Mehndi

15+ stylových designů Mehndi pro nohy pro vaše hezké nohy

Mehndi je důležitou součástí kultury několika asijských zemí. Mehndi tetování aplikované na chodidlo je stejně běžné jako tetování na dlaních. Aplikování mehndi pěšky je pro indickou nebo islámskou nevěstu ve většině případů důležité, aby byl obřad příznivý. Ačkoli je na internetu k dispozici spousta návrhů pro design nohy mehndi, ale jak zjistíte, který design je vhodný pro jakou funkci, stejně jako design, který může fungovat jako inspirace pro váš design? Otázek je mnoho a pochybnosti jsou nepřiměřené, takže co uděláte? No, pomůžeme vám to vyřešit. Zde je 15 nejlepších návrhů nohy mehndi s obrázky, ze kterých si můžete vybrat, které jsou podrobně popsány s vhodností pro jejich události a příležitosti.

Foot Mehndi Designs for Your Pretty Feet

15 nejnovějších návrhů Mehndi pro nohy 2020:

Podívejme se na několik krásných a jednoduchých návrhů mehndi pro nohy, které můžete použít pro jakoukoli zvláštní příležitost vlastní nebo blízké nebo drahé,

1. Floral Foot Mehandi Design:

Květinový design nohy Mehandi

Mehndi vzor květin a listů zraňujících se na noze vypadá žensky a hezky. Obrysy květin jsou výrazné a vnitřek je zastíněn čarami. Spirály zakončené tečkami dodávají designu umělecký nádech, takže design mehndi může být atraktivnější přidáním barev. Modrá barva dodává celému designu mehndi královský vzhled.

 • Vhodné pro jakou funkci: Vhodné pro večírky nebo rodinné funkce.
 • Spárovat s: Spárujte s indo-westernovými outfity nebo tradičními outfity.

2. Jednoduché Foot Mehndi vzory:

Jednoduché vzory Mehndi Foot

Zatímco většina návrhů mehndi je komplikovaná a komplikovaná, existují také jednoduché variace. Jednoduchý motiv ve stylu páva naplněný vzorem v indickém stylu uprostřed a designem paisleyového stylu na prstech. Obrys hlavních tvarů je konkrétní a nápadný, zatímco vnitřní detaily jsou provedeny složitě.

 • Vhodné pro jakou funkci: Nejvhodnější pro rodinné funkce a festivaly.
 • Spárovat s: Spárujte design s tradičními outfity.

3. Svatební design Mehndi pro nohu:

Svatební design Mehndi pro nohu

Propracovaný design vyrobený z krásných květin a složitých křivek a vzorů začínajících od prstů na nohou a natažených až k lýtku je druh mehndi, kterému nevěsty obecně dávají přednost. Tyto návrhy vypadají perfektně pro tuto příležitost, protože jsou příliš okrasné. Trvá to hodně času na aplikaci a bude to vyžadovat trpělivost.

 • Vhodné pro jakou funkci: Nejvhodnější pro zasnoubení nebo svatební obřad.
 • Spárovat s: Spárujte tento design s těžkou lehengou nebo saree.

4. Elegantní nohy typu Mehndi Nohy:

Elegantní síťové nohy Mehndi

Květinové vzory se síťovinovým designem uprostřed designu jsou přehnané detaily a poskytují zjednodušený, ale elegantní vzhled. Mehndi vzory začínají od prstů, kolem kotníku a táhnou se až k noze. Díky této mehndi složitosti designu vypadá umění Henny přitažlivěji a propracovaněji.

 • Vhodné pro jakou funkci: Dobré pro rodinnou funkci nebo obřad zasnoubení.
 • Spárovat s: Spárujte to s krásnou sárí nebo indo-westernovým oblečením.

