění tradičními postavami. Také vytvořte několik figurek na konečcích prstů, abyste dotvořili design mehndi. Děti si vždy hrají s barvami, a proto je tato červená barva mehndi určitě přitahuje.

 • Vhodná pro kterou funkci: Vhodné pro rodinné funkce a festivaly.
 • Spárovat s: Noste indo-westernové nebo tradiční oblečení a malé náušnice.

18. Kulaté a srdce Mehndi vzory pro děti:

Srdce Mehndi Design pro děti

Tato kulatá květina ve tvaru srdce na každé dlani je také velmi dobrým designem mehndi pro děti mladší 7 let. Vyplňte srdce tím, že dáte různé hranice a vyplníte mezery Mehendi, což by bylo velmi účinné.

 • Vhodné pro jakou funkci: Ideální pro rodinné akce a festivaly.
 • Spárovat s: Spárujte s oblíbeným tradičním oblečením.

19. Mehndi design pro děti v arabském stylu:

arabský mehndi design pro děti

Jedná se o jednoduchý arabský design mehndi pro dítě, který zakrývá poslední prst designem mehndi. Je to ideální design, protože děti dlouho nesedí, aby dokončily celý vzor. Roztomilé drobné ručičky dítěte s mehndi designem vypadají úžasně. Když malé dítě položí mehndi na ruku a nošení lehengy pro jakoukoli funkci manželství bude opravdu vypadat roztomilé. Všichni rodiče by rádi zbožňovali její holčičku s mehndi.

 • Vhodné pro jakou funkci: Vhodné na večírky a festivaly.
 • Spárovat s: Spojte to s indo-westernovými outfity.

20. Mehndi Cum Tattoo Design:

Mehndi Cum Tattoo Design

Dnešní skvělé děti mají rády tetování, která mohou být škodlivá pro jejich kůži. Je to tedy nejlepší možnost přilepit mehndi na jejich vnitřní ruku, která bude vypadat jako samotné tetování. Design pro toto by měl být funky. V tomto designu je dokonce napsáno jméno. Dítě může psát i něco jiného. Stalo se módou mít tetování na těle. Toto je nejnovější design pro milovníka tetování. Je to jednoduché, ale elegantní.

 • Vhodné pro jakou funkci: Tento design bude vhodný pro večírky nebo rodinné funkce.
 • Spárovat s: Kombinujte s šaty nebo indo-westernovým oblečením.

21. Půlruční design Mehndi pro děti:

Půlruční design Mehndi pro děti

Pro ty děti, které nemají rády plné ruce mehndi, je to pro ně jednoduchý design mehndi. Je to vhodný design pro dítě, protože některé děti odstraňují mehndi, než uschnou. Ačkoli je design jednoduchý, ale nádherný. Vypadá to jen jako návrhář mehndi. Dělají se na něm velmi tenké práce, což je také časově náročné. Na funkci manželství to opravdu vypadá dobře.

 • Vhodné pro jakou funkci: Použijte toto mehndi pro rodinné svatby.
 • Spárovat s: Spojte je s tradičním oblečením.

22. Roztomilé návrhy Mehndi pro děti:

roztomilý design mehndi pro děti

Je to jednoduchý design mehndi, který si děti mohou vyzkoušet na dětských rukou. Jedná se o velmi jednoduchý design mehndi, protože ruka není zcela zakryta. Ale je to vhodný design pro dítě. Na malých ručičkách bude určitě vypadat roztomile. Malé květy nad jedním velkým květem vypadají dobře na zadní straně dlaně. Malé tečky na mehndi také přidaly kouzlo jednoduchému designu.

 • Vhodné pro jakou funkci: To je dobrý design pro rodinné funkce nebo festivaly.
 • Spárovat s: Spojte to s indo-západním růžovým/purpurovým oblečením.

23. Stylový design Mehndi pro děti:

stylové mehndi pro děti

Je to elegantní design Mehendi pro děti, který mohou mít pro jakoukoli funkci. Čtyři jednoduché linie s listy plus jedna velká květina a zbytek malý zakřivený vzor je stylový. Malé děti, které rády dávají mehndi, si určitě vyberou tento design. To lze provést také v oblasti dlaně. Jedná se o trendový design v dětské mehndi kolekci. Jedná se o jednoduchý design mehndi pro umělce.

 • Vhodné pro jakou funkci: Tento design mehndi je vhodný pro rodinné funkce.
 • Spárovat s: Spárujte to s robustními náramky.

