110+ nejuniverzálnější arabské kolekce Mehndi Designs 2021!

Arabic Mehndi Design je perfektní design mehndi pro každou příležitost. Návrhy jsou tak univerzální, že je lze změnit pouhou změnou polohy motivů. Arabské vzory henny se běžně používají jako doplněk pro ženy ze zemí Perského zálivu.

Arabské vzory Mehndi

V nedávné době se tyto kreativní arabské styly návrhů Mehendi staly oblíbenými mezi indickými ženami. Tyto návrhy vyhovují a vypadají dobře na jakémkoli festivalu nebo funkci. Arabské vzory henny si v posledních letech získaly velkou popularitu po celém světě, pojďme se tedy podívat na některé z nejnovějších návrhů arabské Mehndi a porozumět jejich vzorům.

110+ jednoduchých a nejnovějších arabských návrhů Mehndi:

V tomto článku jsme uvedli níže některé krásné a oblíbené arabské vzory Mehandi v minulých letech spolu s obrázky, které jsou ideální pro jakékoli svatební a festivalové akce s jakýmikoli šaty. Zkuste tedy ozdobit tyto snadné arabské mehndi vzory na rukou a nohou a v roce 2021 vypadat zvláštně.

1. Podmanivý arabský design Mehndi pro poloviční ruku:

Plně ruční arabský design Mehendi

Tento moderní design mehndi je elegantně ozdoben květinovými motivy a křižujícími se liniemi. Je prokládán jemnými tečkami. Vyniká stínování v kostkovaném vzoru. Květinové motivy také vyzařují eleganci v duálním stínování a odvážných obrysech. Každý prst má vír různých vzorů a jemných vzorů. Tento design mehndi je vhodný pro všechny druhy příležitostí. Nejlepší je kombinovat s tradičními outfity, jako jsou lehengas, dlouhé sukně nebo shararas.

2. Jednoduchý design zadní ruky Mehndi:

Jednoduché arabské vzory Mehndi

Tento kulatý arabský design mehndi je vintage design. Lze jej přizpůsobit a rozšířit podle příležitosti. Lze jej upřesnit použitím motivů podle vašeho výběru jako rozšíření hlavního designu. Tento základní design na hřbetu vaší ruky však lze použít při příležitostných příležitostech, jako jsou oslavy narozenin atd. Měl by být spárován s tradičním oblečením.

3. Tradiční design plné ruky Mehendi:

Tradiční arabské vzory Mehandi

Tento design je vintage a ve středu hřbetu ruky je mandala. Květinové motivy na konečcích prstů jsou docela poutavé. Kostkovaný vzor na zápěstí je jedinečný, protože má květinové motivy v mezerách. Kruhový design vycházející z kostkovaného vzoru vypadá krásně a symetricky. Může být ozdobena rodinnými funkcemi a svatbami. Může být spojen s crop topem a lehenga nebo saree.

4. Rose Arabic Backhand Design:

Nejnovější arabský design Mehndi

Tento design je extrémně moderní, ale elegantní. Vyznačuje se velkými motivy růží s tmavými detaily v obrysech. Pozadí motivů růží tvoří jemný krajkový vzor tvořený světlejším odstínem mehndi. Vroubkované okraje a kostkovaný vzor na konečcích prstů vyzařují naprostou eleganci. Je vhodný pro všechny druhy příležitostí a lze jej nosit ke každému oblečení.

5. Klasické půlruční arabské návrhy Mehndi:

Klasický arabský design napůl ruky

Jak ohromující je tento jednoduchý, ale elegantní design polovičních rukou Mehendi? Různé geometrické kostkované vzory spolu s krásnými květinovými motivy dodávají tomuto designu kouzlo. Symetrické umístění linek spolu s jemnými motivy manga a listů není nic menšího než ohromující. Obě ruce mají volný tok různých vzorů, což je jedinečné. Lze jej nosit při jakékoli příležitostné příležitosti, jako jsou zásnuby a recepce. Spárujte jej s dlouhým výstřihem nebo sukní, abyste získali extra oomph!

6. Stínovaný květinový půlruční arabský design Mehandi:

Květinový půlruční arabský design

Tento design má neotradiční povahu. Vyznačuje se velkými siluetami růží s krásnými twirly a kruhovými kadeřemi mezi nimi. Intervenční krajkový kostkovaný vzor v různých geometrických tvarech dodává designu elegantní nádech. Jemné květinové motivy mezi všemi těmito odvážnými tahy dále dodávají tomuto designu kouzlo. Je vhodný pro chladné kancelářské večírky a lze jej kombinovat s formály nebo džíny. Přidejte značkové šperky a jste připraveni zazářit!!

7. Krásný arabský design Mehendi pro nohy:

Krásný arabský design Mehendi pro nohy

V tomto designu je květinový vzor na nohou plný odvážných tahů jako listy a složité kadeře a twirl. Kostkovaný vzor je elegantní, s tečkami v mezerách. Tmavé, odvážné listy dodávají designu kreativní nádech. Je vhodný pro příležitostné rodinné obřady, jako je obřad mehndi atd.

8. Moderní kostkovaný arabský design:

Moderní arabský design Mehndi

Tento půlruční arabský design mehndi je jednoduchý a velkolepý. Výroba je jednoduchá a zabere velmi málo času. Květinová popínavá rostlina uprostřed je vyrobena z různých květin s výraznými obrysy. Dva různé kostkované vzory na obou stranách květinového vzoru jsou elegantní a provedené výraznými tmavými tahy pro zvýšení efektu. Je vhodný pro kancelář a skvělé večírky. Lze jej spárovat s džíny a kurtou nebo lehkou salwar kameez.

9. Jednoduchý půlruční arabský design Mehendi:

Arabský design Mehendi

Tento poloviční design je příkladem geometrických vzorů v mehndi. Úhledné a odvážné propletené vzory na prstech s velkými tahy jsou příkladem kreativity. Vroubkované a zakřivené hrany zvýrazňují zbytek designu. Kostkovaný vzor na jedné straně s tečkami uprostřed a krajkový vzor na straně druhé jsou úhledně zakončené. Je vhodný pro skvělé večírky, jako jsou setkání v kanceláři. Lze jej spárovat s indo-westernovým oblečením a obručemi jako náušnice a vytvořit tak módní vzhled.

10. Půlruční páv v arabském designu:

Půlruční páv v arabském designu

Tento jednoduchý, ale elegantní design má ve středu elegantní páva. Složité detaily uvnitř páva a tmavé tučné obrysy zvýrazňují páva uprostřed dlaně. Kostkovaný vzor sousedící s ním je vykládán drobnými srdíčky a vypadá velmi roztomile. Pozornost věnovaná detailům je ve stínované části designu úžasná. Každý prst má jiný design a dodává jedinečný nádech. Protože pávy symbolizují plodnost a radost, mohou být ozdobeny během svateb a dětských sprch. Může být spárován s velkou lehengou nebo Shararou.

11. Jednoduchý design Peacock Arabic:

Jednoduchý paví arabský design

Jedná se o extrémně jednoduchý arabský design s pávy na nohou. Zahrnuje dva pávové vzory na dvou koncích s jemným kostkovaným vzorem mezi nimi. Tečky uprostřed kostkovaného vzoru krásně vyniknou. Obrysy pávů byly provedeny tučnými tahy, zatímco výplň je provedena světlejším odstínem pro více kontrastů. Tento design je vhodný pro všechny druhy příležitostí a lze jej spojit s oblečením.