5. Abstraktní nohy Mehndi vzory:

Abstraktní vzory Mehndi na nohou

Abstraktní designy Mehandi se vyznačují strategickými geometrickými tvary, které dodávají krásný celkový vzhled. Paisley a květinový vzor byly navrženy a jsou natažené až k noze, konečky prstů mají paisley a tečkovaný vzor pro zvýraznění designu, a to bude dobrá volba pro svatby.

 • Vhodné pro jakou funkci: Použijte jej na večírek nebo na zásnubní obřad.
 • Spárovat s: Spárujte s indo-westernovými outfity.

6. Umělecké návrhy nohou Mehndi:

Umělecké vzory nohou Mehndi

Tlusté obrysy s malými a četnými vzory a vzory na okraji mají celkový umělecký vzhled. Samotný design Mehendi vypadá komplikovaně a přesto se snadno aplikuje. Jen libovolně přidávejte spirály a kruhy a trojúhelníky do obrysu základního tvaru mehandi designu.

 • Vhodné pro jakou funkci: Ideální pro zapojení nebo rodinné funkce
 • Spárovat s: Spojte s tradičním indickým oblečením.

7. Boční nohy Mehendi Designs:

Boční nohy Mehendi Designs

Díky květinovým a paisleyovým vzorům podél chodidel kolem kotníku působí žensky a efektně. Černá barva mehndi vyniká proti světlejšímu odstínu tečkovaných linií kůže, které zdůraznily umění henny, mehndi stále přitahuje pozornost všech.

 • Vhodné pro jakou funkci: Tento design je vhodný pro večírky a rodinné funkce.
 • Spárovat s: Spárujte tento design se štěrbinovými indiánskými šaty nebo indo-westernovými outfity.

8. Prostý design Mehndi pěšky:

Prostý design Mehndi pěšky

Jednoduchý design s jednoduchými květinami a vzorem mehndi listů vypadá velmi krásně. Obrys a složitý design byly provedeny ve stejné tloušťce a v celém designu je konzistence. Na konečcích prstů byla použita jednoduchá květina s tečkovaným designem, aby design vypadal rozkošně.

 • Vhodné pro jakou funkci: Ideální design pro festivaly a rodinné funkce.
 • Spárovat s: Spojte tento design s indo-westernovým oblečením.

9. Mehendi designy červené barvy:

Návrhy Mehendi v červené barvě

Běžné tetování mehndi má typickou červenohnědou barvu henny, ale vynikající design je ten, který zahrnuje barvu s normálním Mehandi. Červeně zbarvený design mehndi vypadá jedinečně a nádherné květinové vzory s červeně zbarveným pozadím nebo okrajem dodávají designu osobitost, která jej odlišuje od zbytku.

 • Vhodné pro jakou funkci: Vhodné pro rodinnou funkci nebo obřad zasnoubení.
 • Spárovat s: Spojte to s tradičním indickým oblečením.

10. Foot Mehendi Designs:

Foot Black Mehendi Designs

Obrys designu začíná od prstů u nohou a táhne se až k noze, která dělá chodidla lákavými. Toto tetování hennou se aplikuje na dlaň a dolní část paží. Tato specifická mehndi je výjimečně rozšířená ve velké části asijských národů, kde mehndi jsou extrémně zásadní součástí způsobu života.

 • Vhodné pro jakou funkci: Tento design je vhodný pro zasnoubení nebo svatební obřad.
 • Spárovat s: Spojte to s tradičním oblečením.

11. Jednoduché návrhy Mehndi pro nohy:

Jednoduché návrhy Mehndi pro nohy

Tento jednoduchý květinový vzor připomíná tetování, které je jedním z nejvíce vybraných návrhů všech dam. Tmavý design mehndi vystupuje proti světlejšímu tónu pokožky, díky kterému jsou nohy přitažlivé. Tento design zahrnuje květinový a listový vzor spolu s několika tečkovanými mehndi uměními dává dokonalý vzhled.

 • Vhodné pro jakou funkci: Použijte tento design pro párty nebo rodinnou funkci.
 • Spárovat s: Spárujte s westernovým nebo indo-westernovým oblečením.

