Mateřství

9 nejlepších skinny těhotenských džínů

Těhotenství je krásný zážitek v životě každé ženy. Ale přichází s trochou problémů, jako je nevolnost a zvětšující se břicho. Normálně by žena měla nadměrné šaty, sukně nebo plyšové šaty. Jednou ze skvělých možností tradičního těhotenského oblečení jsou těhotenské džíny. Noste své těhotenské džíny k běžnému tričku nebo topům, přidejte pár doplňků a budete se houpat v zářící kůži.

Designové krátké a dlouhé těhotenské džíny:

Těhotenské džíny se dodávají v různých typech a barvách, jako je bílá a černá, zde je několik nejlepších dlouhých těhotenských džín pro vysoké ženy.

1. Mateřské džíny Boot Cut:

Mateřské džíny Boot Cut

Těhotenské džíny jsou nejslavnějším stylem v mateřských džínách. Je to stejné jako váš běžný střih boty, který má málo rozevřené nohavice. Jsou tou nejlepší volbou ve vašem těhotenském šatníku. Top nebo tričko můžete nosit podle svého pohodlí.

2. Těhotenské džíny Flare Bottom:

Těhotenské džíny Flare Bottom

Těhotenské džíny Flare Bottom mají pohodlný střih kolem pasu. Tyto džíny jsou přiléhavé až ke kolenům a mají malý odlesk. Nejsou tak dramatické. Dává vám prodloužený vzhled. Světlice přitahuje pozornost dolů. Top bez rukávů nebo zastrčená košile dodá vašemu vzhledu krásu.

3. Skinny těhotenské džíny pro ženy:

Skinny těhotenské džíny pro ženy

Skinny džíny jsou novým stylem v džínovém světě. Proč obětovat svůj styl, i když jste těhotná? Má stejný střih, jaký by měly všechny úzké džíny. Celkově je těsný a má dostatek prostoru pro vaše břicho. Můžete na něj nosit rozšířený top, dlouhá trička, cokoli.

4. Těhotenské džíny ke kotníkům:

Těhotenské džíny ke kotníkům

Těhotenské džíny po kotníky jsou těhotenské džíny s délkou až ke kotníkům. Tyto džíny vám dodají délku. Můžete jej spojit s dlouhými kurtami nebo rozšířenými topy. Velké perly nebo dlouhé řetízky jsou dokonalým doplňkem tohoto vzhledu.

5. Rovné těhotenské džíny:

Rovné těhotenské džíny

Sedí v pase a sedí až ke kolenům. Obvykle je to přímo od kolena. Někdy jsou z pasu rovné těhotenské džíny. Oblečete si ležérní tričko nebo si vyhrnete rukávy. Je to ten typ džín, ve kterém můžete žít.

6. Bezešvé těhotenské džíny:

Bezešvé těhotenské džíny

Bezešvé mateřské džíny jsou vyrobeny pro pohodlí budoucí matky. Nemá spoj ani šev. Vypadá to jako kalhoty na jógu. Můžete v nich i spát. Seamless Maternity je docela hit v budoucí mámě.

7. Plus velikosti těhotenské džíny:

Plus velikosti těhotenské džíny

Těhotenské džíny Plus size jsou pro těhotné ženy větší velikosti. Takové džíny poskytují stejný komfort a vzhled. Obvykle jsou rozřezány do bot nebo rozšířeny. Lze jej spojit s jakýmikoli běžnými sračkami nebo topem. Dodává se v různých odstínech a velikostech.

8. Mateřské džíny Capri:

Mateřské džíny Capri

Mateřské džíny Capri jsou pro mladé těhotné ženy. Obvykle se nosí na procházky nebo do práce. Má délku do poloviny lýtek. Lze ji nosit s tričkem a má také mladý vzhled.

9. Stretch mateřské džíny:

Stretch mateřské džíny

Stretch těhotenské džíny jsou z roztažitelného denimového materiálu. Hodí se vám po celé těhotenství. Materiál strečových těhotenských džín je měkký, prodyšný a nikdy nevypadal tak dobře. Dává to stejně cool jako z denimu. Obvykle mají tyto džíny zastánce břicha. Dodává se se střihem boty a úzkým střihem. Je to požehnání pro pracující těhotné ženy a podruhé budoucí mámu.

Takže teď jste těhotná, ale nechcete se vzdát svých džín a nechcete slevit ze svého pohodlí. Pak jsou tu těhotenské džíny, aby vás zachránily. Stále můžete vypadat báječně, protože jste vypadali tak, jak jste vypadali dříve. Je to vaše tělo, váš styl. Neskrývejte to ani se nestyďte za svou zvětšenou velikost. Nestíňte. Chlubit se tím.