12. Tradiční arabský design Mehndi s plnou nohou:

Arabský design Mehndi na celé noze

Tento tradiční arabský design na plných nohách zahrnuje tradiční umělecké formy křižujících se linií, květinové motivy, tahy, listové vzory atd. Kostkovaný vzor na chodidlech se spojovacími body a vroubkovanými okraji je nejvýraznějším rysem tohoto designu. Květinové mandaly a mozaikové listové vzory na nohou jsou okouzlující se spoustou složitých detailů. Tento design je vhodný pro tradiční mehndi obřady. Měla by být spárována s lehkou lehengou nebo šararou a etnickými šperky.

13. Heart Back-Hand Arabic Mehndi Design:

Ruční arabský design Mehendi

Tento bekhendový design mehndi je extrémně elegantní a moderní. Řetěz propojených srdcí s jemnými motivy růží stojí za zamračení. Jemné květinové vzory dodávají designu mimořádné kouzlo s důrazem na detail. Řetězy sahající až ke konečkům prstů propůjčují designu moderní vzhled. Prsty prstů jsou provedeny minimálně, ale krásně. Řetězec teček vybíhající ze srdcí zakřiveným způsobem vyzařuje naprostou eleganci. Je to design, který upouští čelist a je vhodný pro svatby a rodinné obřady. Měla by být spárována s etnickým oblečením a šperky.

14. Moderní design arabských nohou:

Moderní arabský design nohou

Jedná se o jednoduchý, ale docela moderní arabský design pro nohy. Jeho vzor je navržen tak, aby připomínal kotníky nohou, ale na květinovém pozadí. Květinové motivy a listnaté popínavé rostliny, které z nich vybíhají, jsou elegantní a úhledně provedené. Jednoduché stínované a tečkované vzory na konečcích prstů dodávají designu kouzlo. Je vhodný pro příležitostné funkce, jako jsou zásnuby a narozeninové oslavy. Lze jej spárovat s indo-západními outfity, jako jsou palazzos a sukně.

15. Jednoduchý arabský design plné ruky:

Jednoduchý arabský design plné ruky

Geometrické vzory v tomto designu na ruce jsou stále zelené. Kostkovaný vzor ve středu a kruhové vzory, které z nich vybíhají, dodávají designu estetický vzhled. Design je plný odvážných tahů a různých geometrických vzorů. Některé obrysy jsou ztmavené, aby vypadaly mysticky a naleštěně. Tento design může být ozdoben příznivými festivaly jako Teej, Diwali, Dussehra atd..

16. Jednoduchý půlruční arabský design:

Jednoduchý půlruční arabský design

Tažené diagonální vzory známé jako „bel“ jsou exkluzivní součástí arabských vzorů. Květina v srdci uprostřed propůjčuje designu jednoduchost. Souvislé vzory bel, spolu s intervenujícími květinovými motivy, jsou ohromující. Odvážné tahy použité v listových přívěsech zvýrazňují design. Je nejvhodnější pro skvělé párty, jako jsou narozeninové nebo kancelářské večírky a děti. Lze jej spárovat se všemi druhy outfitů.

17. Jednoduchý stínovaný zadní květinový design:

Jednoduchý stínovaný zadní květinový design

Kouzlo arabských vzorů se zdvojnásobí, když obsahuje 2 výrazné květinové stopy. Zde jsou tři okvětní lístky vyvedeny v tmavých tučných obrysech a lehce zastíněny. V tomto designu vyniká listová liána s odvážnými tahy jako listy. Malé listové motivy na konečcích prstů dodávají rustikálnímu kouzlu designu. Je vhodný pro příležitostné funkce, jako je zapojení a příjem. Lze jej spojit se všemi druhy oblečení.

18. Stínované květinové zadní ruční arabské vzory:

Stínované květinové zadní ručně arabské vzory

Díky tomuto designu si každý vyběhne, aby se podíval !! Za povšimnutí stojí odvážné hranice květinových motivů, stejně jako složité detaily v motivech. Odvážné, hravé tahy odlišují tento design od ostatních. Všechny konečky prstů s různým designem vypadají naprosto úhledně a elegantně. Tento design je vhodný pro všechny druhy příležitostí. Nejlépe se kombinuje s tradičním oblečením a jednoduchými šperky.

19. Symetrický moderní arabský design Mehndi:

Symetrický moderní arabský design

Tento design je nejlepší volbou, pokud chcete jednoduchý, ale elegantní vzhled. Úhlový design uprostřed obklopující jednoduchý kostkovaný vzor je docela podmanivý. Opakující se květinový vzor sahající směrem ven ke konečkům prstů od vroubkovaných okrajů dodává designu estetický nádech. Kostkovaný vzor s květinovými motivy na zápěstí a květinové popínavé vzory s drobnými detaily vyzařuje naprostou eleganci. Tento design je vhodný pro všechny druhy příležitostí. Nejlepší je spárovat s dlouhou sukní nebo palazzos.

20. Elegantní zadní ruční arabský design:

Elegantní arabský design Mehndi

Podívejte se na krásné geometrické vzory a květinové stopy spolu s kostkovanými vzory v celém designu. Design ve tvaru písmene V na předloktí vypadá extrémně elegantně. Vyplnění složitými detaily a ostrými hranami vypadá sofistikovaně a pěkně. Tento design je vhodný pro všechny příležitosti. Nejlepší je spojit se salwarem kameez nebo saree.

21. Jednoduchý arabský design Mehendi:

Jednoduchý arabský design Mehendi

Tento arabský design může vypadat jednoduše, ale je příliš roztomilý na slova. Ve středu dlaně předvádí květinový vzor s pásy listnatých přívěsů a krajkovými vzory, které se diagonálně rozšiřují směrem ven. Mezera v dlani je vyplněna skupinami nestejných stejně vzdálených bodů, které propůjčují designu elegantní vzhled. Je vhodný pro děti i dospělé, kteří dávají přednost nenápadnému designu. Je vhodný pro skvělé narozeninové oslavy a lze jej sladit s jakýmkoli oblečením.

22. Amazing Peacock Arabic Mehndi Design:

Úžasný arabský design Mehndi

Tento okouzlující arabský design plné ruky předvádí krásné pávy a náušnice. Složité detaily na pávech a náušnicích jsou okouzlující. Páví peří sahající až ke konečkům prstů jsou ohromujícím doplňkem tohoto vzoru. Každý prst má jedinečný design a tento ultramoderní design mehndi krásně vynikne. Tento design lze použít pro příznivé festivaly jako Dussehra, Teej a svatby. To může být spárováno s lehengas nebo ghararas pro tento extra glamour faktor !!

23. Jednoduchý Eid Back Hand Arabic Design:

Eid zadní ruka arabský design

Tento design má náboženský význam a zobrazuje kouzlo Ramzana. Design na každém prstu se liší od listových květinových motivů po kostkované vzory s výraznými tahy. Střed má květinový motiv, ze kterého se rozprostírá měsíc s karikaturou mešity. Tento design symbolizuje Eid a štěstí s ním související. Může být ozdobena během Ramzanu a nejlépe se nosí s tradičními outfity, jako je khada dupatta.

24. Květinový zadní ruční arabský design:

Květinový zadní ruční arabský design

Tento arabský design ruky, kterému dominují květinové motivy a růžové vzory, je extrémně poutavý. Složité detaily kolem těchto vzorů spolu s kostkovaným vzorem na zápěstí vypadají úchvatně. Díky odvážným tahům a stínování je design rozhodně hodný slz. Je vhodný pro rodinné obřady a svatby. Lze jej sladit s indo westernovými outfity, jako jsou palazzos nebo shararas.

25. Jednoduchý arabský design Mehndi pro nohy:

Jednoduchý arabský design Mehndi pro nohy

Tento jednoduchý arabský design mehndi pro nohy vypadá docela elegantně se symetrickými květinovými motivy a kostkovanými vzory. Složité detaily na nohách jí dodávají elegantní nádech. Díky stejně vzdáleným bodům v kostkovaném vzoru vypadá design symetrickěji. Vzory ve tvaru U s zavazadlovým prostorem uprostřed vypadají extrémně úhledně a dobře zpracované. Tento design je docela vhodný pro tradiční rodinné obřady, jako je obřad mehndi atd. Nejlepší je spárovat s dlouhou sukní nebo lehengou.

