Mehndi

12 jednoduchých návrhů Henna/Mehndi pro muže a ženicha!

Mehendi je umělecká forma a většinou ji ženy aplikují na ruce a nohy při tradičních příležitostech upozorňujících na pozitivitu prostřednictvím zářivé sytě oranžové barvy. Ačkoli Mehendi nejvíce tíhne k ženám, s měnící se dobou trend mehndi u mužů, zejména mehndi u ženichů, nabral na obrátkách. Nevěsty aplikují Mehendi po celé dlani a to je považováno za součást svatebního líčení. Muži začali dělat totéž a říkali tomu ženich mehndi; aplikují jej nejen na dlaně, ale také na hrudník a paže, což znamená hodnotu nejdůležitějšího dne jejich života.

Mehndi Designs For Men2

Globální návrhy Mehndi pro muže nebo ženicha:

Vzhledem k rostoucím módním trendům a Mehandi je jedním z nich, muži mají na výběr ze široké škály návrhů mehndi, jako součást ženicha mehndi.

Návrhy Mehendi v indickém stylu:

Mehendi designy v indickém stylu

Indická mehndi je snadná a krásná zapouzdřená mandalami. Počínaje bodem ve středu dlaně sahajícím až k okrajům dlaně nebo směrem k zápěstí jsou v trendu velmi oblíbené mandaly – typ rangoli!

Pákistánské návrhy Mehendi:

Pákistánské vzory Mehendi

Pákistánské vzory mehndi jsou nejlépe známé pro svou etnickou příslušnost, detaily a exkluzivní vzory. Přestože je tento proces aplikace mehndi časově náročný, je nejvyhledávanější, zejména v balíčku make-upu pro nevěsty nebo ženicha. Pákistánské designy vypadají komplexně, ale jsou opravdu elegantní, pokud jde o ruce pohledného ženicha!

Arabské návrhy Mehndi:

Arabské vzory Mehndi

Arabské mehndi designy jsou snadné, exkluzivní a elegantní! Ačkoli se tyto návrhy točí kolem zobrazování krásy květin, vinné révy a listů, existují stylové a trendy! Počínaje jedním tahem na zápěstí a pohybem nahoru k ukazováku nebo prostředníčku jsou arabské mehndi designy prostě úžasné pro ženichy, kteří mají rádi svůj velký den jako jednoduché, ale stylové mehndi na ruce.

Egyptské / africké vzory Mehendi:

African Mehendi Designs

Egyptské návrhy mehndi mají pohled na mytologii a Afriku, které se skládají z geometrických tvarů, čar a teček. Jsou stylové pro muže i ženy.

Květinové vzory vypadají dobře, když jsou aplikovány na rameno nebo paže, a ne na dlaň. Mehendi pro muže bylo možné aplikovat na zápěstí, hrudník, paže, krk a ramena; tyto části přitahují pozornost a umění na nich ji činí přitažlivější.

Speciální ženich Mehendi na rukou:

Ženich Mehendi na rukou

Tetování je nejčastěji trvalé a je velmi těžké jej odstranit z kůže. Jakmile je v jakékoli části, kterou lze vidět, nakreslena velmi velká, je smutné, že už nebylo možné vyzkoušet další návrhy. Místo tetování by bylo možné použít mehndi, Mehendi za pár dní zmizí a že pokaždé, když lze použít nový design.

ruční mehndi návrhy pro muže

Ruce jsou dobrým místem i pro muže k aplikaci mehndi. Mehendi na pažích vypadá nápadně. Stejně jako tetování, Mehandi lze také provádět s návrhy od ruky. Mehendi designy jsou většinou květinové a mají dívčí vzhled, ale to neznamená, že nelze použít jiné formy designů. Požádejte odborníka, aby se dostal do vašich bot a nakreslil vám takový, který vám bude vyhovovat, nebo mu jednoduše řekněte, co by se vám líbilo jako design na pažích.

kruhové mehndi designy pro muže

Návrhy pro dlaň mohou být jednoduché a snadné nebo podrobnější podle jednotlivce. Jednoduché mandaly uprostřed a několik geometrických vzorů na prstech budou skvělé pro každého ženicha. Nebo můžete také vyzkoušet trochu efektnější věci, aby vypadal opravdu krásně.

Pro všechny milovníky mužského Mehendi:

Mužský milenec Mehendi

Pokud jste ženichovým přítelem nebo bratrem a nechtěli byste jít na tradiční mehndi na dlaních, ale chcete se zúčastnit obřadu mehendi, zde jsou stylové možnosti pro vás.