24. Chakra Henna Designs for Kids:

návrhy henny pro děti

Ve středu dlaně byl vytvořen kruh s málo složitými detaily křivek a teček. Na konečcích prstů jsou malé květiny spolu s tečkami a malými kostkovanými vzory. Kruhy a tečky byly použity většinou v tomto jednoduchém designu mehndi pro ruce pro děti. Vypadá to jako design, který je zvláště vhodný pro Diwali.

 • Vhodné pro jakou funkci: Tento design je ideální pro rodinné funkce a Diwali.
 • Spárovat s: Zkombinujte to s oblíbeným oblečením dítěte.

25. Design Flower Mehandi pro děti:

Flower Mehandi Design pro děti

Jednoduchý, ale jemný design mehndi pro děti je tento design s motivy květin, listů a páva. Design lze snadno obnovit a lze jej rychle aplikovat, aby se dítě necítilo příliš vrtkavé. Konce prstů byly udržovány jednoduché s křivkami, slzami a tečkami vytvořenými ve vzoru.

 • Vhodné pro jakou funkci: Hodí se převážně pro rodinné funkce.
 • Spárovat s: Spojte to s tradičním oblečením a čelenkou s květinami.

26. Mehndi Design pro Bady Girl:

Mehndi Design pro Bady Girl

Jedná se o krásný a roztomilý design baby mehndi s malým kotětem vyrobeným na zadní straně dlaně. Kotě má velké tlačítko jako oči, takže vypadá ještě roztomileji s malými pruhy po celém těle spolu se zakřiveným ocasem a malými ušima. Místo použití nálepky a lepicího tetování na děti je to lepší alternativa.

 • Vhodné pro jakou funkci: Vhodné pro rodinné funkce a večírky.
 • Spárovat s: Zkombinujte to s oblíbeným westernovým oblečením vašeho dítěte.

27. Design Mehndi ve stylu kapely:

Styl stylu Mehndi

Mehndi design ve stylu Rakhi, vypadá to, jako by se po dlani rozvalila malá kapela. Toto je design, který je velmi vhodný pro festival Raksha Bandhan i pro běžné rodinné funkce. Květiny různých velikostí, teček a slz byly použity k tomu, aby tomuto stylu kapely poskytl nový design mehendi pro děti svůj jedinečný a zvláštní vzhled.

 • Vhodné pro jakou funkci: Vhodné pro rodinné oslavy a svatby.
 • Spárovat s: Můžete to spárovat s tradičními outfity.

28. Roztomilý a malý Henna Design pro děti:

Roztomilý a malý design henny pro děti

Na hřbetu ruky byla vytvořena křivka s malými listy směřujícími nahoru do středu a okvětními lístky květin. Kolem designu jsou vytvořeny malé tečky a slzy, které dotvářejí tento roztomilý design dětské ruky mehndi. Vaše dítě by rádo sportovalo v tomto rychlém a kreativním jednoduchém designu mehndi.

 • Vhodné pro jakou funkci: Velmi ideální pro festivaly a rodinné funkce.
 • Spárovat s: Noste indo-westernový outfit, abyste vypadaly perfektně.

Tipy, které je třeba dodržet před aplikací Mehndi pro děti:

 • Pro malé děti používejte pouze organické nebo důvěryhodné značky kuželů henny.
 • Neaplikujte komplikované návrhy mehndi na dětské ruce, protože mohou být nepříjemné, svědivé a nervózní.
 • Vyberte si design, který se jim bude líbit, protože děti mají tendenci se snadno nudit a být podrážděné, aby je mohly okamžitě smýt.
 • Před nanesením kompletního designu proveďte na jejich kůži malý test henny, abyste se ujistili, že nejsou alergičtí na obsah.
 • Držte se pouze jejich dlaní a aplikujte design jako na jiné části, jako jsou nohy, protože to může omezit jejich pohyb.

Závěrečné myšlenky:

Mehndi návrhy pro děti by měly být jednoduché, ale elegantní, protože nemají rády mehndi z celé ruky. Líbí se jim jednoduchý, malý a efektní design. Pro dětskou mehndi by mělo být něco inovativního. Mehndi, který používáte, by navíc neměl obsahovat chemikálie. Proto by mehndi návrhy pro děti měly být elegantní a kreativní, což je inspiruje k tomu, aby mehndi měli na ruce. Schválil váš drobeček návrhy Mehandi z našeho článku? Dejte nám vědět.

Published
Categorized as Mehndi