26. Peacock Arabic Henna Design:

Peacock Arabic Henna Design

Jednoduché, ale lákavé paže natažené do dlaně s krásným arabským designem mehndi, má několik společných motivů, které se používají opakovaně, například květiny a páv, které dobře zakrývají ruku, ale tyto vzory nejsou složité.

 • Slavná příležitost: Může být uveden na festival nebo jen náhodně.
 • Umístění těla: Vhodné pro přední a zadní část dlaní i chodidel.
 • Spárovat s: Spárujte to s jakýmkoli oblečením, protože to vypadá spíše jako tetování s westernovým oblečením a mehndi s tradičním oblečením.

27. Indoarabský design Mehndi:

Indoarabský design Mehndi

Jednoduchý arabský design mehndi lze použít jako dokonalý design k vyzkoušení a procvičení běžných motivů používaných v arabském designu mehndi. Jedná se o indoarabský design mehndi s velkým využitím teček a křivek.

 • Slavná příležitost: Vhodný pro každou příležitost.
 • Umístění těla: Vhodnější pro ruce, přední i zadní.
 • Spárovat s: Spojte své běžné oblečení nebo jen Kurti a přidejte kouzlo.

28. Krásný arabský design Mehndi na zadní straně:

Arabský design Mehndi na zadní straně

Listy, křivky a tečky jsou hlavními motivy tohoto arabského designu mehndi pro levou ruku. Design je krátký a přesný; lze tedy použít i pro příležitost. Můžete to také aplikovat na dlaň.

 • Slavná příležitost: Festivaly nebo rodinná akce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Spárujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

29. Smíšený nejlepší arabský design Mehndi:

Nejlepší arabský design Mehndi

Tento arabský design mehndi pro ruku je směsicí různých stylů mehndi kombinovaných do stylu arabské henny. Styly, které zde můžeme jasně vidět, jsou Indo, Gulf a také nějaký Freestyle. Díky květinám a přesnosti čar to vypadá krásně.

 • Příležitost: Festivaly nebo rodinná akce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

30. Arabský styl náramku Mehndi Design:

Styl náramku v arabském designu Mehndi

Tento design mehndi je také známý jako arabský design mehndi ve stylu náramků a vypadá velmi atraktivně; toto je perfektní design, na který se mohou přátelé navázat a zkusit se navzájem aplikovat. Má velmi kmenový tetování, přesto velmi etnický vzhled.

 • Slavná příležitost: Festivaly nebo rodinná akce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte se západním nebo tradičním oblečením.

31. 3dílný arabský design Mehndi:

3dílný arabský design Mehndi

Tento design má více čar a velkých motivů, je trochu inspirovaný zálivem, kreativnější pojetí arabských návrhů mehndi, zatímco design vypadá jednoduše, ale není snadné dosáhnout všech vzorů ve stejném zarovnání, pokud to zkoušíte v prvních časech.

 • Příležitost: Festivaly nebo rodinná akce.
 • Umístění těla: Přední a zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

32. Full-Back Hand Arabic Mehndi Design:

Arabský design Mehndi s plným zády

Arabský design mehndi pro plné ruce má větší motivy se složitějšími vzory, které pomáhají vyplnit všechna prázdná místa v rukou. Šeky, listy a tečky opět hrají roli vzorů výplní.

 • Příležitost: Festivaly nebo rodinná funkce nebo obřad zasnoubení.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Spárujte jej s tradičními oděvy, abyste získali správný vzhled.

33. Jednoduchý arabský design Mehndi s plným prvkem:

Jednoduchý arabský design Mehndi

Pokud jste se nedávno začali učit arabský design mehndi, ale nudí vás zkoušet velmi snadné návrhy, pak je to ideální design, který můžete vyzkoušet příště. Přestože motivy mohou vypadat jednoduše, dosáhnout úhlednosti může být obtížný úkol. Design se skládá ze všech běžných arabských vzorů, listů, křivek, teček, čar a kruhů.

 • Příležitost: Obecně nebo pro festivaly a rodinné funkce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte s normálním oblečením nebo tradičním oblečením.

34. Profesionální arabský styl Mehndi:

Profesionální arabský styl Mehndi

Tento design je rozhodně profesionálnější vhodný design. Design se skládá z podobných listů a květinových vzorů. Přesto je tento arabský návrhář mehndi plný složitých detailů, které může být velmi obtížné dosáhnout se stejnou přesností pro někoho, kdo není umělec.

 • Příležitost: Zásnuby/svatba nebo svátky a rodinná funkce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Spárujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

35. Arabský design Mehndi s Twistem:

Arabský design Mehndi s Twistem

Další velmi atraktivní design, tento arabský design mehndi, obsahuje modernější motivy, což z něj činí velmi kreativní tetování. Květy zde mají místo společných kulatých podlouhlé okvětní lístky a šeky jsou odvážnější s dvojitým podšívkou a výplní.

 • Příležitost: Festivaly nebo rodinná akce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Spárujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

36. Tučný květ Arabský design Mehndi:

Květinový arabský design Mehndi

Motivy květin a pávů jsou v tomto designu opakovaně použity v odvážných tvarech a ponechávají prostor malým chybám. Pokud jste v mehndi někdo nový, pak je tento arabský designový obrázek mehndi dokonalým referenčním designem, který si můžete procvičit a vyzkoušet, zejména je velmi snadný a jednoduchý..

 • Příležitost: Příležitostná nebo rodinná funkce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Spárujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

37. Plně ruční Gulf-arabské návrhy Mehndi:

Plně ruční designy Mehndi v Perském zálivu

Vyplňování těchto motivů bylo udržováno jednoduché pouze pomocí čar a listů, ale s obměnami. Také květiny a listy jsou různé, uvnitř jsou větší velikosti a linie. Tento konkrétní arabský design mehndi pro ruční obrázky ukazuje, jak se styl arabské henny může lišit v závislosti na použitých motivech a vzorech umístěných na dlani.

 • Příležitost: Festivaly nebo rodinná akce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

38. Tattoo Style Mehndi Design:

Arabský styl tetování Mehndi

Velmi rychlý design, který lze použít jako tetování nebo jako výplňový motiv, pokud jsou vaše nohy nebo dlaň prázdné a máte chuť ozdobit hennu. Květina uprostřed zdůrazňuje tento design, který lze také použít na krk a paže. Jedná se o jednoduchý arabský design henny pro ruce i nohy.

 • Příležitost: Festivaly nebo příležitostné.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně nebo předloktí/chodidel.
 • Spárovat s: Spojte jej s jakýmkoli druhem oblečení a doplňků.

39. Freestyle Bold Arabic Mehndi Design:

Freestyle odvážný arabský design Mehndi

Tento design můžete použít i na dlani. Odvážné květiny byly vytvořeny odlišně, inspirované přírodou, zatímco náramek a křivky zůstávají stejné. Tento arabský design mehndi vyhovuje lidem, kteří chtějí, aby jejich design byl dobře viditelný a stále jedinečný a moderní.

 • Příležitost: Festivaly nebo rodinná akce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

40. Velké tečky Arabský design Mehndi:

Velké tečky arabský design Mehndi

Extrémně snadný a rychlý design, který může vytvořit každý. Hlavně odvážnost bodů a křivek vypadá hezky. Tento jednoduchý arabský design mehndi má svou hlavní atrakci skrytou ve velkých bodech, které vypadají jako pramen světel.

