Mangalsutra

Papilior – perfektní destinace pro návrháře Gold Mangalsutra Designs

Skromnost Mangalsutry:

Mangalsutra, kterou lze snadno odlišit pohledem na černý korálkový náhrdelník, v sobě skrývá čistotu, lásku a sounáležitost ve své nejsilnější symbolice, je to znak manželství, který oblékají ženy v indické kultuře. Jedno z nejjednodušších doplňků, které Mangalsutra doslova znamená, je „příznivé vlákno“, a proto si ho vážily a staly se nedílnou součástí každé indické svatby.

Mangalsutras také, ačkoli jsou nastaveny na černé korálkové nitě se zlatým přívěskem, se dostaly do klenotnického módního průmyslu. Inspirace z různých částí Indie odráží mnoho kultur, přesvědčení a tradic v klenotnictví a Gold Mangalsutra je jedinou konstantou.

Dnes je tento skromný šperk k dispozici v celé řadě designérských kolekcí a stal se elegantním doplňkem přesčas a vaše šperkařská destinace na jednom místě není příliš pozadu. V Papilioru najdete nejlepší návrhy v Divine mangalsutra a vyberete si před velký den.

Tradiční Mangalsutra – Jak se stalo zvykem vázat mangalsutru kolem krku nevěsty pomocí žluté kurkumy, spojení barvy v kombinaci se zvykem dalo vzniknout zlaté mangalsutře.

V tradičním smyslu je to nejčistší forma šperku a znamená lásku, respekt a posvátné pouto. Ačkoli je tento šperk vyroben a navržen různými způsoby po celé zemi, zlatá mangalsutra je klasikou kdekoli a vždy součástí svatebních tradic. Podívejte se na zlaté mangalsutry gaurisuta a zlaté mangalsutry mayuri, které patří mezi klasické vzory tradičních mangalsutra.

Gaurisuta Gold Mangalsutra:

Gaurisuta Gold Mangalsutr

Mayuri Gold Mangalsutra:

Mayuri Gold Mangalsutra

Western Mangalsutra – S měnící se dobou stále více přicházejí, takže měnící se trendy a posuny v módě přinášejí vlny nebo styly ve formě šperků, oděvů a dalších. Mangalsutra byla navždy spojována s manželstvím a indickou kulturou, dnes je mnohem modernějším a flexibilnějším kouskem, pokud šperky nosí a chlubí se mnoha ženami, které milují ženy v domácnosti, stejně jako sebevědomým nezávislým pracovníkem..

Modernizace mangalsutry přinesla změnu designů a vzorů, přičemž jedinou konstantou je láska ke zlatu. Dnes moderní ženy oblékají Mangalsutru s kalhotovým oblekem stejně elegantně jako se sárí, ódou na to je naše kolekce elegantních, sofistikovaných a minimalistických designů, jako jsou shivakari gold mangalsutra a April Blossom Gold Mangalsutra.

Shivakari Gold Mangalsutra:

Shivakari Gold Mangalsutr

April Blossom Gold Mangalsutra:

April Blossom Gold Mangalsutra

Zde je odkaz na zlatá kolekce mangalsutra od Papilior.com

Když nakupujete na Papilior.com, můžete si být jisti, že dostanete produkty nejvyšší kvality, náš interní tým designérů neúnavně pracuje na tom, aby vám přinesl složité návrhy novinek a zajistil, že se budete moci pochlubit něčím odvážným, krásným a elegantním. Všechny vaše potřeby Bangles a Mangalsutra jsou splněny certifikátem BIS punc, který bude součástí vašeho balíčku. Vybírejte ze 14k, 18k nebo 22kt zlata a vyberte si své oblíbené designy, které vám na míru vyrobí Papilior.