12. Vypracujte květinový design Mehndi v nohách:

Propracovaný květinový design Mehndi v patě

Tento design zahrnuje květinový, listový a kruhový vzor na celé noze, který je speciálně navržen pro nevěsty. Obrys je navinut skvrnami, které obsahují nápaditý dotek; páv s peřím byl navržen uprostřed umění mehndi. Lidé, kteří dávají přednost naplnění nohou mehndi, mohou jít s tímto designem.

 • Vhodné pro jakou funkci: Tento design je ideální pro svatební obřad.
 • Spárovat s: Spárujte s velmi těžkou tradiční „ghararou“ nebo „shararou“.

13. Foot Mehndi Design Simple:

Foot Mehndi Design jednoduchý

Toto je jeden z Jednoduché návrhy Mehendi pro nohy. Květinové vzory s korálkovým designem Mehendi poskytují zjednodušený, ale elegantní vzhled a působí jako úleva od nadměrných detailů. Tento design vypadá jako tetování, které obecně zvolily nevěsty, protože je stejné jako ozdoba. To je stejné jako design kotníku.

 • Vhodné pro jakou funkci: Tento design je vhodný pro večírky a festivaly.
 • Spárovat s: Spojte s indo-westernovým oblečením s pěknou obuví.

14. Zrcadlo odrážející návrhy henny pro nohy:

Zrcadlo odrážející návrhy henny pro nohy

Tento obrys připomíná detailní kotník s různými tvarovanými diamanty, které jej pevně drží. Celá noha je navíc zajištěna květy a listy, které sahají až do středu nohou. Bohatý obrys zdůrazňuje některé geometrické tvary, které jsou záměrně nastaveny na designu, aby poskytly nádherný vzhled.

 • Vhodné pro jakou funkci: Vhodné pro zapojení a rodinné funkce.
 • Spárovat s: Spojte se s těžkým tradičním oblečením.

15. Rajasthani Feet Mehendi Plan:

Rádžasthánský stop Mehendi plán

Lidé, kteří dávají přednost minimálnímu designu Mehendi, si mohou vybrat tento vzor. Toto umění henny je jedním z obrovských případů obrysu Rádžasthánského mehendi. V tomto je součástí běžného „zrcadlového zpracování“, kde je design Mehendi na obou nohou stejný. To má tlusté paisley s různým květinovým vzorem.

 • Vhodné pro jakou funkci: Vhodné pro rodinné funkce a festivaly.
 • Spárovat s: Spojte s tradičním nebo indo-westernovým oblečením.

Další tipy a triky pro Foot Mehndi Designs:

 • Nevyhýbejte se experimentování, když použijete design mehndi na nohu, i když se zpackáte, můžete si vždy zakrýt nohy sandály nebo botami.
 • Vyberte si design, který bude vypadat dobře s vaším oblečením a ozdobami, které plánujete nosit.
 • Při provádění mehndi také nezapomeňte na událost a příležitost v mé mysli, aby to nevypadalo přehnaně.
 • Naneste zářivě barevnou barvu na nehty, abyste vylepšili vzhled a krásu svého vzhledu spolu s designem mehndi nohy.

V Indii a několika dalších asijských zemích je mehndi součástí kultury a tradice. Aplikace mehndi je nezbytnou součástí dokončení rituálů svatebního obřadu ve většině hinduistických a islámských kultur. Mehndi bude také aplikován na ruce a nohy dám pro všechny příležitosti speciálně pro svatby. Obrys nohou může být zcela naplánován s jedním na rukou nebo může být také různorodý s tmavou, červenou a oranžovou hennou. Žena je neúplná bez použití henny, pokud se připravuje na jakoukoli příležitost. Tyto nejnovější designy mehndi pro nohy vypadají krásně a úžasně na svatby a festivaly.

Mehndi navrhuje chodidla