 • Slavná příležitost: Festivaly nebo rodinná akce.
 • Umístění těla: Zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

41. Náramek s designem Mehndi ve tvaru S:

Náramek s designem Mehndi ve tvaru S

Jedná se o kompletní design ve stylu bekhendových šperků; zatímco na zápěstí leží jednoduchý náramek, na ruce byl vyroben ladnější náramek s listy. Další jednoduchý a snadno vytvořitelný design; je jeden takový mehndi navrhuje arabské ruční fotografie, které lze použít k vytvoření podobného designu a nemohou se pokazit.

 • Příležitost: Festivaly nebo rodinná akce.
 • Umístění těla: Zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

42. Kompletní design zadní ruky arabské Mehndi:

Ruční arabský design Mehndi

Květiny použité v tomto designu mehndi jsou spíše ve stylu Indo než v arabštině s jednoduchým designem páva. Toto je jeden z perfektních referenčních obrázků pro arabský design mehndi. Obsahuje všechny motivy a vzory zahrnuté v designu henny a rychle se obnoví, pokud jste profesionál.

 • Příležitost: Zásnuby, festivaly nebo rodinná funkce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Spárujte s indo-westernem nebo těžkými tradičními oděvy.

43. Arabský design Mehndi pro nohy:

Arabský design Mehndi pro nohy

Toto je arabský design mehndi na celé nohy. V tomto elegantním arabském designu mehndi pro nohy bylo použito několik variací vzorů květin a pávů. Je snadné jej znovu vytvořit, protože tento design je tvořen běžnými indickými a arabskými motivy a vzory henny.

 • Příležitost: Funkce rodiny, jako je zasnoubení nebo svatba.
 • Umístění těla: Tento design je vhodný pouze pro nohy.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

44. Design ve stylu arabské henny:

Party styl arabské Henna vzory

Tento design je jednoduchý arabský design mehndi pro dívky, protože vypadá spíše jako příležitostná henna než jako párty nebo příležitostná henna. Tučné květiny a pávi se plní pouze stínováním. Můžete použít černou hennu pro obrys a jednoduchou hennu pro stínování. Tento design může být vytvořen normálním umělcem i profesionálem.

 • Příležitost: Neformální nebo festivalové nebo rodinné funkce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

45. Mughlai Style Arabic Mehndi Design:

Arabský design Mehndi ve stylu Mughlai

Malé kruhové květiny s okvětními lístky vyrobenými z teček jsou vrcholem tohoto designu. Tento jedinečný obrázek arabské henny ukazuje, jak vliv několika kultur, jako jsou Mughlai, Gulf, Indo, vedl ke krásnému vývoji v designu arabské henny. To je snadné znovu vytvořit design.

 • Slavná příležitost: Festivaly nebo rodinná akce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

46. ​​Stylový zadní ruční arabský design Mehndi:

Zadní ruka arabský design Mehndi

Část pod zápěstím má výrazný náramek se složitým vzorem; na druhou stranu je horní část po stranách zakryta pouze křivkami a vzorem ve stylu Jalebi. Jen málokdo dokáže znovu vytvořit arabský design mehndi se složitostí a přesností, aby dosáhl detailů bez dobrého tréninku, protože linie jsou velmi úhledné a jasné.

 • Slavná příležitost: Festivaly nebo rodinná akce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

47. Silně kostkovaný zadní design Mehndi:

Kostkovaný zadní ruční design Mehndi

Několik z nich může znovu vytvořit pouze arabský design mehndi pro plnou ruku, protože design se skládá z kostkovaného vzoru a odvážných květin, které jsou sevřeny ke konci a pokrývají spodní část ruky. Dosažení dalších podrobností chvíli trvá.

 • Slavná příležitost: Zásnubní, svatební nebo rodinná funkce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Spárujte s indo-westernem nebo těžkými a odvážnými barevnými tradičními oděvy.

48. Arabský design Mehndi na bázi květin:

Květinový arabský design Mehndi

Tento arabský design mehndi je vytvořen převážně z odvážných kulatých květin a kostkovaného vzoru. Květiny byly vytvořeny v malých velikostech, takže vypadají odlišně od běžných mehndi vzorů, zatímco vzory byly vyrobeny ve stejné velikosti jako jiné vzory.

 • Slavná příležitost: Festivaly nebo rodinná akce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

49. Arabský styl šperků Mehndi Design:

Styl šperků v arabském designu Mehndi

Velmi elegantně vypadající design mehndi se skládá z jednoduchých motivů, zakřivených čar, teček a květin. Všechno bylo umístěno tak, aby to nevypadalo, že je ruka příliš plná, ale ruka vypadá ozdobená několika šperky.

 • Slavná příležitost: Festivaly nebo rodinná akce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně nebo chodidel.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením nebo jen tak pro běžné nošení.

50. Krásné jemné vzory Arabský design Mehndi:

Vzory arabský design Mehndi

Jedná se o jeden z nejlepších arabských návrhů mehndi, se kterými se můžete setkat. Umělec použil velké motivy listů a pávů, ale vzory křivek, květin a šeků použité k vyplnění vnitřků jsou složité a úhledně provedené, takže vypadá jedinečně a atraktivně.

 • Slavná příležitost: Festivaly nebo rodinná akce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

51. Síťový vzor Arabský design Mehndi:

Síťový vzor arabského designu Mehndi

Tento design je pravidelným kreativním a atraktivním arabským designem mehndi, který lze použít bez jakéhokoli předvečeru nebo příležitosti. Síťový vzor v mehndi z něj dává přednost i mezi nevěstami cizinců. Tyto tetování podobné vzory mehndi vypadají skvěle i se západními outfity nebo jakýmkoli oblečením.

 • Slavná příležitost: Festivaly nebo rodinná akce nebo příležitostné.
 • Umístění těla: Nejlépe zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

52. Mandala Arabic Mehndi Design:

Mandala arabský design Mehndi

Arabský design mehndi spárovaný s mandalou, výsledkem je tento velmi kreativně vypadající design mehndi, který lze přizpůsobit podle vlastních preferencí, takže začátečník i profesionál si mohou tento design vyzkoušet.

 • Slavná příležitost: Festivaly nebo rodinná akce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

53. 2dílný složitý arabský design Mehndi:

2dílný složitý arabský design Mehndi

Design je rozdělen na dvě části, přičemž oba vzory náramků z květin a křivek jsou spojeny složitými křivkami pokrytými tečkami. Toto není arabský design mehndi pro začátečníky. Design se skládá z mnoha složitých vzorů a motivů, díky nimž je složitější než běžné mehndi designy.

 • Slavná příležitost: Festivaly nebo rodinná akce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

54. Tučný náramek zadní ruka Mehndi:

Náramek Zpět Hand Mehndi

Pokud si chcete vyzkoušet jednoduchý arabský design mehndi na ruce, tento design je tou správnou volbou. Tento design mehndi ve stylu náramku se skládá z jednoduchých kruhů a čar; není to příliš složité, což vám dává prostor pro chyby.

 • Slavná příležitost: Příležitostná nebo rodinná funkce.
 • Umístění těla: Vhodně zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

55. Umělecký design zadní ruky Mehndi:

Umělecký arabský design Mehndi

Snadno vypadající kreativní design mehndi, to je perfektní, pokud se chystáte na rodinnou akci nebo nějaký festival za rohem. Malý prst byl vyplněn složitými vzory, zatímco ukazováček má v designu pouze špičku prstu; tím se tento design liší od ostatních arabských designů Mehndi.

 • Slavná příležitost: Festivaly nebo rodinná akce.
 • Umístění těla: Přední nebo zadní část dlaně.
 • Spárovat s: Kombinujte s indo-westernovým nebo tradičním oblečením.

