Mangalsutra

9 nových lehkých zlatých vzorů Mangalsutra pro každodenní nošení

Mangalsutry používané indickými vdanými ženami mají různé styly a vzory. Můžete mít mangalsutry, které jsou docela drahé za použití zlata a diamantů, nebo si koupit ty vyrobené z lehkého zlata a udržet je jednoduché. Tyto lehké mangalsutry jsou ideální pro každodenní nošení, kde se neobáváte ztráty drahocenného řetězu. Jsou levné a stále nabízejí širokou škálu designů, ze kterých si můžete vybrat.

Nejnovější a tradiční lehké zlaté vzory Mangalsutra pro ženy:

Zde jsou nejlepší lehké designy mangalsutry ve zlatě.

1. Jednoduchá lehká zlatá Mangalsutra:

Jednoduchá lehká zlatá Mangalsutra

Vyberte si tento roztomilý a jednoduchý lehký zlatý mangalsutra, který má nádherný zakřivený design přívěsku. Řetězec mangalsutra má tradiční černé korálky, které jsou umístěny dohromady a smíchány s drobnými zlatými korálky. Zde použitý přívěsek má perlu, která mu dodává krásný styl.

2. Mangalsutra ve stylu zlatého listu:

Lehký mangalsutra ve stylu zlatého listu

Tento úžasný design má silný zlatý řetízek, který je stále lehký a je kompenzován černými korálky. Přívěsek zde má listový vzor posetý zelenými a červenými korálky a zakončený spoustou drobných černých korálků. Vyřezávání provedené na přívěsku je velmi složité a oslnivé.

3. Bílý kámen Lehká váha Mangalsutra:

Lehký bílý kámen Mangalsutra

Lehké zlaté vzory mangalsutry jsou velmi stylové a jedním z nich je tento nádherný kousek. Slavný styl přívěsku se replikuje také v mnoha dalších designech mangalsutry. Přívěsek je také udržován lehký pomocí bílých kamenů, které vypadají skvěle.

4. Přívěsek návrháře Mangalsutra:

Návrhářský přívěsek Mangalsutra

Tato lehká mangalsutra má designový přívěsek a je vyrobena z 22K zlata. Vzor používá méně zlata, a proto je lehký. Přívěsek je docela velkolepý a zajímavý. Malé korálky řetízku činí mangalsutru výjimečnou.

5. Zlatý přívěsek Mangalsutra s nízkou hmotností:

Zlatý přívěsek Mangalsutra s nízkou hmotností

Toto je opět jeden z běžných návrhů, které jsou k dispozici. Řetěz má černé korálky, které jsou mezi nimi smíchány s jednotlivými zlatými korálky. Díky tomu je řetěz lehký. Krásný zlatý přívěsek je perfektně navržený a dramaticky na něm visí tři korálky.

6. Pearl Light Weight Gold Mangalsutra:

Pearl Light Weight Gold Mangalsutra

Perly dodají každému šperku spoustu lesku. Tyto perly použité ve zlatém řetězci mangalsutra jsou dokonalé a kulaté. Šest použitých perel je omotáno zlatou kabeláží a černé korálky jsou malé velikosti. Díky tomu je super lehký řetěz, který je také ohromující.

7. Jemná lehká zlatá Mangalsutra:

Jemná lehká zlatá Mangalsutra

Můžete jít do tohoto jemného zlatého řetězce mangalsutra, který je lehký. Řetízek má uprostřed jeden zlatý korálek jako přívěsek. Zbytek řetězce je jen tenký řetízek se skupinami černých korálků v rozložených intervalech. Tento jemný řetězec mangalsutra je ideální pro každodenní použití a je vhodný pro všechny.

8. Short Light Weight Gold Mangalsutra:

Krátká lehká zlatá Mangalsutra

Tento krátký řetízek je pro vás ideální, protože dobře sedí na krku. Přívěsek má na sobě symbol ve zlatě a samotný řetízek je vyroben z černých korálků spojených zlatým drátem. Řetěz je jednoduchý a vyrobený z lehkého zlata, takže cena není příliš vysoká.

9. Šumivá lehká zlatá Mangalsutra:

Šumivá lehká zlatá Mangalsutra

Zde je nádherná lehká mangalsutra ve zlatě s krásným kulatým přívěskem, který je celý vyroben ze zlata. Detaily na přívěsku jsou nádherné a díky tomu vypadá mangalsutra naprosto úžasně. Vyberte si tento typ lehké zlaté mangalsutry v krátkém nebo dlouhém stylu.

Vyberte si svou dokonalou mangalsutru z tohoto seznamu lehkých zlatých mangalsutras. Můžete získat ty, které jsou krátké nebo dlouhé, a ty s designovým stylem nebo jsou udržovány tradiční. Ať tak či onak, určitě získáte řetěz, který je symbolem vašeho manželského života.