Mateřství

9 stylových návrhářských šatů pro těhotné v Indii

Těhotenství je nejzvláštnější fází života ženy. Procházíte spoustou smíšených emocí spolu s fyzickými změnami. Kvůli hormonům nemůžeme udělat mnoho pro emoce, ale značkové těhotenské oblečení vám určitě může pomoci vypořádat se s vašimi fyzickými změnami. Pomáhají vám krásně ladit ve všech vašich trimestrech.

9 stylových návrhářských šatů pro těhotné v Indii

Značkové šaty pro těhotné ženy:

Zde je top 9 populárních návrhářských oděvů pro ženy v těhotenství.

1. Obalte si designové těhotenské šaty:

Zahalte se kolem značkových těhotenských šatů

Těhotenské šaty kolem značkových šatů jsou stejné jako naše běžné těhotenské šaty. Je to chytré a elegantní. Lze jej nosit s blejzrem na formální schůzky. Normálně mají pásy; proto jej můžete nosit až do konce těhotenství. Je to nejjednodušší oblečení, které může každá matka nosit, a zároveň vypadat žhavě a elegantně.

2. Krátké šaty pro těhotné návrháře:

Krátké šaty pro těhotné návrháře

Těhotenské krátké značkové šaty jsou obvykle do délky stehen až ke kolenům. Pro pohodlí matky jsou obvykle plynulé. Někdy také objímají tělo. Můžete jej nosit na večerní párty nebo na obyčejný výlet na pláž. Je to zábavné oblečení pro budoucí matky.

3. Mateřské Maxi značkové šaty:

Mateřské Maxi značkové šaty

Mateřské maxi značkové šaty jsou pod šaty od kolen po zem. Většinou jsou pevně usazené na poprsí. Jsou plynulé a někdy přímo pod pasem. Většina z nich má řez pro snadné stoupání po schodech a posezení u večeří.

4. Kardigany pro těhotné:

Mateřské návrhářské vesty

Mateřské návrhářské vesty jsou podobné našim normálním vestám. Mají přední otvory. Obvykle mají pásek na zavření. Obvykle se v něm nosí tričko s výstřihem do V. Většinou jsou barevné, aby povzbudily matku.

5. Tuniky pro těhotné návrháře:

Mateřské značkové tuniky

Těhotenské designové tuniky jsou dlouhé tuniky. Obvykle se montují rovně nebo mají střih do A. Jsou mnoha typů, většinou osnovní a řasené, aby získali prostor pro rostoucí bříško. Jsou také vyrobeny s předním otvorem pro kojení, a proto jej můžete použít po příchodu dítěte.

6. Mateřské návrhářské sukně:

Mateřské návrhářské sukně

Každá těhotná žena je zachráněna sukní, zvláště když vám džíny nesedí. Mateřská návrhářská sukně je navržena speciálně pro podporu vašeho břicha. Můžete jej nosit do práce, na večírek nebo dokonce na jednoduchou večeři. Většina z nich je dlouhá. Dává velmi ležérní a stylový vzhled.

7. Mateřské návrhářské kalhoty:

Těhotenské designové kalhoty

Každá pracující těhotná žena bojuje s otázkou „co si mám vzít do práce“. Běžné kalhoty vám nesedí, protože váš pas se každý den rozšiřuje, aby se vešel do vašeho dítěte. Řešením jsou těhotenské kalhoty. Dodávají se s elastickým, roztažitelným prodyšným pásem, který podepře vaše břicho. Jsou vyrobeny z příjemného materiálu, což z nich dělá oblíbený společenský oděv.

8. Mateřské návrhářské džíny:

Těhotenské designové džíny

Podobně jako kalhoty pro těhotné návrháře, džíny pro těhotné návrháře se dodávají s opaskem na břiše kolem pasu. Musíte si to jen vklouznout pod vrchol. Mají všechny střihy a střihy. Většinou jsou střižené nebo rozšířené, takže se nemusíte potýkat s přílišným ohýbáním, abyste je mohli nosit.

9. Mateřské aktivní návrhářské oblečení:

Mateřské aktivní návrhářské oblečení

Během těhotenství se většině žen doporučuje provádět lehká cvičení a procházky. Mateřské aktivní návrhářské oblečení je k tomu vyrobeno. Jsou určeny k podpoře vašeho břicha a jsou pružné, měkké a umožňují vám v něm dělat cokoli. Většina těhotných dam v nich doslova žije.

Těhotenské oblečení nám většinou dává strašnou noční můru z toho, co si vzít na sebe. Ale s novými inovativními designy jsou naše potřeby splněny prostřednictvím jejich tvorby. Jsou pohodlné, stylové a elegantní.