56. Arabské návrhy Mehndi pro ruce:

Arabské mehndi návrhy pro ruce

V tomto arabském designu Mehandi jsou květiny a listy uspořádány podle určitého vzoru. Silné obrysy květů a listů dodaly designu více detailů, díky nimž byl výraznější a poutavější. Celý vzhled je velmi klasický i moderní.

57. Design Mehandi v květinovém arabském stylu:

Design Mehandi v květinovém arabském stylu

Můžete jednoduše vytvořit mnoho květinových motivů, které vyplní vaši dlaň. Počínaje ukazováčkem můžete vytvořit několik polovičních hranatých květin a doplnit svůj mehndi design plnými květinami, které lze nakreslit ve větší velikosti a tvaru.

58. Jednoduché & Snadné arabské návrhy Mehandi:

jednoduché arabské mehndi designy

Jak vidíte, takové designy se velmi snadno aplikují, vypadají snadno na ruce a jsou úžasně vhodné pro každou příležitost. Lze jej aplikovat na ruce dětí i dospělých. Tento snadný design je velmi vhodný pro dospívající dívky, které chtějí samostatně aplikovat design mehndi. Je to velmi jednoduché, protože stínování nebo přidávání složitých vzorů na dlaně není žádná dřina.

59. Arabské mehandi srdce a kulatého tvaru:

Arabský tvar Mehandi ve tvaru srdce

Tento design je také velmi jednoduchý, ale můžete k němu přidat další motivy. Srdce a kulaté tvary mají v designu Mehendi zvláštní význam, který se používá hlavně u svatebních funkcí. Můžete přidat více motivů nebo vzorů, aby vypadal těžší.

60. Small Stars Arabic Mehndi Designs:

Hvězdy arabský design Mehandi

Jeden může zdobit design včetně malých pěticípých hvězd. Stejně jako na výše uvedeném obrázku jsou malé hvězdy vytvořeny po celé dlani kromě indexu a prostředního prstu. Chcete-li získat více doplňků, můžete své hvězdy dokonce přizpůsobit jejich stínováním.

61. Nový arabský design Mehndi s kameny:

nové arabské mehndi designy

Do svých návrhů Mehandi v arabštině můžete také přidat atraktivní třpytky, kamínky a korálky odpovídající vašemu outfitu. Jeden může také obsahovat jiskry jako konečný povlak, aby byl design henny atraktivnější. Když je přidáte, váš jednoduchý nebo těžký design bude vypadat krásnější a chytlavější.

62. Snadné arabské návrhy Mehndi pro zadní ruku:

snadné arabské mehndi návrhy

Jedná se o jednoduchý, pěkný a velmi elegantní design mehndi pro bekhend. Zde je pouze design indexu a malíčku stejný, zatímco celý design je vytvořen smícháním dvou různých forem mehndi. Zbytek prstů je udržován v čistotě, aby byl design středem přitažlivosti. Můžete také rozšířit design směrem k lokti, kde najdete více květin, listů, teček nebo jiných krásných tvarů a motivů.

63. Tradiční arabský design Mehndi:

Tradiční arabský design Mehndi

Samotné slovo arabština nám popisuje, že tato forma umění patří do země Arabů. Arabové jsou svou kulturou a tradicí velmi umělečtí; totéž se odráží na jejich mehndi designovém umění. Arabské designy mehndi jsou složitější, zaměřují se na jemnou práci, detaily návrhů a vyplňují celou vaši dlaň nebo nohu hlavními motivy květin a listů. Arabové používají různé styly Mehandi jako Black mehndi, který se často používá k načrtnutí návrhů nebo naplnění normální hennou Mehandi.

64. Peacock Mehandi Design arabský styl:

Peacock Mehandi Design v arabském stylu

Tento design je velmi podobný naší indické Mehandi designové formě, protože páv je hlavním zaměřením tohoto složitého designu. Díky nádhernému páva uprostřed příliš mnoha květin vypadá design nádherněji. Můžete vidět, jak jsou pávy podrobně popsány drobnými vzory a motivy. Tento všestranný design není těžké vytvořit, protože neobsahuje složité detaily. Dobře uspořádané listy a malé květy dodávají špičkám dlaně a prstů vysoce ozdobený vzhled.

65. Snadná arabská Mehndi pro květinové vzory:

Arabské Mehndi Pro Květinové Vzory

Lze použít stále zelené květinové vzory, které jsou uspořádány v pořadí. Stejně jako výše uvedený obrázek jsou květiny vyráběny ve stejné tloušťce a konzistenci; poté se okvětní lístky upraví tak, že je naplní Mehandi tenkými čarami, přičemž centrální kruhy květů se vyplní mehndi.

66. Svatební ruka Mehendi Design Arabic:

svatební arabský mehndi design

Jedná se o jeden z nejlepších arabských designů mehndi pro svatební ruce. Tento design začíná plně zakrytými konečky prstů s liniemi, po nichž následují půvabné pávy, listy a květinové motivy, včetně několika geometrických tvarů. Geometrické bloky mají vyplněný tvar, který poskytuje základnu v dlani, která je později vyplněna dalšími motivy. Byl přijat styl drobných podrobností, aby měl design jiný nádech. Použití více pavích tváří v jednom designu může způsobit, že jednoduchý design bude vypadat honosně.

67. Arabské návrhy Mehndi pro funkce College:

Arabské Mehendi vzory pro funkce

Jednoduché a elegantní arabské vzory Mehandi jsou ideální pro vysokoškolské funkce a příležitostná setkání. Takové návrhy zahrnují jednoduché květinové a listové vzory bez takových složitých vzorů. Výše uvedený design můžete snadno nakreslit, i když nemáte trochu umění mehndi od ruky. Zbývající prsty jsou ponechány otevřené kromě ukazováčku, aby měl design propracovanější vzhled.

68. Barevné Mehndi vzory arabština pro dospívající dívky:

Arabské návrhy Mehndi pro dospívající dívky

V arabštině se černý design mehndi používá také k vytvoření většího kontrastu v designu. Používá se hlavně k nastínení návrhů, které pomáhají Mehendi vypadat barevněji. Tento vícebarevný Mehandi vypadá docela funky a stylově, když je doplněn jednoduchými ozdobami, jako jsou prsteny nebo náramky. Mezi takové vícebarevné designy patří velmi krátký design nádherných vzorů na zápěstí s kombinací drobných květů. Všechny prsty jsou vyplněné, aby design vypadal výrazněji.

Arabské vzory Mehndi pro dívky

Těžký a barevný design může být lepší volbou pro vysokoškolačky a pracující ženy. Tento design vypadá stylověji než ostatní kvůli červeným a černým barvám Mehendi. S červenou výplní a černým okrajem design zdůrazňuje barvu kůže, díky čemuž je spravedlivější. K doplnění je dále použito několik vícebarevných drahokamových kol, třpytů a dalších kamenů.

69. Vysoce dekorativní ruční Mehendi arabský design:

Ruční Mehendi arabský design

Tento krásný design je zejména pro ty, kteří milují jednoduché a elegantní designy Mehendi v arabštině. Počínaje zápěstím tento design zcela zakryl prsty přední ruky. Design obsahuje jednoduché silné ohraničené květinové vzory a tradiční motivy využívající také páva. Zde je páv propracován složitými detaily a vzory, takže tento design vypadá na dlaních nádherněji. Tento design mehndi také páv dobře doplňuje květinami, listy a jinými tvary. Díky tenkým detailům linií a křivek vyplňujících hlavní obrysy květů a listů je však celý design propracovanější a extravagantnější..

