Makeup

Zářivý styling líčení ve zlaté barvě na Silvestra

Oční stíny Nuances silvestrovské líčení

 Hledáte nové líčení na Silvestra? Pak tu pro vás máme to pravé a hodí se jak pro brunety, zrzavé, tak pro blond vlasy. Překvapte své přátele jedním Styling líčení ve zlaté barvě na Silvestra a zapomeňte na jednoduchý styl, který používáte v každodenním životě.

A takto se provádí styling make -upu ve zlatě:

Módní krátké šaty sukně Silvestr

1. Make -up

Jako u každého líčení byste měli začít aplikací hydratačního krému. To se používá nejen k zvlhčení pokožky, ale také k zajištění Styling líčení ve zlaté barvě vydrží déle a vypadá přirozeněji. Krém necháme vsáknout. Dále naneste make -up. Pro tuto příležitost a pro sladění se zbytkem stylu je nejlepší zvolit make-up odrážející světlo. Vaše tvář tak získá extra lesk a zajistí, že budete celý večer vyzařovat pozitivní energii.

Další je T zóna Styling líčení ve zlaté barvě tvůj tah. To znamená čelo, oblast pod očima, nos a střed brady. Tuto oblast byste měli trochu odlehčit. K tomu jednoduše použijte make-up ve světlejším odstínu nebo tužku pro korekci světla.

Na tvářenky je nejlepší zvolit tvářenku v béžovém odstínu se zlatým třpytem.

2. A takto se provádí styling make -upu ve zlatě: Rty

Rty zlaté nápady líčení na Silvestra

Vezměte si rtěnku a sledujte obrysy rtů. Poté byste jej měli nanést na celé rty. To má tu výhodu, že skutečná rtěnka vydrží déle. Pokud jde o výběr rtěnky, máte širokou škálu možností. Jediný požadavek na to Styling líčení ve zlaté barvě je, že si vyberete odstín se zlatým leskem. Můžete si tedy vybrat odstín v růžové nebo v hnědé. Jasně červené barvy se zlatým třpytem jsou stejně účinné. Vše závisí na vašem vkusu a typu. Po nanesení jej otřete ubrouskem nebo kapesníkem a naneste podruhé.

Pokud jste pro Styling líčení ve zlaté barvě Pokud chcete extra lesk, můžete na rtěnku použít lesk na rty. V tomto případě byste ji však měli mít s sebou celý večer, protože nebude trvat tak dlouho. Můžete jej však znovu pravidelně podávat.

3. Zdůrazněte oči

Tipy na líčení nápady oči Silvestr

Zvláště u očí je důležité, abyste vynikli, zazářili a přitahovali pohledy ostatních. Koneckonců, jak víte, oči se nazývají okny do duše. Měli byste se také starat o oči Styling líčení ve zlaté barvě spadnout zpět na zlatý třpyt. K tomu zvolte zlatý oční stín výrazné barvy, který nanesete na celé horní víčko, stejně tak trochu pod oko a na vnitřní koutek oka. Ale i když nemáte oční stíny v silném zlatém odstínu, ale jsou spíše bledé, není to problém. V takovém případě stačí nanést silnější vrstvu.

Oči Styling líčení ve zlaté barvě může trvat déle tím, že předem použijete zlaté oční linky. Teprve potom přijde zlatý oční stín. Dále si vezměte hnědou tužku na oční linky. Můžete jej použít ke zvýraznění očí nanesením na konec oka. Nakonec se přidá černá řasenka. Při aplikaci nezapomeňte řasy dobře oddělit.

Dáváte přednost extravagantnějším nápadům? Pak za to zvedněte Styling líčení ve zlaté barvě Nechte své obočí vyniknout třpytivým gelem. Chcete -li to provést, namočte do gelu štětec na obočí a projděte jej obočím. Kromě toho můžete po černé řasence použít i třpytivou řasenku.

4. Nehty

Nápady na design nehtů na oslavu Silvestra

Jak už asi tušíte, své nehty byste si také měla stylizovat do zlata. Nemusíte to samozřejmě přehánět. Pokud se tedy zdráháte natřít si nehty úplně zlatem, můžete místo toho do toho jít Styling líčení ve zlaté barvě Naneste svůj oblíbený lak na nehty a vrstvu čirého laku se zlatými třpytkami. Pokud chcete také ozdobit nehty, můžete použít kamínky, krystaly nebo Swarovski.

5. Oblečení

Silvestrovská dlouhá skládaná sukně

Pokud jste se rozhodli, Styling líčení ve zlaté barvě Chcete -li použít na Silvestra, měli byste samozřejmě také vybrat oblečení podle toho. Mělo by mu to odpovídat stylem i barvou. Vybírejte proto outfit buď z hnědých, žlutých nebo zlatých odstínů.

6. Šperky

Večírky s nápady na šperky

S šperky, které by měly být samozřejmě ze zlata, byste to neměli přehánět. K tomu si vyberte Styling líčení ve zlaté barvě jednodušší varianta, jako je například tenký řetízek s hezkým přívěskem a visícími náušnicemi.

S tím Styling líčení ve zlaté barvě upoutáte pozornost všech a zaručeně se budete cítit krásně. Přejeme vám mnoho zábavy při kopírování a příjemný Silvestr!

Níže uvedené styly jsou k dispozici od LuLu:

krátké šaty Nápady na silvestrovskou párty

Krátké šaty ve zlaté barvě

Oblečte Lulu do moderního stylového horzu

Koktejlové šaty na Silvestra

Silvestrovské nápady návrhářské šaty

Elegantní a hravé – třpytky ve zlatě

Šaty nápady šperky zlaté náhrdelníky

Šperky ve zlatě

Společenské koktejlové šaty krátké ženskémoderní stylové designové nápady

Pruhy s nápady na design laku na nehty