Mateřství

9 nejlepších těhotenských módních pásků pro podporu břicha

V 21. století se lékařská věda hodně rozvinula. Objevili mnoho nových léků a léčba se hodně změnila. Těhotenství je pro ženy kritickou fází života. Musí se maximálně starat o sebe a o dítě v jejím lůně. Bolest, kterou během těchto 9 měsíců prožívá, nelze srovnávat s žádnou jinou věcí na světě. Díky lékařské vědě, která založila nová zařízení, aby zmírnila trochu bolesti dam. Jedním z vybavení je těhotenský pás, který může dáma nosit během těhotenství, aby si ulevila od bolestí zad, nohou a aby si udržela váhu na břiše. Dáma by ji měla používat pouze po konzultaci s gynekologickým lékařem. Měla by si být vědoma toho, že nošení těhotenského pásu nebude pro dítě škodlivé.

Nejlepší těhotenské módní pásy pro podporu břicha

Různé typy pásů během těhotenství:

Mateřský pás je blažený pro dámu, která pracuje během těhotenství. Je nutné, aby si lékař pomohl s používáním opasku a po jakou dobu by jej měl nosit. Může poskytnout dočasnou úlevu od bolesti. Člověk by však na tom neměl být závislý. Je to jen vnější pomoc. Dokonce i jeden může nosit těhotenský opasek po těhotenství, který jí pomáhá zmenšit část břicha na těle.

1. Břišní pás během těhotenství:

Břišní pás během Pregnanc

Tento břišní pás pomáhá pokrýt celou střední část těla, tj. Dělohu. Poskytuje ochranu břicha, aby se ženy mohly pohodlně ohýbat. Poskytuje podporu dolní části zad, což snižuje bolest.

2. Prenatální kolébkový pás:

Prenatální kolébkový pás

Pokud se nevejdete do kalhot, tento pásek vám k tomu pomůže. Je třeba ji nosit uvnitř kalhot. Poskytuje pohodlí tělu a pomáhá snižovat otoky nohou, které se mnoha dámám objevují.

3. Plus velikost mateřského pásu:

Mateřský pás Plus velikosti

Tento pás je na zadní straně širší, což pomáhá při snižování hmotnosti dospělého břicha, což způsobuje bolest zad. V horní přední části je jeden popruh navíc a spodní popruh pomáhá při zvedání břicha.

4. Opasek pro těhotné:

Opasek pro těhotné

Mnoho žen si stěžuje na bolesti zad, jak měsíce ubíhají. Je to způsobeno zvýšením hmotnosti bříška. Podpůrný pás sníží bolest a poskytne ženám dočasnou relaxaci.

5. Opasek po porodu:

Pás na podporu po porodu

Post mateřský podpůrný pás vám po těhotenství vrátí zpět vaši původní postavu. Během těhotenství je běžné, že ženy díky maximální péči přibírají na váze. Po těhotenství tedy tento pás pomůže zmenšit vaši část břicha a břicha.

6. Mini kolébkový pás:

Mini kolébkový pás

Tento pás pomáhá snižovat otoky způsobené nohama a částí kotníku tím, že pomáhá cirkulaci krve. Je určen pro dámy, které trápí bolesti kyčlí, ischias a zad.

7. Mateřské nárazy:

Mateřské boule

Tento pás je vhodné nosit v prvních měsících, kdy boule začíná nabírat na váze. Poskytne správný vzhled postavy. Je třeba ji nosit uvnitř kalhot, aby vaše boule vypadala upraveně. Je tenčí vzadu a širší vpředu. Poskytuje podporu rostoucímu nárazu.

8. Prenatální ortéza kyčle:  

Prenatální kyčelní ortéza 

Je nastavitelná podle tvaru a velikosti vašeho těla. Poskytuje oporu kyčelní a pánevní oblasti. Použitá tkanina je polyester a bavlna. Poskytuje maximální pohodlí. Pomáhá stabilizovat vaše boky.

9. Opaskový pás V2:

Opasek V2

Doktoři klinicky prokázali opasek V2 Supporter. Pomáhá předcházet otokům. Jedná se o jeden druh kompresní terapie. Je to bezpečný a účinný pás, který lze používat během těhotenství. Dá se nosit i v noci.

Mateřský pás je účinný, užitečný a pokročilý výzkum v lékařské vědě. Ukazuje se, že je blažený pro těhotné dámy. Velmi jim to pomáhá, aby si trochu ulevili od bolesti. Během těhotenství prochází dáma mnoha obtížemi. Trpí bolestmi zad, nohou, otoky těla, bolestmi břicha atd. Při používání těhotenského pásu je vhodné se řádně poradit a pomoci, abyste se vyhnuli nepohodlí.