70. Krásný arabský design Mehandi:

krásný arabský mehndi design

Výše uvedený design představuje krásné umělecké dílo umělce mehndi. Tři květiny jsou nejvýraznější v designu, zatímco zbytek obsahuje malé složité detaily použité pro vypracování květinového designu. Zbytek prstu je udržován čistý, což činí design atraktivnější.

71. Arabský design Mehndi pro náboženské festivaly:

Arabský design Mehndi pro festivaly

Design vypadá plnější, ale nezahrnuje extravagantní nebo složité marné tvary, aby byl plnější. Tento design vyplňuje přední ruku a dodává mu tradiční vzhled. Ať už hledáte všestranný design Mehendi vhodný pro náboženský festival nebo chcete inspirovat své přátele na vysokoškolské párty, tento arabský styl Mehendi design pro vás může fungovat.

72. Stínovaná arabština Mehandi:

Stínovaný arabský design Mehandi

Shaded Mehandi je také zahrnut v arabských stylech mehndi. Konce prstů plně zakryté a zastíněné květinové motivy a symetrické tvary dělají tento design jedinečný od ostatních. Je ideální pro domácí nebo kancelářské večírky, svátky Eid a další obřady.

73. Profesionální ruční design Mehndi v arabštině:

Profesionální arabský ruční design Mehndi

Tento vynikající design má kmenovější vzhled, který se zaměřuje hlavně na abstraktní vzor dobře umístěných tvarů. Neobsahuje květiny ani listy, ačkoli je můžete přidat. Může to vypadat jako komplexní design a vyžaduje více trpělivosti a profesionality než jiné jednoduché návrhy.

74. Okouzlující arabský design Mehndi pro nevěsty:

Arabský design Mehndi pro nevěsty

Nyní je tento design velmi nádherný a okouzlující. K vytvoření tohoto svatebního designu Mehandi, který začíná od zápěstí a pokrýval většinu dlaně, jsou použity jednoduché motivy a listy. Tyto návrhy také ukazují, jak silné a výrazné čáry stejné tloušťky a konzistence mohou vytvořit kouzlo jednoduchého designu. Zatímco vzor má mnoho složitých detailů, použití tenkých čar dává designu propracovanější a komplikovanější vzhled.

75. Arabská Mehndi pro svatbu:

Arabská Mehndi na svatbu

Výše uvedený design je nádherný a dokonalý design mehndi pro příbuzné a blízké přátele nevěsty. Ukazuje mimořádný okouzlující design Mehandi, který dává rukám plně ozdobený vzhled. Květiny, krásné tvary a motivy jsou kombinovány, aby dotvořily tento nádherný design. Při zkoušení tohoto designu na rukou je třeba být velmi opatrný. V tomto designu nic jiného než tenká, zakřivená čára běžící jako okraj podél okraje vaší dlaně vytváří velký rozdíl od ostatních návrhů. Díky použití velkých květin uvnitř okraje vypadá design roztomilý a odlišný. Vzhledem k tomu, že design je více na stylové a funky stránce, volí jej více teenageři než starší lidé.

76. Zadní ruka Mehandi Design Arabic:

Zadní ruka Mehandi Design Arabic

Jedná se o vynikající bekhendový design mehndi, který je nejlepší pro nevěsty, které nemají rády přehnané nebo složité designy. Design nepokryl každou část kůže, ale díky drobným tvarům a stínování je pro nevěstu ideální. Takové styly jsou výrazné na zápěstí, zatímco části dlaně jsou jednoduché. Také na zkrášlení rukou jsou na každém prstu použity různé vzory a motivy.

77. Arabské návrhy Henny pro plné ruce:

Arabské návrhy henny

Někdy mohou velké a jednoduché vzory změnit jednoduchý design na akutní a intenzivní design. Bez hodně komplikovaných nebo plných složitých vzorů může být tento typ designu plné ruky ideální volbou pro vysokoškolačky až pro zralé ženy. Design má výrazné tvary a motivy, které zdobí listy a kulaté vzory.

78. Mehndi návrhy indoarabského stylu pro ruce:

Arabské styly Mehndi pro ruce

Téměř veškerý arabský design mehndi zahrnuje květinové vzory; často se můžete zdržet toho, co děláte. Kromě květinových vzorů mohou být dobrou volbou také geometrické tvary a linie procházející rukama. Tyto návrhy okouzlují vaši ruku tím, že vypadají jako náramky a jiné ozdoby, takže vypadají chytře. Velké listy jsou vyplněny tenšími čarami a tečkami. Díky celkovému vzhledu vypadají vaše ruce abstraktní a chladné.

Svatební arabské designy Mehandi jsou nepochybně výjimečně dekorativní, ale někdy jsou tak velké, že nezanechají velkou část vaší pokožky holé. Design obsahuje květinové vzory, ostré linie a výrazné rysy, které designu dodávají jasný střih.

79. Arabské vzory Mehendi pro nohy:

arabské mehndi návrhy na nohy

Simple Mehandi není určen jen pro ruce. Nejprve se rozhodněte pro návrh a aplikujte jej podle návrhu. Můžete dokonce použít odrazový vzor pro přidání většího kontrastu designu. Dobře navržené vzory stínovaných květů a listů, které se táhnou po stranách celé vaší nohy, a plně zakryté špičky nehtů jsou rozhodně nádherným pohledem. Díky hluboké černé barvě designu mehndi ki vypadá vaše pokožka spravedlivěji. Stínování také pomáhá přidat hloubku designu a činí okvětní lístky realističtějšími.

80. Jednoduché arabské vzory Mehandi na nohou:

Arabské vzory Mehandi na nohou

Nohy mehndi mohou být vytvořeny stejně komplikovaně a složitě jako ty, které se nosí na rukou. Mohou mít jednoduché motivy, složité detaily a vzory vypadající jako kotníky nebo jiné ozdoby. Arabská mehndi vypadá ještě lépe s dobře udržovaným a používáním správné barvy laku na nehty. Arabská mehndi vypadá ještě lépe!

81. Unikátní arabský design Mehendi pro obě ruce:

Arabský design Mehandi pro obě ruce

Tenhle má jedinečný design Mehandi pro obě ruce, protože se navzájem velmi liší, ale společně vypadají perfektně. Obsahuje také mnoho květinových vzorů v obou provedeních. Návrhy se mohou zdát složité, ale je to docela snadné.

82. Nové arabské návrhy Mehndi pro nevěsty:

Arabské návrhy Mehndi pro nevěsty

Ve svatebních obřadech, hlavně nevěsty a ženichové blízcí příbuzní raději nosí komplikované Mehandi vzory. Jeden takový extrémně komplikovaný a propracovaný design je uveden výše. Vyznačují se typickými vzory a motivy, což je činí velmi odlišnými od ostatních návrhů. Design pokrývá každý centimetr vaší pokožky a dodává vaší dlani silně zdobený vzhled.

83. Různý arabský design Mehndi pro zadní ruce:

Arabský design Mehndi pro zadní ruce

Pokud chcete při aplikaci Mehendi dát svému designu grafický nádech, můžete si vybrat tento. Tento okouzlující design je velmi elegantní a zábavný. Různé styly byly upraveny tak, aby okouzlily design; Zachování stejného designu v každém prstu a přidání drobných detailů na různá místa dělá to přitažlivější pro oči. Ženy, které mají velmi málo času na svůj režim krásy, se mohou rozhodnout pro tento design, ale někdo pomáhá.

84. Krásný a snadný arabský design Mehandi:

Arabské vzory Mehandi

Krásný arabský design Mehandi s květinami a listy vypadá velmi umělecky a mimořádně velkolepě. Ačkoli design není snadné vyrobit, složité detaily lze provést s trochou trpělivosti. Celkový obraz je propracovaný a je ideální pro ruce nevěsty. Můžete si všimnout, jak jsou okvětní lístky použity ke skrytí ženichových jmenných abeced.