Vedle tetování se trendem stává i mehndi pro muže. Navíc lidé, kteří váhají s tetováním, protože většinou jsou nevratní a skutečnost, která je omezuje v určitých věcech, jako je dárce krve nebo prostě omezení podle jejich náboženství, se nyní těší na tento trend, který splní jejich touhu po tetování, která je zcela přirozené bez vedlejších účinků nebo podráždění pokožky a vydrží déle než dočasné tetovací nálepky. Různé druhy henny nebo mehndi s různými esenciálními oleji, jako je levandule, olej z čajovníku, cajeput, eukalyptový a hřebíčkový olej, aromatické látky uvolňující stres jsou dnes na trhu k dispozici.

Na krku:

On The Neck mehndi designy pro muže

Mehendi na krku je fascinující věc, když se provádí na mužích. Lidé si rychleji všimnou tetování nebo mehndi na krku. Díky tomu budete vypadat trendy a macho. To nemusí být vždy něco, co je tradiční, můžete pokračovat a považovat to za novější druh tetování a dělat věci, které máte vždy napuštěné. Tímto způsobem můžete skutečně vidět, jak vám to vyhovuje, a poté zavolat, pokud opravdu potřebujete trvalé tetování na designu.

Na krku můžete mít jednoduché, ale krásné mandaly nebo indické květinové vzory. Můžete mít také freestylový design s různými uměleckými návrhy. Sluneční nebo měsíční znamení na zátylku nebo za ušním boltcem bude chladné.

Na hrudi:

On The Chest mehndi designy pro muže

Na svou hruď můžete nakreslit větší design, který vyjadřuje vaše vnitřní myšlenky, vaši bolest, vaši cestu úspěchu s jedním obrovským designem. Může to být design, který vás definuje, nebo cokoli, co je vám dražší. Ty většinou nemusí být viditelné. Ale stále se můžete trochu chlubit kolem hrudníku a nechat otevřených několik tlačítek, aby vaši přátelé viděli. To je určitě jedna žhavá věc!

Na zádech:

On The Back mehndi designy pro muže

Stejně jako na hrudi i zadní design odráží vaši vášeň, lásku a nenávist. Egyptské mystické vzory budou vhodnější pro design hrudníku a zad. Zde můžete nechat udělat opravdu velké mehndi návrhy, a to je jeden z důvodů, proč se lidé rádi nechávají napustit inkoustem i na zadní straně krku. Získáte tak dostatek prostoru k vyzkoušení designu podle svého výběru a uvolnění kreativity ve vás.

Na ramenou:

On The Shoulders mehndi designy pro muže

Muži mají širší rameno. Proč jej tedy nemůžeme použít pro umělecká díla? Vzory, které začínají zpoza vašeho ušního boltce k rameni, pak vaše paže a bicepsy vám dodají mužský vzhled. Pro ramena lze použít arabské vzory a budou vypadat elegantně. Podívejte se na náš doporučený design mehndi pro vaše rameno. Široká ramena jsou jistě požehnáním!

Pro muže, s širokými rameny, bude kruhový design se spoustou detailů skvělý u vašich košil bez rukávů. Pokud plánujete dovolenou v plážovém městě, budete vypadat trendy a stylově.

Zde je několik tipů pro rychlý výběr pro vás:

  • Před nanesením henny připravte pokožku očištěním teplou vodou.
  • Na oblast, kde budete aplikovat hennu, naneste eukalyptový olej nebo mátový olej. To pomáhá otevřít póry.
  • Ujistěte se, že je místnost vzdušná, protože pot může zničit design.
  • Vždy mějte kolem sebe kapesník nebo ubrousek, abyste se mohli otřít, když uděláte chybu, ale mě vadí, že by to mělo být hotové do minuty.
  • Jakmile dokončíte svůj návrh, naneste směs citronové šťávy a cukru pomocí vatových tamponů. Před aplikací směsi se ujistěte, že henna zaschla. Opakujte postup znovu.
  • Před vyjmutím počkejte alespoň hodinu. Henna musí úplně vyschnout.
  • Pro přesné tetování, vzhled použijte černou hennu.
  • Levá je pro aplikaci mehndi vhodnější, tj. Osoba, kterou na ni může aplikovat sám.

Závěrečné myšlenky:

Dnešní mládež má možnost vyzkoušet si něco jiného. Ve skutečnosti je tento mehndi nový, stylový a trendy, ale má dlouhou historii. Jsou cenově dostupné, nemají žádné vedlejší účinky ani obavy z lékařství. Tento ženich Mehandi bude určitě virálním trendem na internetu. Mnoho mladých lidí již zahájilo tuto novou kulturu na svých svatbách.