Mehndi

15 nejnovějších návrhů malých Mehndi v roce 2021

Mehandi je přírodní barvivo vyrobené z listů keře henny. Je to přírodní barvicí prostředek na ruce a nohy a toto umění mehandi se nyní šíří po celém světě. Na západě je známé jako dočasné tetování a je velmi populární.

Tetovací průmysl má náhlý boom s těmito dočasnými tetováními, která se nazývají mehandi. Člověk je obecně zvyklý vídat úplné, velké a honosné mehandi návrhy na svatbách, festivalech a jiných příležitostech. Ale existuje malá liga v designu malých mehandi, která je nyní velmi populární. Jedná se o jednoduchý a elegantní design mehndi, díky kterému vaše ruce vypadají krásně. Není to časově náročné, nevypadá to přeplněně, ale má to požadovaný nádech barvy na rukou nebo nohou.

Malé návrhy Mehndi v roce 2020

Trendy a krásné malé návrhy Mehendi 2021 s obrázky:

Nechme se při příležitostech podívat na 15 nejlepších návrhů mehendi.

1. Oplocené květiny Small Mehndi Design pro ruce:

malé mehandi designy

Pokud je někdo jako zcela nový v aplikaci mehandi design, obvykle raději vyzkouší malé designy, zpočátku je to perfektní design s květinami a ploty na špičce prstu. Tento design bude vyhovovat každému; bez ohledu na jejich věk. Tyto návrhy nejsou přeplněné a lze je vyzkoušet doma a bude vypadat krásně na zadní straně ruky.

2. Mehndi vzory pro malé ruce:

Geometrie v celé své kráse

Toto je jeden ze snadných návrhů mehandi pro začátečníky; většině z nich při používání návrhů vždy vyhovuje používání geometrických tvarů a teček. Tento design má neobvyklý vzor na prstech, který dává jádru geometrické tvary a dlaň zůstala prázdná, aby ruka vypadala jednodušeji a jedinečněji.

3. Malý, ale plný:

Malý, ale plný

K této malé, jednoduché klasice se dá prostě jen tak zamilovat. Tento arabský design henny je čistě založen na tradičním stylu. Květinové a paisleyovské vzory a motivy použité pro mehndi jsou v zásadě velmi jednoduché a také dávají elegantní vzhled a prsty jsou pokryty malým květinovým mehndi designem.

4. Trendy malé návrhy Mehandi pro ruce:

Trendy a přesto tradiční

Tento design je zcela odlišný od ostatních návrhů mehandi; dává květinové a listové vzory začínající od ukazováčku a táhnoucí se až k zápěstí a zbytku prstů má květinu a tečky. Tento malý design mehndi bude ideální pro lidi, kteří dávají přednost trendům a tento design mehndi si mohou opravdu vyzkoušet.

5. Malé návrhy Mehendi pro ruce:

Chytrý a etnický

Tyto kulaté malé mehndi designy vypadají komplikovaně se symboly kruhových kol, ale dávají velkolepý vzhled pro ruce. Tento malý design s kruhovým složitým motivem lze aplikovat na dlaň nebo na hřbet ruky s vyplněnými kryty prstů, což dává etnické umění mehandi. To je naprosto snadné a vhodné pro každou příležitost.

6. Malé návrhy Mehendi pro zadní ruku:

Návrh začlenění řetězu

Jeden si může být jistý, že ukradne srdce s tímto řetězovým mehandi designem na zadní ruce s kruhovým květinovým vzorem uprostřed. Tento design bude pěkný pro obřad zasnoubení s centrálním designem, i když velmi složitý nevypadá příliš přeplněný. Řetěz prochází prsteníkem s krásnou květinou na špičce.

7. Spirála Malé Mehndi vzory pro nohy:

Spirálový design pro nohy

Toto je inspirativní arabský spirálový design mehndi, který je spojen s malými tečkami a je to trendový vzor pro nohy, založený na volbě; toto lze natáhnout nad kotník. Spirálový vzor vypadá minimalisticky, ale dodává chodidlům krásný nádech, který bude ideální pro každou příležitost.

8. Mehndi Design pro malé ruce:

Pro ty malé ručičky

Dokonce i děti a dívky milují vychloubání mehandi. Tento jednoduchý design mehandi je kombinací dvou květů doplněných několika listy a zakřiveným stonkem. Květiny jsou Boží výtvory, které mají svou vlastní krásu a mají také představovat radost a štěstí. Na malých ručičkách to bude vypadat krásně.

9. Květiny pro nohy:

Květiny pro nohy

Jedná se o jednoduchý, ale elegantní design mehndi pro nohy; květy jsou vyvážené listy a korálkovými řetězy. Prvnímu prstu je věnována květina spojená čarami a zbývající prsty mají jednoduchý vzor listu. Tento design mehandi bude dobrý pro lidi, kteří mají rádi jednoduchost a přitažlivost.

10. Dokonalá symetrie:

Dokonalá symetrie

Tento jednoduchý design mehandi může být také použit jako dočasné tetování, dal velmi složitý design s kruhovým květinovým uměním a květina byla zvýrazněna křivkami a oválným vzorem. Tečky byly umístěny, aby poskytly kompletní vzhled designu. Toto umění lze dokonce vyzkoušet na rameni.

11. Jen palec:

Jen palec

Tento design je zvláště pro lidi, kteří chtějí zvýraznit pouze palec, tento mehandi je kompletně navržen s kombinací paisley a teček se smícháním několika květinových vzorů. To bude perfektní pro začátečníky, kteří by se chtěli naučit mehandi, mohou začít s malými vzory místo toho, aby si jednou vybrali větší.

12. Stones and Glitter Design:

Kameny a třpytivý design

V dnešní době je používání kamenů a lesků v designu mehandi trendem; tento květinový a listový vzor s kameny dává nový vzhled obvyklé henně a ještě lépe zdůrazňuje malé vzory. Současné nevěsty mohou vypadat perfektně s odpovídajícím svatebním oblečením a ladícím kamenem spolu s některými třpytkami.

13. Krásné malé návrhy Mehndi pro nohy:

Zkrášlování nohou

Jedná se o jedinečný design mehandi pro nohy, který každému ukradne srdce. Nohy jsou zdobeny použitím honosných vzorů. Je vzácné použít na nohy dva různé vzory mehndi. Tento design může být co nejjednodušší s pouhými květinami, listy, lineárními vzory, tečkami atd. Poskytnutím malého motivu.

14. Malé Mehndi vzory pro prsty:

Prstenový prst Mehandi

Toto je příklad, kde se lze chlubit malými mehandi designy; jen tento prstový design mehandi vypadá nejlépe na prsteníčku. Nevěsta může použít tento jedinečný design pro zásnubní obřad. Tento design byl proveden pomocí symbolu srdce a dostal dotek oválného tvaru a zvýrazněn několika tečkami.

15. Index a palec:

Pouze index a palec

Jeden může jít gaga přes tento jedinečný design malých a jednoduchých mehandi. To má složitý vzor okenní tabule spojující palec a ukazováček v zadní části ruky. Tento design je skvělý pro sangeet nebo obřad zasnoubení, kterého se musí zúčastnit přátelé.

Všechny tyto návrhy byly vybrány z různých možností v designech mehandi. Tyto malé mehndi designy jsou ideální pro každou příležitost a které mohou vyzkoušet začátečníci. Tyto malé návrhy mají všechny ženy vypadat nádherněji bez ohledu na příležitosti. Neváhejte a vyzkoušejte tyto úžasné malé mehandi designy a pochlubte se jimi.