85. Jednoduchá stínovaná a třpytivá Henna Mehndi:

Stínovaná a třpytivá Henna Mehndi

Jednoduché designy mehndi v arabštině jsou dnes často doplněny barevnými nebo stínovanými třpytkami. Při použití v designu díky třpytivým třpytům vypadá design živě a přitažlivěji pro oči. Vzor třpytivých květů po délce vaší paže vypadá jednoduše skvěle. Takové návrhy se snadno vyrábějí a jsou velmi prostorné.

86. Diwali Arabic Mehndi Design:

Diwali arabský design Mehndi

Hledáte design, který festivalu dodá jemný odstín? Tenhle za vás musí udělat trik. Jakkoli to vypadá skvěle, také to spraví velkou spravedlnost vašim rukám tím, že je perfektně upraví. Nejen, že to vypadá jako Diya pro nejpopulárnější hinduistický festival, ale má také velmi středomořskou atmosféru. Tento arabský design mehndi není příliš těžký na to, abyste jej vyrobili sami, a lze jej snadno provést hrubým načrtnutím obrysu.

87. Pouze arabský vzor zápěstí Mehandi:

Arabský vzor zápěstí Mehandi

Pokud vaše ruce nemají potřebný odpočinek, ale přesto se chcete pochlubit svou kreativitou, tento arabský design Mehndi je pro vás ideální. Podívejte se, jak nádherný je motiv. Je to v podstatě květinový vzor podpořený atraktivními vnitřními vzory. Stíny vypadají tak skvěle a přitahují pozornost k vašemu zápěstí. Tímto způsobem se vaše úsilí nejen vyplatí, ale také zabrání narušení vašeho plánu. Úplně to stojí za to, že??

88. Nejnovější arabský design Mehndi:

Nejnovější arabský design Mehndi

Když se rozhlížíte po rychle vyrobeném arabském designu Mehandi pro ruce, tohle je váš trumf. Navzdory své složitosti to usnadňuje to, že všechny prsty mají stejný opakující se vzor. Takže tak, jakmile to jednou zvládnete, budete vědět, že to příští třikrát vyjde perfektně. Pokud jde o design dlaně, ten sahá od prvního prstu po začátek zápěstí. Design je velmi úhledný a propracovaný a ideální pro ty, kteří rádi nechávají na kůži hennu.

89. Kalash and Leaves Arabic Mehndi Design:

Listy arabského designu Mehndi

Milujete plnější vzhled, že? Podívejte se na tento arabský design mehndi. Právě když jste si mysleli, že listy už nejsou trendem, narazí na seznam Mehendi Designs Arabic 2020. Design je poměrně sekvenční a má krásný nádech. Konzistence je rovnoměrná, což dává celkovému vzoru henny elegantní vzhled. Kromě toho je ideální pro nevěstu bohatou na příznivý design Kalash. Také zanechal v upraveném vzoru různých tloušťek a vzorů. Mohlo by to vypadat snadno, kdyby se vytvořily pouze čáry a kruhy, ale protože je to tak složité, bylo by moudré hledat při vytváření vzoru něčí pomoc.

90. Peacock Mehandi Design Arabic Style:

Peacock Mehandi Design

Toto je v podstatě elegantní design; tato je ideální pro dívky, které milují a chtějí, aby jejich henna sklidila chválu každého. Vzory a motivy jsou složité a jak vidíte, na dlani je velký paví design s peřím pokrytým hennou. Druhý pták elegantně stojí na druhé straně, tváří v tvář pávovi, protože vnitřní stěny obrysu jsou podle toho naplněny kreativními návrhy, jak na to přijdete.

91. Arabský design stylu Mehndi ve stylu peří:

Peří v arabském stylu Mehndi Design

Pokud chcete, aby design zdůraznil svobodomyslného člověka, jste pro každého, rozhodněte se pro Mehndi, jako je tento. Toto je obvykle určeno pro nevěsty, které plánují nosit šaty bez rukávů na svatbu nebo hostinu. Můžete se jím také pochlubit na rodinných setkáních a púdži. Je snadné říci, že design vypadá výjimečně a dokonale pro každou příležitost. Můžete přidat kamínky nebo třpytky na okraj každého ocasního pera, kde jste zaoblili konce. To dává designu třpytivou atmosféru a dělá to více nápadné pro oko.

92. Roztomilý arabský design Mehndi:

Roztomilý arabský design Mehndi

S designem tohoto modelu mohou experimentovat děti i dospělí. Pokud něco, toto je jeden z nejzákladnějších a nejjednodušších arabských návrhů Mehndi v seznamu. Jakmile vytvoříte květinu na předním zápěstí a vzor na malíčku, pokračujte a vyplňte zbývající prostor vlastními vzory. Nezapomeňte experimentovat, protože tento malý nebude potřebovat příliš mnoho práce. Výsledek je nejen elegantní, ale také střízlivý. Motiv je ideální pro děti a ženy, kterým se na rukou příliš nelíbí Henna.

93. Palm Peacock Mehendi Design Arabic:

Palm Peacock arabský design Mehendi

Další perfektně zpracovaný páv, arabský design Mehandi, se zaměřuje především na prsty a zápěstí. Jak vidíte, dlaň má ve spodní polovině páva a horní dlaň zůstává prázdná, čímž se většina pozornosti věnuje motivu ptáků. Je určitě vyrobeno tak, aby vypadalo nádherněji s krásným květinovým vzorem pod designem. Vzor je nejen všestranný, ale také kreativní. Složité detaily pravděpodobně nemůžete zveřejnit sami. Profesionál by měl dát vašim prstům právě takový okrasný vzhled, jaký potřebuje.

94. Trumpet Mehendi Arabic Designs:

jednoduché arabské mehendi vzory

Zatímco dlaň má velmi obvyklý obrys pro typické mehndi vzory v arabštině, zápěstí má nejoblíbenější hudební nástroje hrané během arabských nebo indických svateb, tabla, trubku a shehnai. Je to nejen dobře promyšlené, ale také kreativně implementované. Pokud dokážete vzít nápady a proměnit svůj design v nádech zkroucení zde a vylepšení tam, bude to vypadat nádherně a na rozdíl od toho, co na vás většina lidí očekává.

95. Different Classy Bangle Arabic Mehndi:

Elegantní náramek Mehndi v arabštině

Podívejte se na všestranné detaily, na kterých se pracovalo, aby tento arabský design Mehandi ožil. Není to tak těžké mluvit, zvláště pokud znáte techniku ​​rozložení centrálního motivu přední dlaně. Poté by měla stačit řada křížových čar. Pokud jde o přední zápěstí, vypadá to jako geometrický vzor mínus listový design. Pokud říkáte náramkům ne, nechte linky a kruhy různých velikostí, aby vaše ruce vypadaly plnější.

96. Arabský design pouze Leaf and Creeper Mehndi:

Listový a liánový arabský design Mehndi

Toto je obzvláště snadný design Arabian Mehandi pro dívky, kterým chybí trpělivost sedět během složitých návrhových relací. Tento design mehndi, vhodný také pro vysokoškoláky nebo studenty, kteří mají omezené nošení henny, je ideální pro příležitosti jako Eid a Rakhi. Udržet to jednoduché je způsob, jak se na tyto festivaly vydat, a podívejte se, jak tento design dodává vašemu stylu eleganci. Svůj design můžete vždy spojit s jasně sladěnou barvou nehtů, řekněme žlutou nebo červenou.

