Mateřství

9 pohodlných těhotenských šortek v Indii

Navštěvujete lékaře, který potvrdil, že za pár měsíců budete miminko. Vaše dítě trvá asi deset měsíců, než se ve vás vyvíjí a roste. Lékař navrhuje denně dobrou vyváženou stravu, zákaz kouření a alkohol, který je pro dítě dobrý. Některým z vás je také řečeno, aby cvičili lehce, jako je chůze. Jindy zase zjistíte, že trávíte čas se svou oblíbenou knihou nebo televizním programem.

Většinou zjistíte, že se lenošíte. Proč se schovávat ve své ložnici? Měli byste nosit trendy, módní, extrémně pohodlné a přesto praktické oblečení. Normálně, když očekáváte, budete muset běžet, abyste si ulevili, takže nejlepší je vybrat oblečení, které lze snadno svléknout.

Různé typy těhotenských šortek:

Zde je 9 nejlepších neformálních šortek pro ženy v těhotenství.

1. Mama Couture – šortky tmavě modré s růžovými tečkami:

Mama Couture - tmavě modrá s růžovými tečkami

Tyto šortky jsou vyrobeny z nepromokavého polyesterového materiálu. Je to velmi pohodlné a stylové. Je to snadné na vašem rozšířeném žaludku, takže by to nijak neuškodilo vašemu dítěti, které ve vás roste.

2. Mama Couture-modré šortky s potiskem pro těhotné ženy:

Mama Couture - šortky s modrým šekem

Zboží je vyrobeno z nepromokavého polyesterového materiálu. Tento pár těhotenských šortek má modrou barvu. Když to budete nosit s bílým nebo barevným tričkem, budete vypadat přitažlivě. Hlavní vlastností této položky je, že tyto šortky sedí pohodlně a dobře kolem vašeho žaludku, takže si je můžete obléknout, když očekáváte.

3. Šortky Asos – šály se zeleným pruhem:

Asos - šortky pro šály se zelenými pruhy

Tyto těhotenské šortky jsou vyrobeny z materiálu, který má zelené pruhy a vypadá velmi módně, zvláště když nosíte bílé tričko. Když nosíte tyto šortky, vytváříte iluzi, že jste štíhlá, i když se vaše postava mění, protože brzy budete matkou.

4. Šeřík – Denim Shorts pro těhotné ženy:

Lilac - Denim Short pro těhotné ženy

Tyto těhotenské šortky jsou vyrobeny z roztažitelného denimového materiálu. Design šortky je speciálně vyroben tak, aby panel byl přes žaludek. K dispozici je také nastavitelný pas, který vás uvidí po celé měsíce těhotenství a po něm.

5. Jules & Klasický krátký kalhotky Jim Women’s Maternity:

Jules & amp; Dámské dámské kalhotky Classic Classic

Tyto těhotenské šortky v pískové barvě mají knoflíky a kapsy. Kolem pasu je navíc nastavitelný odnímatelný pás. Proto můžete určitě použít tento šortky, když očekáváte. Budeš vypadat dobře, když budeš nosit trička tmavé barvy.

6. Ingrid & Isabel – Krátký salonek pro těhotné ženy:

Ingrid & amp; Isabel - Dámský těhotenský salonek Krátký

Tento pár těhotenských šortek je vyroben z velmi měkkých, mikro, modálních, pletených směsí. K dispozici je nastavitelný provázek, který lze natáhnout a změnit na požadované vybavení během všech fází těhotenství.

7. Asos- Mateřský hřebenový lem krátký:

Asos- Mateřský hřebenový lem krátký

Tato položka, vyrobená z 96% bavlny a 4% elastanu (roztažitelný materiál), má v pase elastický pas. Tento pár těhotenských šortek je pojmenován podle stylového vroubkovaného lemu. Tato položka se hodí pro všechny velikosti, takže když se rozbalíte kvůli těhotenství, nebudete mít žádné potíže.

8. Dámské bermudy pro těhotné:

Dámské těhotenské bermudy

Bermudy, vyrobené ze strečového denimu, mají tmavou barvu, takže se snadno udržují. Jako pár na Bermudách je tento pár delší než jiné běžné šortky. Zvláštností této dvojice je, že je zde panel, který padá přes břicho, a tam je vnitřní nastavitelný pas. Tato položka se může natáhnout na 12 palců.

9. Krátké šortky pro těhotné džíny:

Krátké šortky pro těhotné

Tyto těhotenské šortky, vyrobené z měkké, roztažitelné rifloviny, mají vzadu kapsy a pas padá přes břicho. Tento pár můžete nosit k jakémukoli tričku.

Proto jsou položky pro vás nejvhodnější před, během a po těhotenství, protože jsou roztažitelné, nastavitelné, snadné a pohodlné.