Mehndi

15 nejnovějších návrhářů Mehndi s obrázky 2021!

Barvení rukou a nohou hennou pastou nebo nanášení Mehandi je populární v Indii, Pákistánu a mnoha arabských a asijských zemích. Je také součástí naší kultury a tradice. Dámy se zdobí uměleckými mehndi vzory pro příležitosti, jako je svatba, večírek nebo je dokonce nosí do kanceláře. V dnešní době jsou k dispozici různé druhy mehndi, jako je červená henna, černá henna, Mehandi s kameny, ozdobami atd..

Návrhář MehndiiUmělec: Drashti Velani

Různé barevné odstíny se také používají k dekoraci návrhů Mehandi nebo k jejich zachování v tradiční podobě. Ruce vypadají úžasně s návrhy mehndi a je to rychle chytající trend v cizích zemích, které jsou také propagovány jako dočasné tetovací vzory.

Tradiční Designér Mehndi Designs:

Podíváme se na 15 nejlepších návrhářů mehndi návrhů pro ruce s obrázky.

1. Svatební návrhář Mehandi:

Svatební designér MehandiUmělec: Mehndibyhayat

Musí pro indickou svatbu, navrhování plných rukou a nohou s ohromujícím designem a vzory mehndi návrháře. Součástí svatební tradice je samostatný obřad Mehandi. Tato svatební mehndi má design nevěsty a ženicha na dlaních a složitý design po celých rukou. Jedná se o čistě tradiční design pro indickou nevěstu v severní Indii. S nádhernými červenými nebo kaštanovými náramky, které ladí s tmavou barvou henny, je nevěsta dokonalá po všech stránkách.

2. Geometrický designér Mehndi:

Geometrický designér Mehandi

Geometrické vzory mají specifickou symetrii a mají ostré vzory, které jsou skutečně poutavé a krásné. Tento geometrický návrhář Mehandi má na dlaních trojúhelníkové a diamantové vzory, které jej plně vyplňují. Návrhy mají trojúhelníky i obrácené trojúhelníky s lineárními vzory dotvářejícími geometrický design. Jsou vzorované tak krásně, že tento geometrický návrhář Mehandi je velmi v módě, protože se hodí i k westernovému oblečení.

3. Tradiční květinový design Mehndi:

Tradiční květinový design MehndiUmělec: Akshi Gada

Nejvýraznějším designem je tradiční design mehndi malých květin. Způsob, který zdůrazňuje design, je mezera v tomto designu. Vzor je na bekhendu a má složitý design. Přesná krása tohoto designu spočívá v hlavním motivu uprostřed. Zápěstí má bajubandový vzor jako náramek. Prsty jsou také plně navrženy s listy.

4. Složitý designér Mehendi:

Složitý designér MehendiUmělec: Akshi Gada

Tyto designérské prvky Mehendi jsou velmi bohaté na designové prvky. Design je vytvořen s ohledem na sebemenší detaily a design a práce hovoří samy za sebe. Návrh může mít květinové motivy a motivy listů s krásnými rozšířeními, které dotvářejí design mehndi. To je ideální pro každou nevěstu kvůli složitým rozsáhlým návrhům v Mehandi.

5. Designér Mehndi v arabském stylu:

Designér Mehndi v arabském styluUmělec: Drashti Velani

Ohromující je slovo pro tyto krásné arabské designéry Mehandi designy. Člověk může být jen zasažen krásnou formou umění, kterou má. Arabské vzory mehendi se staly tak populární, že jsou upřednostňovány pro své rozmanité vzory a různé motivy. Různé květinové, pávové a vinné motivy s rozsáhlými tečkami, čarami a vzory doplňují tento pohádkový design mehndi.

6. Návrhy tradičních motivů:

Návrhář Henna DesignUmělec: Prachi Doshi

Jak naznačuje název, design má tradiční vzhled. Použitý design, vzor a hákový kříž. Složité detaily jsou měřeny a vyráběny pro stejnou jednotnou povrchovou úpravu a symetrii. Je to tak krásné a trpělivé umělecké dílo.

7. Rajasthani Designer Mehandi:

Rádžasthánský designér MehandiUmělec: Akshi Gada

Tento design je mezi nevěstami trendy. Je to velmi složité a časově náročné. Výsledek však stojí za veškerý čas a úsilí, protože Mehandi je fascinující. Tento návrhářský design mehndi může být tím, čím chce nevěsta ve svůj speciální den vypadat jako dokonalá slečna.

