Mateřství

9 trendových těhotenských topů pro každodenní nošení

Být těhotná je vzácné požehnání na planetě; móda však v této fázi času stále vládne jejich mysli. Chtějí se pochlubit svým dětským nárazem tím, že nosí návrhářské a roztomilé těhotenské oblečení. Můžete nosit své miminko a cítit se stylově také tím, že budete nosit těhotenské topy. Nejpřímějším přístupem k oživení je prohlédnout si minulé těhotenské pohledy od některých vašich nejoblíbenějších elegantních žen.

těhotenské topy

Moderní těhotenské topy pro těhotné ženy v Indii:

Zde je seznam 9 ležérních a formálních topů pro dámy v těhotenství.

1. Mateřská jemná tunika s krajkou:

Jemná těhotenská tunika s krajkovými detaily

Tato krásná tunika je jedním z nezbytných kousků ve vašem šatníku během těhotenství. Tento těhotenský tunický top se skládá ze 3/4 rukávů zdobených krásnými detaily stužky. Diferencovaná placket dodává této tunice lesk. Front open pojme ošetřovatelské potřeby po přepravě. Noste s tmavými těhotenskými punčochami nebo Levis.

2. Dlouhá modrá mateřská tunika Top:

Dlouhý modrý těhotenský tunický top

Tuto tuniku větší velikosti noste v kteroukoli část dne, ať už ve dne nebo v noci. Tato tunika je na přední straně pokrčená a má kulatý výstřih s dlouhými rukávy a délkou po kolena. Přední část otevřená na zipy na boku pro pečlivé ošetřování pro potřeby přepravy. Noste s našimi bílými nebo tmavými těhotenskými punčochami.

3. Devět těhotenských tunik ve Fuschii Barva:

Devět těhotenských tunik v barvě Fuschia

V této růžové tunice se budete cítit skvěle. Díky ozdobným akcentům vás tento roztomilý těhotenský top bez námahy přenese ze dne na noc. Můžete stylovat s kalhotami a visícími cvočky.

4. Devět těhotenských tunik s plným rukávem v šedé barvě:

Devět těhotenských tunik s plným rukávem v šedé barvě

Díky této tlumené bavlněné tunice budete vypadat jazzově. Vpředu má dva pásy, které lze připevnit a vytvořit svazek. Má vlastní tisk, který staví na kráse této tuniky. Tento dlouhý těhotenský top můžete sladit s tmavým nebo růžovým legínáním.

5. Tunika pro volný čas tištěná tunika s detailem krajky v modré barvě:

Mateřská ležérní tunika s potiskem a detailem krajky v modré barvě

Tato tunika je vyrobena z bavlněné textury s botanickým potiskem, který vypadá roztomile. Je zdůrazněna krajkovým třmenem a je dlouhá do poloviny stehen s dlouhými rukávy. Přední otvor zajišťuje ošetřovatelské zařízení po těhotenství.

6. Ošetřovatelský svetr na kojení v dim:

Ošetřovatelský svetr na kojení v dim

Nikdo nikdy nemohl přijít na to, že postulace jsou kojící topy! Noste tento příkladný tlumený svetr do práce nebo na pohodovou noc, která by vašemu dítěti začala klapat na maximum. Můžete to sladit s těhotenskými kalhotami nebo punčochami. Lze jej dokonce sladit s legínami.

7. Těhotenská pohodlná kojící blůza v černé barvě:

Pohodlná kojenecká blůza pro těhotné v černé barvě

Tento top je pletený dres s kulatým výstřihem. Má krátké rukávy. Přední otvor pro diskrétní kojení po těhotenství. Tento černý těhotenský top je dlouhý do poloviny stehen a lze jej spárovat s modrým denimem nebo nosit kalhoty na jógu nebo doplnit stříbrnými balerínami.

8. Pruhované těhotenské tričko v růžové barvě:

Pruhované těhotenské tričko v růžové barvě

Toto pruhované těhotenské tričko se nejlépe hodí v době, kdy se vaše miminko každým dnem zvětšuje. Toto růžové tričko můžete sladit s jedním z vašich oblíbených džínů nebo legín a získat tak celkový vzhled. Kromě toho se každý pregger nakloní k tomuto vrcholu, protože má růžové stínování, což jsou ženy bezkonkurenční nejoblíbenější stínování.

9. Devět těhotenských šatů v šedém tisku:

Devět těhotenských šatů v šedém tisku

Organizované břicho a lemovaná výstřih na krku vytvářejí tvar doplňující obrys. Tento těhotenský top je vyroben z textury, která je transportována v georgettové textuře na základně s vlastním povrchem a nenápadným teoretickým potiskem v šeru. Tato tunika je dlouhá po lýtka s kompletně podšitými šaty.

Nakupování může být do jiného světa, pokud nakupujete v této fázi života. Pro některé je to neustálá věc v popředí jejich myšlenek během těhotenství, ale pro ostatní je pohled na báječnou část mumie základní.