Mehndi

10 speciálních návrhů Mehndi pro Hartalika Teej 2021!

Mehndi Designs for Teej Festival

Mehndi je povinná věc během teej. Dámy to určitě chtějí. Je tak důležité, že pro tento konkrétní festival byla ponechána stranou zvláštní kategorie návrhů teej mehndi. Dámy milují nechat si vybarvit ruce a nohy v henně a strávit hodiny jejím nanášením. Proto, abychom pomohli všem těmto hezkým dámám správně se obléknout na tuto příležitost, nezapomněli jsme, jak je pro ně jejich mehndi důležité, přišli jsme s několika nejnovějšími návrhy mehndi, které vás dámy dostanou do dilematu, který z nich si vybrat. Budete chtít všechny.

Co je festival Teej a kdy je:

Festivaly jsou dny, na které my Indiáni stále čekáme. Ne, že bychom měli den volna, ale kvůli tomu, jak se scházíme, abychom každý festival krásně oslavili. Teej je jedním z nich, jedinou nevýhodou je, že je pouze pro dámy. Teej vítá monzuny. Primárně je věnována bohyni Parvathi a jejímu spojení s lordem Shivou.

V této době si ženy užívají nejvíce. Všichni jsou oblečeni do jasných sárí, rukou henny, šperků, náramků atd. A tráví festival tancem, zpěvem, setkáním se svými přáteli a pomluvami, vařením lahůdek a hlavně modlením za blaho svého manžela a děti. Podívejme se na top 10 nejnovějších návrhů mehndi pro festival teej.

Krásné návrhy Mehndi pro festival Teej:

1. Arabský styl Mehndi Design pro Teej:

Arabský styl Mehndi Design pro Teej

Toto je krásný květinový design mehendi pro teej. Má velké květy doprovázené malými listy, větvičkami a pupeny. Nejlepší stránkou tohoto konkrétního designu je, že je snadný a lze jej provést během okamžiku. Říkáme to, protože očekáváme, že musíte umět kreslit jednoduché květiny.

2. Glitter Teej Mehndi Design:

Glitter Teej Mehndi Design

Chcete -li dokončit vzhled glam, musíte přidat nádech lesku a třpytu. Takže pro všechny, kteří rádi jiskří v noci, máme také mehndi designy s třpytkami. Jakmile dokončíte svůj základní design, budete muset použít třpyt na plnou výplň nebo načrtnout některé prvky vašeho mehndi. Bylo by lepší, kdybyste použili více než jednu barvu, ale mějte na paměti, že se musíte starat o barevné kombinace. Vezmeme -li v úvahu, že získáváte květinový design, máte krásné třpytivé barvy, které vyplní okvětní lístky květin ve vašem designu. Díky tomu by váš mehndi vypadal jinak a získal byste náskok před ostatními.

3. Kamenná práce Teej Festival Mehndi:

Kamenná práce Teej Festival Mehndi

Kvůli kamení mohou ženy zemřít. Možná jste viděli dámy, které si pro sváteční období kupovaly těžké kamenické lehengy a saree. Mají obavy i z drobných kamínků, které jejich šperk má. Takže pro všechny ty, kteří milují kundánskou práci a vůbec, nepotěší vás, když víte, že i vaše ruce mohou provádět kamenické práce? Výše uvedený obrázek je v mehndi designu s kamínky. Pro tento design vyplňte oblast, proto chcete kámen s třpytkami, vezměte kámen nebo kundan a přitlačte jej na třpytivou oblast tak, aby se vešel a zůstal.

4. Rádžasthánský styl Teej Mehndi:

Teej Festival mehndi ruce

Toto je obrázek designu mehndi ve stylu Rádžasthánského stylu. Rádžasthánské návrhy zobrazují jejich kulturu a tradice. Rádžasthánské tváře, paví vzory atd. Jsou některé z prvků těchto návrhů. Krása tohoto designového typu spočívá v tom, že vám zcela zakryje ruku bez mezer. Výroba těchto návrhů proto vyžaduje hodně času, trpělivosti a jemných dovedností.

5. Easy Teej Special S Shape Mehndi Design:

Easy Teej Special S Shape Mehndi Design

Arabské vzory jsou oblíbené pro svůj módní a stylový vzhled. Na rozdíl od ortodoxního indického stylu vyplňování celé ruky designy, tento styl mehndi oceňuje mezery a mezery. Arabské vzory nepokrývají celou ruku nebo dlaň. Začínají od vašeho ukazováčku a křivkou dolů po vaší dlani dávají vašemu mehndi designu tvar písmene S. Prostá oblast vynechaná poskytuje kontrastní vzhled.

6. Freehand Mehandi Design for Teej:

Od ruky Mehandi Design pro Teej

Ruční mehndi návrhy jsou pro ty, kteří milují doplňky. Jedná se o velmi jednoduché návrhy, které můžete kreslit, aniž byste potřebovali umělce mehndi.

7. Peacock Face Mehndi Design pro Teej:

Tradiční festival Mehndi Hands Teej

Pávi jsou velkolepí. Jsou jedním z nejkrásnějších výtvorů od přírody. Pávi zahrnutí v návrzích mehendi ji vylepšují do té míry, že prostě nemůžete přestat obdivovat své ruce.

8. Mandala Hand Teej Mehendi:

Mandala Hand Teej Mehendi

Nyní je to úžasný design zobrazený na obrázku. Říkáme tomu kombinace mandaly a náramku. Kruhový design nakreslený ve středu ruky je mandala a ten na zápěstí je náramek. Tento design nebude vyžadovat náramky, prsteny, náramky atd.

9. Box Special Mehndi Design pro Teej:

Plně ruční design Teej Mehendi

Jedná se o nový trend, kterému se říká krabicový design mehndi. Tento design má čtverce plné vzorů nakreslených náhodně sem a tam. Souhlasíme s tím, že to nezní lákavě, ale jakmile to uděláte, nebudete litovat.

10. Neformální design od ruky Teej Mehndi:

Neformální design od ruky Teej Mehndi

Tento design je více na ležérní styl. Pokud nejste příliš fantazijní člověk a dáváte přednost jednoduchosti, je to pro vás to nejlepší. Nevypadá to přehnaně.

Tipy pro Teej Mehndi:

  • Vyhněte se používání mýdla nebo chemikálií po ruce několik hodin po odstranění mehndi, abyste získali dobrou skvrnu.
  • Můžete si vybrat motiv ze svého outfitu a použít jej také ve svém designu teej mehndi, abyste získali svůj osobní nádech.
  • Na sušenou hennu použijte odvar z limetky a cukru, aby vám zůstal několik hodin na rukou a poskytl vám dobrou skvrnu.

Přehled:

S respektem k ženské lásce a citům k mehndi se nám podařilo přinést to nejlepší z mehndi designů a to také exkluzivně pro teej. Nyní se tedy nemusíte bát procházet různé katalogy nebo stovky návrhů na webu a hledat perfektní design vhodný pro tuto příležitost nebo doplnit váš outfit. Stačí si projít 10 nejlepších návrhů a je jen na vás, zda je replikujete, nebo přidáte trochu své kreativity.

Doufáme, že se nám podařilo odstranit jedno z vašich hlavních festivalových napětí, přejeme vám velmi šťastný a barevný teej.

Doporučené články:

  1. Speciální návrhy Mehndi pro dívky
  2. Nejlepší návrhy Mehndi pro děti
  3. Nejnovější Mehndi designy plné ruky