97. Společný arabský design:

Arabic Mehndi Designs nejnovější

Ženit se s láskou svého života, že? Tento arabský Mehendi by měl být vaší jedinou odpovědí, vzhledem k tomu, že spojuje dvě poloviční srdce, jakkoli to může znít sýrově. Stejně jako ostatní designy zděděné ze Středního východu je pozornost k detailu dobře věnována. To je právě to, co dělá z tohoto hennového umění extravagantní výběr pro nevěsty a členy rodiny, kteří se účastní manželství blízkých příbuzných. Při návrhu je použit detailní motiv a má být použita spousta henny. Ujistěte se tedy, že máte zásobu, než začnete.

98. Krásné arabské nohy Mehndi Design:

Arabské nohy Mehndi Design

Tento design není jedinečný, ale také krásný. Musíte to přiznat. Je to umění henny powerhouse pro ty, kteří plánují hrát na sangeetově nebo dokonce pro nevěstu. Dobře pokrývá nohu a chodidla, přičemž detaily a propracování by měly být pečlivě zváženy. K dispozici jsou nejrůznější kulaté spirálové vzory doplněné několika obrysy motivů listů. Tento design musí okamžitě upoutat pozornost všech a přimět vás mluvit o setkání rodiny.

99. Neobvyklý ruční aztécký arabský vzor Mehendi:

Ruční aztécký arabský vzor Mehendi

Není toto jedinečný a odlišný vzor od vzorů, které jste si již vybrali z tohoto seznamu a které chcete implementovat do zadní části hlavy? Pokud je vaše prohlášení o stylu tak exkluzivní, jak to jen jde, budete milovat, jak ideální je pro vás tato mehndi. Dalším důvodem, proč si to vybrat, je to, že je dobře rozložen a kreativně navržen. Pokud nejste tím, kdo dělá kompletní ruční návrhy, tento vás nezklame tím, jak to dopadne. Zkuste to, pokud jste dosud dělali vlastní návrhy. Nejlepší je však vyhledat něčí pomoc, aby rozestupy a vzorce vypadaly perfektně.

100. Jednoduchý arabský květinový design Mehendi:

květinový arabský design mehendi

Toto je další květinová mehndi v seznamu, přesto tak odlišná od předchozích. Design většiny palem má okvětní lístky a některé složité linie se používají k tomu, aby více zdůraznily květinový vzor. Palec a prsteníček jsou udržovány v čistotě, takže tento design vypadá stejně atraktivně a úhledně. Pokud chcete, můžete si tento arabský vzor vyzkoušet sami, protože je to dětská hra, jakmile zvládnete květinu na zápěstí a dlani.

101. Perfect Eid Arabic Mehndi:

Eid arabský design Mehndi

Zejména u tohoto mehndi jsou konečky prstů zcela odkryté. Střed dlaně je zároveň zastíněn hennou a symetricky je kolem ní vykreslen detailní sekvenční motiv. Vzor je ideální pro malé obřady a domácí večírky; stejně tak je to upřednostňováno pro Eid a Rakhi. Má velmi arabský nádech s kreativními vzory a celkově je příjemný pro oko, jak lze říci z obrázku.

102. Svatební nohy Mehndi pro arabské svatby:

Arabský design Mehendi pro nohy

Když se podíváte poprvé, může se zdát, že toto je další páví mehndi s variací na vaše nohy a chodidla. Při bližším zkoumání si však všimnete, že se skutečně jedná o motiv se spirálovým vzorem, jako je pták se zobákem. To je to, co celkově dodává obrazu krásu. Je to tak propracované a obvykle si to nevěsty vybírají pro svůj svatební den. Členové rodiny jej však mohou nosit také pro sangeetové funkce nebo nosit ghagru ve stylu rajasthanského stylu po kolena.

103. Dva v jednom Mehndi arabské umění:

Arabské vzory Mehendi pro dívky

Nyní, pokud jde o tento, je to opravdu páv mehndi. Není příliš neohrabaný a snadno jej zvládne každý, kdo má malé zkušenosti s kreslením mehndi designů. Kromě toho dalším okem patrným náznakem je, jak obě ruce odpovídají stejnému vzoru, odtud název. Design je velmi univerzální a dává plnější vzhled, přestože je jeho výroba tak jednoduchá. Můžete být kreativní s vnitřní výplní se vzory henny. Dobrou radou by bylo nejprve začít s obrysem, nechat uschnout a poté pracovat s vnitřními liniemi a vzory.

104. Složitý arabský design Mehndi:

Složitý arabský design Mehndi

Tento design je perfektní kombinací všeho, co se dá naučit o složitosti arabských mehndi. Vypadá to tak poutavě, protože je přizpůsobena technika izolace. Každý segment je rozdělen a pro tuto oblast pokožky je vybrán individuální vzor. Poté je podrobně podrobně popsán pomocí různých návrhů. Díky tomu vypadá jednoduchý design tak královsky. Dívky si ji mohou vybrat pro různé festivaly a rodinná setkání, jako jsou obřady Puja nebo sangeet. Pokud chcete přidat další zvraty, můžete vždy na vzor lesknout pomocí třpytů nebo kamínků na volných místech.

105. Krásný nejnovější motiv Mehndi Design:

Nejnovější arabský design mehndi

Tento seznam končíme tímto perfektně vypadajícím obrázkem arabského mehndi designu. Má vše, co byste si mohli přát, aby váš design vypadal. Je to tak elegantní, ale tradiční a elegantní. Hodně práce jde do vzorů, aby to vypadalo stejně přitažlivě jako na pohled. Pokud máte v ruce méně času, vyhněte se tomu, protože je jasné, že tyto drobné detaily potřebují hodně trpělivosti a tikot hodin.

Další arabská kolekce Mehndi Designs:

Jednoduché arabské vzory Mehndi

Arabské vzory na zadní ruce

Arabské vzory Mehndi

Nejnovější arabský design

Arabské vzory Mehndi

Arabské vzory Mehndi

Jednoduchý arabský design Mehndi

Arabsky Mehndi

Arabské vzory Mehendi

Arabský design Mehandi

Arabský styl designu

Arabský design Mehendi

Jednoduchý arabský design Mehendi

Arabsky Mehendi

Arabský styl Mehndi

Arabská Mehndi na nohou

Rychlé tipy před použitím arabského designu Mehndi:

 • Před aplikací Mehendi si vždy důkladně vyčistěte ruce a vyhněte se jakýmkoli krémům nebo olejům.
 • Noste pohodlné oblečení a vyberte si pohodlné místo k sezení, protože byste tam mohli být hodiny.
 • Při aplikaci Mehendi se vyhněte přílišnému vrtění a přílišnému pohybu, protože by se tím mohlo rozmazat.
 • Nesušte Mehendi umělými prostředky jako fén. Mehndi nedosáhne správné barvy, pokud rychle schne.
 • Namáčení směsi citronové šťávy a cukrové vody pomáhá prohloubit barvu Mehendi.
 • Kouř z hřebíčku také pomáhá při vytváření tmavšího odstínu henny.
 • Vyhněte se mytí henny vodou nebo mýdlem, protože to vede k vyblednutí barvy.
 • Ideální doba k odstranění Mehndi je po 4-8 hodinách. Stačí jej seškrabat bez použití vody.

Přehled:

Arabské vzory mehndi jsou ladnou hrou odvážných tahů a květinových motivů. Přímo od listových přívěsů až po geometrické vzory jsou rozhodně ogledy hodné. Jsou velmi univerzální a mohou být vyrobeny tak, aby vyhovovaly jakékoli příležitosti nebo oblečení. Tyto návrhy dodávají živé a živé pohledy na vaši osobnost. Mohou být vyrobeny, aniž by zabraly příliš mnoho času, a přizpůsobeny podle vlastních potřeb. Pokud jste na Mehendi a hledáte nejnovější arabské mehndi návrhy, vaše hledání zde skončilo. Dejte nám vědět, co si myslíte o naší kompilaci arabských návrhů Mehndi.

Published
Categorized as Mehndi