Mehndi

10 nejnovějších a jednoduchých návrhů Mehndi pro soutěž

Při každé indické příležitosti je mehendi považována za nejdůležitější prvek líčení a krásy každé ženy. Mehendi nejen zvýší krásu žen, ale také označí úroveň lásky k novomanželům nebo dokonce k svobodným ženám.

Jednoduché návrhy Mehndi pro soutěž

Krásné a nejlepší návrhy Mehndi pro soutěž v roce 2020:

Zde jsou populární a nejnovější mehndi návrhy pro soutěž, které lze použít a získat chválu lidí kolem.

1. Design Mehendi ve stylu Peacock:

Design Mehendi ve stylu Peacock

Páv, který je barevným a nejkrásnějším ptákem v zemi, se také zapsal do dnešních návrhů mehandi. Být maskotem krásy, lásky a hbitosti; páv mehndi design je v přírodě zjednodušující a je mezi ženami nejpříznivější. Lze jej použít jako prvek designu v soutěži mehendi.

2. Design moderní doby Dandia Mehndi:

Moderní design Dandia Mehndi

Další krásný, milující, ale složitý a kultivovaný design určený pro svatební mehndi. V tomto designu jsou nevěsta a ženich předvedeni při hraní dandií, které také zobrazují veškerou scénu radosti, lásky a štěstí na tak malém prostoru.

3. Design kola Mehandi:

Design kola Mehndi

Nyní dny, ve jménu trendů a módy, přinášejí nejnovější mehndi designy fantazii a půvab minulých krás. Mezi všemi z nich je tento design čaker jedním. Je to nejlepší volba v mnoha soutěžích mehandi.

4. Floral Mehndi Design:

Dvojice květin Mehndi Design

Tento pár květinového designu je nejnovější design mehndi pro soutěž, který je nejen méně prostorný, ale také dává čistý a elegantní vzhled, který je považován za příznivý mnoha mladými dívkami

5. Symetrický design manga listu Mehndi:

Symetrický design mangového listu Mehndi

Mango listový design mehandi není tak rušivý, ale velmi přitažlivý a snadný, což je určeno pro soutěž mehendi. Tento design má symetrický design mangového listu na obou rukou, přičemž detaily jsou uprostřed designu. Středová přitažlivost designu manga neruší celý vzhled mehendi.

6. Moderní design marockých dlaždic Mehndi:

Moderní marocké dlaždice Mehndi Design

Tento mehendi design, ohromující a nejnovější design mehandi, vysoce inspirovaný marockými trendovými motivy, vyniká jedinečným designem, díky kterému má plný vzhled a přitom je jednoduchý a moderní. V jakémkoli designu mehandi soutěže to mnoho upřednostňuje.

7. Současný arabský styl Mehndi:

Současný arabský styl Mehndi

Pro ty, kteří upřednostňují jednoduchý, plynulý vzhled tradičního arabského designu, pak by tento design mehendi mohl být považován za vítězný prvek pro konkurenty. Jedná se o jednoduchý a nádherný květinový design, který preferuje mnoho žen v Indii.

8. Arabský pruhovaný Mehendi Design:

Arabský pruhovaný design Mehendi

Nejsnadnějším a nejjednodušším designem henny, který se může rozhodnout pro soutěž mehndi, je arabský svléknutý design. Tento design obsahuje arabský svlečený vzor, ​​který je elegantně umístěn na jedné ruce.

9. Design Ganesh Mehandi:

Ganesh Mehndi Design

Nejuctívanější bůh, ganesh ji, je vyveden v designu mehndi, který dává ohromující vzhled. Toto je nejkrásnější a požehnaný design pro nevěstu, kterou nosí ve svůj velký den.

10. Rajasthani Style Dulha-Dulhan Mehndi Design:

Rádžasthánský styl Dulha-Dulhan Mehndi Design

Elegantní a královský nádech tohoto rajasthan mehendi vykresluje jeho základní téma dulha dulhan na obou stranách a ukazuje lásku a krásu vztahu mezi nimi.

V duchu nejen vyhrát soutěž, ale také mít jméno, které si pamatujete v návrzích mehndi soutěže, a tyto návrhy mehandi jsou skvělou volbou, ze které si můžete vybrat. Tato trasování byla tak složitá, že na porotce udělá dojem a bude těžké rozhodnout o vítězích.