Mehndi

10 trendových tradičních návrhů Gorintaku pro ruce 2021

Kdo by neměl rád Mehendiho na rukou a nohou? Tradiční vzhled, krásu a kouzlo spojené s držením Mehendi v rukou nelze vyjádřit. V kultuře Telugu máme také tradiční návrhy Gorintaku, které byly v trendu během starších generací. Gorintaku se tradičně vyrábí z listů henny, které jsou rozemleté ​​a dobře promíchané, aby při aplikaci poskytly jasně přirozenou červenou barvu.

Návrhy pasty Gorintaku

Tyto návrhy gorintaku jsou stále většinou preferovány během festivalu nebo zvláštních kulturních příležitostí. Přináší autentický telugský vzhled a kdo by nerad vypadal jednou za čas tradičně? Pojďme se všichni společně podívat na vzpomínky na model návrhů gorintaku. Od kompletního starodávného tradičního designu až po současný, ale etnický vzhled, jsme to všechno pokryli!

10 jednoduchých a nejlepších obrázků návrhů Gorintaku:

Nejlepší navždy oblíbené a krásné návrhy Gorintaku pro ruce jsou následující.

1. Jednoduchý kulatý bodový design:

gorintaku chandamama mehndi designy

Toto je nejzákladnější a nejtradičnější jednoduchý design gorintaku v kultuře Telugu. Často to vidíme v rukou svého staršího a jen stěží nám zabere nějaký čas, než to zvládneme. Ať už jde o tradiční akce nebo festivaly nebo chrámové pooja; toto gorintaku je ideálním a kulturně vyhlížejícím designem pro všechny ženy a dívky napříč věkovými skupinami.

2. Tear Drop Gorintaku Design:

Tear Drop Gorintaku Design

Toto je další tradiční design gorintaku, se kterým jste se již mohli setkat. Namísto jednoduchého tečkovaného a kulatého designu máme několik složitých půlkruhů a vzorů tvaru kužele, které lze snadno přidat na vzhledu a stylu. Celkový design gorintaku však vypadá základní a také velmi tradiční. To je ideální pro ty, kterým dochází čas a musí během krátké doby získat základní kulturní vzhled. Co si myslíte o tomto??

3. Design Gorintaku ve tvaru hvězdy:

gorintaku navrhuje obrázky

Milujeme to mezi obrázky návrhů gorintaku. Tento krásný design henny Mehendi se velmi rychle a snadno udržuje. Velká hvězda s několika tečkami kolem mezer a blízko prstů může naplnit ruku a dlaně vzhůru a pozvednout vzhled a působit velmi tradičním a přesto etnickým dojmem. Může se velmi dobře hodit pro různé příležitosti, ať už jsou to slavnosti nebo modlitební časy nebo svatby.

4. Tradiční červený vzor Telugu Gorintaku:

Tradiční červený vzor Telugugorintaku

Tento design aaku gorintaku je opět snadno použitelný. Jakmile si Mehendi nebo hennu připravíte na svém místě, budete potřebovat pouze párátko nebo tenkou tyčinku, abyste v blízkosti prstů a dlaní mohli použít vzory konálních nebo trojúhelníkových tvarů. Jedná se o velmi složitý a krásný, přesto klasický Telugu populární gorintaku design a styl stylu k dnešnímu dni. Co si myslíte o těchto návrzích Telugu gorintaku mehndi?

5. Tradiční a starý základní design Gorintaku:

staré návrhy gorintaku

Patří mezi starodávné designy gorintaku oblíbené mezi generacemi našich starších a prarodičů. Je snadné to udělat, a vše, co potřebujete, je henna nebo gorintaku vyrobená doma a ruční prsty pro návrhy kruhů a půlkruhů po celé pam. Květinový základní vzhled gorintaku je ideální pro tradiční setkání a domácí akce.

6. Jednoduchý a rychlý nápad Gorintaku:

Jednoduchý a rychlý nápad Gorintaku

Zde jsou další rychlé a snadné návrhy s gorintaku. Tento kruhový a kulatý tradiční vzor mehndi a gorintaku jsou velmi běžně používaným stylem v telugských domácnostech. Další kolo malých teček nebo půlkruhů přidaných kolem poloměru může během okamžiku přinést tak nádherný a krásný vzor. Toto je další nový, přesto základní vzhled.

7. Gorintaku Design s kužely:

gorintaku navrhuje ruce

Víte, člověk si může dokonce vyzkoušet základní a krásné návrhy mehndi převzaté ze stromu gorintaku a vložené do kužele. Design henny lze poměrně snadno vyzkoušet. Přidejte mehndi v kuželu a nakreslete tento jednoduchý kulatý tvar s kruhy a vzory listů, abyste dosáhli podobného vzhledu. Toto právě patří mezi naše oblíbené designy kuželů gorintaku.

8. Květinový a listový vzor Gorintaku:

Květinový a listový vzor Gorintaku

Toto není úplně telugský tradiční design henny; je to však současný styl a vzor, ​​aniž by byla vybírána originalita v tradičním vzhledu. Tyto návrhy listů gorintaku s aranžováním květin jsou docela roztomilé a milé a právě teď patří mezi nejoblíbenější. Je to poměrně snadné a trik je nakreslit tento design pomocí otisků prstů! Není to cool??!

9. Jednoduchý květinový vzor Gorintaku:

Gorintaku navrhuje model

Jedná se o ještě základnější návrhy gorintaku mehndi v květinových vzorech a designu. Vyjměte hennu a zkuste pomocí kužele nebo tenkých tyčinek nebo párátek nakreslit na obě ruce květinový aranžmá. Vyplňte mezery mezi nimi a můžete vyrazit. Je dokonce příjemné to zkoušet každý den a stále to vypadat dobře.

10. Light Mehndi Pattern:

nejlepší návrhy gorintaku

Konečně je opět mezi našimi nejzákladnějšími a nejoblíbenějšími jednoduchými návrhy gorintaku na rukou. Vše, co musíte udělat, je nejprve malé kolo a zkusit dát tečky tenkými tyčinkami nebo párátky všude kolem. Stáhněte několik vrstev teček a zbytek ponechte na místě tak, jak jsou. Udělejte to samé v blízkosti konečků prstů a je to! Není to také snadné a tradiční?

Závěrečné myšlenky:

Tyto tradiční návrhy a vzory gorintaku Telugu jsou v domácnostech velmi oblíbené. Ať už je to festival nebo jednoduchá příležitost; jsou široce spatřeni. Zatímco mainstream a moderní mehndi nyní přebírají trend, stále je dobré vyzkoušet si letité dobré designy a vypadat tradičně. Co si o nich myslíš? Sdělte nám také své myšlenky! Rádi od vás slyšíme.