8. Návrhář motivu Peacock Mehndi:

Návrhář motivu Peacock Mehndi

Peacock je nejkrásnější a nejpůvabnější pták a inspiruje umělce Mehandi po celém světě. Je to také nejoblíbenější motiv, protože design se krásně zvýrazní na dlani. Peacock inspiruje umělce mehndi a tetování po celém světě. Design je zakončen složitými vzory, které dotvářejí ústřední motiv. Toto je ohromující nádherný design.

9. Návrhář stylu Bangle Mehndi Designs:

Návrhář stylu Bangle Mehandi

Centrální kruhový design se složitými vzory na zápěstí ve stylu náramků je vrcholem tohoto designu. Toto je jeden návrhář mehndi, který se může chlubit bez ohledu na příležitost. Styl náramku je jedinečný a velmi nádherný. Díky dodatečnému designu na zápěstích a prstech vypadá moderní, ale s náznakem etnického původu. Tento styl si v poslední době získal velkou popularitu.

10. Rich Floral Designer Mehendi:

Bohatý květinový designér MehendiZdroj: Juvy Mehndi

Jedná se o jeden krásný bohatý design mehndi a čistě designérský vzhled a dojem. Ohromující, bohaté a těžce zpracované složité květinové a listové motivy po celých rukou, takže to nevypadá nepořádně, ale vypadá úžasně krásně. Vzory jsou vyrobeny tak, aby měly směs tenkých a silných čar a vzorů. Tento je také ideální pro nevěstu, jako pro jiné slavnostní příležitosti. Člověk se nikdy nemůže mýlit s květinovými vzory mehndi provedenými s takovou trpělivostí a složitostí.

11. Krásný návrhář Mehndi Design:

Krásný design Mehndi DesignUmělec: Ushma Panchal

To je jeden krásný design Mehandi zobrazující tolik milovaný vzor. Úžasný květinový motiv je jen jako motiv, ale je po celých rukou a dlaních. Toto není obvyklé téma pro Mehandiho, ale velmi jedinečné samo o sobě.

12. Designer Mehandi ve tvaru srdce:

Návrhář Mehandi ve tvaru srdce

Kdo by neměl rád srdce jako design Mehandi? Vzory mehndi ve tvaru srdce vypadají krásně na ruce, přičemž na každé ruce jsou nakreslena dvě poloviční srdce a dotváří srdce v dokonalé symetrii. To nevypadá vycpané a ve skutečnosti to vypadá velmi úhledně. Tento konkrétní design má více srdcí, design srdce v srdci, ale má perfektní symetrii napříč rukou, což z tohoto designu dělá skvělý hit mezi ženami.

13. Různě krásná návrhářka Mehndi:

Jinak krásná návrhářka Mehandi

Vzory mehndi se zrcadlovým odrazem jsou trendy, ale mehndi designy, které jsou na obou rukou zcela odlišné, vypadají nádherně. To je ten návrhář Mehandi pro ženy, které chtějí experimentovat s návrhy a které milují Mehandi. Jedna ruka byla v tomto konkrétním provedení navržena až do poloviny paže, zatímco druhá byla určena pouze pro zápěstí. Krásně navržené v obou rukou se skvělými designovými efekty, tyto vypadají skvěle. Vypadá to nádherně a má to své kouzlo.

14. Jméno Designer Mehendi:

Jméno Designer MehendiUmělec: Akshi Gada

Krásně vypadají krásné vzory spletené do jediné cesty s potiskem na přední straně rukou s nádhernými složitými vzory na prstech. Tyto propletené single path designer mehndi vypadají atraktivně a hodí se pro každou příležitost. Může to být čistě abstraktní design nebo to může být návrhář s arabskou tématikou.

15. Baby Shower Mehndi Designs:

Baby Shower Mehndi DesignsUmělec: Priyanka

Toto je jiná verze designu mehndi. To lze provést na rukou. Toto je krásný vzor pro dítě a matku. To není tak hlavní proud, ale má jiný návrhářský pohled na moderní mehndi návrhy.

Přehled:

Mehndi designy jsou specifické do té míry, že existují různé rysy: svatební, slavnostní, náboženské, tradiční, moderní, elegantní, současné atd. Motivy a designy mohou běžet na jakoukoli délku představivosti a člověk může jít do jakékoli míry s délka designu v pažích a nohou. Udržet to tradiční, ale moderní je to, co dělá tyto designérské mehndi návrhy vyniknout.