Mateřství

9 nejlepších těhotenských podprsenek a tipů na nošení

V angličtině existuje jedno přísloví, že „Bůh se nemohl starat o všechny, proto stvořil matku“. Matka projevuje svému dítěti věčnou lásku. Když potvrdí, že byla počata, věnuje velkou pozornost tomu, aby v tomto světě přivítala své dítě. Jaké jídlo si vzít, jaké oblečení nosit atd. Tímto způsobem jaký typ podprsenky nosit, dokud nedonese dítě do tohoto světa.

Je nutné nosit podprsenku během těhotenství, pokud ano, tak proč: Po těhotenství dochází v těle ženy k různým změnám a dokonce i velikost košíčku podprsenky se může po těhotenství zvětšit.

Různé a nejlepší těhotenské podprsenky v Indii:

1. Podprsenky Belabumbum:

Podprsenky Belabumbum

Je to podprsenka na spaní, kterou očekává kojící matka. Je to ekologická bambusová podprsenka, která se cítí hedvábně jemná a udržuje se pohodlná a suchá. Je to antibakteriální tkanina, která neobsahuje vlhkost. Tato značková podprsenka je vyrobena z 97 % z umělého hedvábí vyrobeného z bambusu a 3 % ze spandexu pro těhotné ženy.

2. Bravado ošetřovatelské podprsenky:

Bravado kojící podprsenky

Kojící podprsenky Bravado lze považovat za jednu z nejlepších podprsenek, které si ženy vybíraly, když otěhotněla. Je to nejpodpornější, nejpohodlnější a přitom lehká podprsenka, kterou bude žena někdy ráda nosit, když bude kojit nebo těhotná. Má speciální funkce, jako by se skvěle hodila ke skrytí prsních vložek a diskrétnosti bradavek. Vyrábí ho 88% polyesteru a 12% spandexu. Obsahuje dokonce různé modely kojící podprsenky. Podle toho je tedy na výběr.

3. Břišní podprsenka:

Břišní podprsenka

Břišní podprsenka je atraktivní podpůrný oděv vysoké kvality, který poskytuje jemnou podporu zad, rostoucího břicha a poprsí. Je navržen tak, aby poskytoval podporu dolní části zad a břicha. Je vyroben z nylonu a spandexu. Lze jej nosit tři trimestry. Zůstává pohodlí pro člověka a lze jej prát v pračce.

4. Podprsenka značky Anita pro těhotné ženy:

Podprsenka značky Anita pro těhotné ženy

Těhotenské podprsenky Anita se snadno otevírají a zavírají jednou rukou a také podporují prsa, kdykoli je šálek otevřený. Obsahuje seřizovače bez obsahu niklu, které zabraňují podráždění pokožky. Má pohodlné popruhy, které jsou širší, aby zmírnily napětí v ramenou. Zakladatelé Anity říkají, že od návrhu k produktu vyrobili všechny typy podprsenek.

5. Melinda G Mateřství & Kojící podprsenky:

Melinda G Mateřství & amp; Kojící podprsenky

Melinda podprsenky jsou považovány za nejpohodlnější nošení během kojení. Vyznačuje se neroztažitelnými pohodlnými popruhy a snadným nastavením, vyrobenými z krásných tkanin ve skvělých stylech s bezešvými košíčky. Tato podprsenka obsahuje košíčky s hlubokým výstřihem bez vycpávek. Má jednoruční klipy se snadným použitím. Je vyroben z nylonu a spandexu, které budou vyrobeny v USA.

6. Breta Bella Maternal Anytime:

Bella Mateřská braletka kdykoli

Bella poskytuje pohodlí a podporu pokrytí během těhotenství a kojení. Je speciálně navržen tak, aby přizpůsoboval změny podle potřeby. Má nastavitelné popruhy s odnímatelnou podložkou pro hladký tvar bez úniku. Jeho látky jsou nylon a Lycra a jsou používány podle jeho požadavků. Má ultra měkké textilní knoty, které odvádějí vlhkost. Je extrémně měkký a lze jej prát v pračce. Pochází z USA.

7. Světelná kojící podprsenka s horkým mlékem:

Světelná kojící podprsenka z horkého mléka

Zvláštností této podprsenky je, že má dvouvrstvé košíčky, které lze nosit bez vyjímatelných pěnových košíčků nebo kojící vložky. Má diamanteový střed, který dodává ženskému nádechu dokonalé podprsence. K dispozici je rámová opora se skromným krytem a navržená s natažením pro růst šálku. Snadný přístup jednou rukou pro kojení. Zahrnuté látky jsou bavlna, nylon a elastan a používají se podle výroby. Součástí je krajka se skořápkou z mikrovlákna podšitá bavlnou. Má šest polohovacích háčků a zapínání na oko. Snadné praní v pračce a dostupné ve všech velikostech.

8. Ošetřovatelská podprsenka Lamaze:

Kojící podprsenka Lamaze

Jedná se o mikrovlákno s krajkovou dokonalou podprsenkou v době kojení pro těhotné ženy. Popruhy jsou nastavitelné s uzavíráním zad pro změnu těla během těhotenství. Je bez drátů a poskytuje dobrou podporu. Jeho látky jsou bavlna a spandex. Je navržen s dokonalými rozměry šířky a délky. Říká se, že je to skvělá pohodlná kojící podprsenka a dokonce i na spánek. Některé recenze uvádějí, že Lamaze je nejlepší v kvalitě i podpoře. Uzávěry vpředu se snadno a trvanlivě používají.

9. Kojící podprsenky Mother Hood:

Kojící podprsenky Mother Hood

Na trhu je k dispozici spousta kojící podprsenky pro nošení v době těhotenství Každý výrobek jejich společnosti je jedinečný. Různé modely, designy jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky zákazníků. V takových typech společností je mateřská kojící podprsenka také jednou z nich. Protože všechny podprsenky jsou vyrobeny z tkanin, jako je bavlna, nylon, spandex, tato společnost v nich také používala stejné látky. Ale zvláštností této podprsenky pro kojení je, že poskytuje nejlepší podporu během spánku. Vzhledem k tomu, že neobsahuje žádné spony, může unavená maminka snadno stáhnout šálky a snadno nakrmit hladové dítě i v době spánku. Je také velmi lehký a lze jej prát volnou rukou. Recenze říkají, že 80–90% zákazníků je spokojeno s kojícími podprsenkami na spaní.

Jak si vybrat a nosit podprsenku:

Některé tipy na nošení, jak si vybrat podprsenky během mateřství a jak je používat. U podprsenek je třeba pamatovat na několik bodů:

  • Zkuste nosit volné podprsenky, které změkly opakovaným praním.
  • Vyberte si podprsenky, které jsou vyrobeny z roztažitelného materiálu.
  • Podprsenky raději noste, když se odstěhujete z domova.
  • Vyberte si podprsenky, které mají extra háček, který lze v případě potřeby prodloužit.
  • Dávejte přednost podprsenkám z bavlny nebo syntetiky, které vám připadají měkké.
  • Vyberte si podprsenku, která se bude snadno otevírat a zavírat klipy po krmení dítěte.
  • Upřednostňujte podprsenky s prsními vložkami, protože to pomůže, když se mléko vyčerpá atd.

Stejně jako tyto existuje mnoho tipů, jak je nosit podprsenky během těhotenství, a jejich mnoho značek, které splňují všechny výše uvedené požadavky. Některé ze značkových podprsenek, které nosí žena, když otěhotněla, jsou: