Mateřství

9 nejlepších těhotenských triček s bláznivými vzory v Indii

Když vám řeknou o svém těhotenství a o tom, jak se o sebe starat, musíte změnit šatník. Přidejte pohodlné a praktické oblečení, jako jsou trička z měkké bavlny. Lze je kombinovat s těhotenskými šortkami, Bermudy. Můžete je použít k lenošení, chůzi nebo jakémukoli lehkému cvičení. Kromě toho jej můžete nosit do obchoďáku nebo nákupních obchodů, navštěvovat neformální setkání.

Legrační těhotenská trička pro těhotné maminky:

Zde je 9 pohodlných a skvělých těhotenských triček s vtipnými citáty a obrázky.

1. Tričko Peeking Baby pro těhotné:

Peeking dětské těhotenské tričko

Toto speciální těhotenské tričko s dlouhým rukávem vykukuje miminko skrz zipový otvor. Pokud si toho všimnete pozorně, je tu další, která vykoukne, dětská boule matky. Tento design je velmi roztomilý a tričko je vyrobeno z měkké bavlny.

2. Mateřská košile Baseball Laces:

Těhotenská košile s baseballovými tkaničkami

Toto tričko s dětskou boulí připomíná baseball. Pokud máte rádi tuto hru a přejete si vychovat své dítě, zejména svého syna, aby byl hráčem baseballu, pak toto tričko je to, co chcete nosit, abyste rozveselili.

3. Je to dívka srdce & Mateřská košile Stars:

Je to dívka srdce & amp; Mateřská košile Stars

Když víte, že čekáte dceru, je to nejlepší tričko, které můžete informovat své přátele a příbuzné. Jednoduše si toto tričko oblékněte přes sukni nebo legíny nebo těhotenské šortky. V mnoha zemích jsou dívky stejně vítány jako chlapci, takže lékaři také informují o pohlaví dítěte. Rodiče jsou dobře připraveni, když se jejich dítě narodí růžové pro dívky a modré pro chlapce.

4. Ruce pryč od růžové ruční tiskové těhotenské košile:

Ruce mimo mateřskou košili Růžová ruka tiskne

Toto novinkové těhotenské tričko mohou nosit ženy očekávající dívku nebo chlapce. Tričko jen zmiňuje ruce pryč od boule. Chráníte své dítě, a proto chcete nosit toto tričko. Tato položka je k dispozici v několika velikostech a je vyrobena z měkkého materiálu Tee.

5. Legrační černé těhotenské tričko:

Legrační černé těhotenské tričko

Toto černé těhotenské tričko Halloween je zajímavé a propracované. Propojená malba hrudního koše a červeného srdce a ve spodní části míchy je kostra dítěte s hlavou, prsty, chodidly a prsty. Existuje také návrh srdce dítěte. Toto tričko je o tom, jak se dítě vyvíjí od matky.

6. Tričko pro nakládání dětí:

Tričko pro kojence

Toto zajímavé tričko má potisk, který připomíná postup načítání nebo instalace jakéhokoli softwaru do počítače. Tisk uvádí, že se dítě načítá, asi 80% práce bylo dokončeno, proto prosím počkejte na dokončení práce.

7. Těhotná bez tuku:

Těhotná není tlustá

Ženy si obecně velmi dobře uvědomují svou postavu a vzhled. Proto je toto tričko ideální pro to, abyste světu oznámili, že jste těhotná a nejste tlustá. Těhotenství je období, kdy máte zdravé miminko.

8. Mateřské černé a bílé tričko:

Těhotenské černé a bílé tričko

Písmo říká, že tato dívka bude mumií, potvrzuje, že tričko bylo vyrobeno jen pro ženu, která čeká. Tyto měsíce jsou pro každou ženu nejlepší, protože je při nošení dítěte vždy výjimečná.

9. Peek a Boo – růžová nebo modrá:

Peek a Boo - růžová nebo modrá

Tyto typy těhotenských triček jsou určeny pro jakoukoli ženu, která je těhotná a nebylo jí sděleno pohlaví dítěte ani žádná žena, která nechce sdělit pohlaví dítěte. Dítě může být buď chlapec, nebo dívka.

Měsíce nošení dítěte mohou být dlouhé a táhnout se deset měsíců. Tato těhotenská trička jsou dobře potištěná, aby vás rozveselila. I lidé, kteří na vás narazí, přátelé a příbuzní, kteří vás vidí v těchto veselých výtiscích, by se smáli.