Mateřství

9 nejlepších mateřských spodků pro podporu

Mateřství je nejlepší fází v životě každé ženy. Aby si tato fáze užila více, oděvní průmysl dal pro každou volbu několik oděvních vzorů. Podobně vnitřní oblečení také hraje důležitou roli v období mateřství. Musí být pohodlné a také s požadovaným úchopem v pase, aby nebylo cítit těsnost.

Těhotenské spodní prádlo pro těhotné:

Následuje několik návrhů těhotného spodního prádla, které ženy široce vybírají, aby si toto období užily s pohodlím.

1. Módní těhotenské spodní prádlo:

Módní těhotenské spodní prádlo

Období těhotenství také zahrnuje vnitřní, které jsou docela módní. Mateřské spodní prádlo je vyrobeno z bavlny a síťoviny. Spodní prádlo má bavlněnou základnu a okraje jsou vyrobeny ze síťoviny. Poskytuje pohodlné protahování a přizpůsobení břichu. Nejlepší je vybrat po 4. měsíci těhotenství.

2. Plné spodní prádlo:

Plné spodní prádlo

Přibližně po šesti měsících se normální délka pasu stává pro dámy nepohodlnou. V takové situaci je bavlněné mateřské prádlo docela užitečné s plnou délkou pasu. Bavlněné mateřské podprsenky a spodní prádlo mají pružný materiál, který lze natáhnout až do horní části bříška.

3. Černé těhotenské šortky s plným pokrytím:

Černé těhotenské šortky s plným pokrytím

Některé ženy dávají přednost tomu, aby ve svém rutinním životě nosily šortky se spodním prádlem, takže by jim spodní prádlo bylo nepříjemné. Pro takové ženy jsou na trhu k dispozici i těhotenské spodní prádlo. Černé šortky jsou vyrobeny z kombinace bavlny a polystyrenu pro pořádné natažení, zatímco konec má čisté odstíny pro smyslný vzhled.

4. Bavlněné těhotenské spodní prádlo na bříšku:

Těhotenské bavlněné spodní prádlo na břicho

Zde je spodní prádlo přes břicho pro těhotné, které vám poskytne pohodlí z normální bavlny, ale také podpoří vaši břišní část. Břišní kalhotky jsou spojeny síťovinou, která je natažená až do horní části. Poskytuje velké pohodlí v 6. měsíci těhotenství.

5. Spodní prádlo s nízkým břichem pro mateřství:

Spodní prádlo s nízkým břichem pro těhotné

Užívání si počáteční fáze těhotenství! V tuto chvíli nepotřebujete kalhoty s vysokým břichem, protože bříško se právě začalo ukazovat. V dnešní době je spodní spodní břicho nejlepší. Bavlněné spodní prádlo má úzkou linii pasu, a proto spočívá pod břichem pro správné uchopení.

6. Jednorázové těhotenské spodní prádlo:

Jednorázové těhotenské spodní prádlo

Hledáte něco pohodlného a přitom jedinečného na nošení! Zde je nejlepší design těhotenského spodního prádla zejména pro dámy po 7 měsících těhotenství. Je snadno použitelný a jednorázový, a proto ho nemusíte každou chvíli prát.

7. Síťované kalhotky pro sekci „C“:

Síťované kalhotky pro sekci „C“

Nejen před porodem, ale i spodní prádlo po těhotenství má také význam zvláště pro ženy nebo ženy, které prošly císařským řezem. Pro ně jsou k dispozici c kalhotky vyrobené ze síťoviny a bavlny. Spodní prádlo se stará o to, aby sešitá část pečlivě zakryla, a lze jej také po použití zlikvidovat.

8. Spodní prádlo ve tvaru V pro těhotné ženy:

Spodní prádlo ve tvaru V pro těhotné ženy

Hledáte stylové bezešvé spodní prádlo na mateřské! Vyzkoušejte krátké spodní prádlo ve tvaru písmene V, které zajistí správné uchopení v pase, aniž by narušilo vaše břicho nebo bříško. Přední část bavlněného spodního prádla má tvar písmene V, který umožňuje pramenu jít pod břicho nebo břicho, zatímco po stranách plně zakrývá pas.

9. Boční spodní prádlo:

Boční spodní prádlo

Pocit nepohodlí při nošení nebo svlékání spodního prádla! Zde je nový design mateřského spodního prádla. Spodní prádlo se otevírá z obou stran, a proto je snadné ho nosit a svlékat, aniž byste se ohýbali nebo zvedali nohu. Jsou široce preferovány po 7. měsíci těhotenství.

Těhotenské spodní prádlo pro ženy má také různé barvy a potisky, aby bylo pro matky atraktivní. Většinou jsou vyrobeny ze síťoviny nebo bavlny, protože oba jsou nejlepší pro rychlé sušení. Ženy také preferují spodní prádlo s vysokým pasem, aby bylo celé bříško chráněno před přímým slunečním zářením.