Makeup

Úprava obočí a líčení – pár užitečných rad

Brunetka obočí Zdůrazněte tužku na obočí

Některé ženy, které mají světlé nebo tenké obočí, mohou tyto kazy napravit pomocí make-upu. Nicméně, stejně jako u nanášení make -upu na všechny ostatní oblasti obličeje, správné techniky jsou k tomu Vytvarujte obočí a líčení důležité. Stejně jako například oční linka nebo tvářenka by měla být aplikována určitým způsobem, existují také některé věci, kterým byste při nanášení make-upu na obočí měli věnovat pozornost a které je třeba dodržovat. Tento článek je navržen tak, aby vám to pomohl a poskytl několik tipů, abyste mohli získat dokonale tvarované a zvýrazněné obočí.

Tvarování obočí a líčení-které líčení je nejlepší

Tipy na trhání obočí-líčení-tipy

– Aby bylo dosaženo optimálního výsledku, musí být obočí vytrženo čisté, bez mastnoty a suché.

– Pokud máte tenké obočí (tenké to znamená, že množství vlasů je malé), je nejlepší použít hnědou tužku na obočí. V opačném případě, pokud použijete příliš tmavý odstín, vynikne více a riskuje, že bude vypadat směšně.

– Existuje také to, co je známé jako pudr na obočí. Připomíná oční stíny a je ještě lepším zkroucením tužky na obočí, díky kterému vypadá přirozeněji. Pokud si chcete nalíčit obočí tímto pudrem, je nejlepší jej nanést štětcem, který má krátké štětiny.

– Pokud máte mastnou pleť, měli byste si všimnout, že tužka na obočí se může snáze rozmazávat. Abyste tomu zabránili, můžete si vybrat těžší pero. Další variantou líčení obočí je nanesení pudru před tužku. Absorbuje vlhkost a zabraňuje rozmazání.

Tvarování obočí – pro dlouhé vlasy

stříhání obočí v požadovaném tvaru

– Dámy, které mají obočí s delšími vlasy, mají často potíže s nastavením tak, aby obočí bylo po celý den v požadovaném tvaru. Pro aplikaci obočí existuje užitečný trik. Vše, co potřebujete, je pěna. Malé množství naneste na prst a naneste na obočí. Poté je vytvarujte pomocí hřebenu nebo štětce na obočí. Mimochodem, na čepici jsou také tužky na obočí s hřebenem.

– Pokud nemáte po ruce hřeben, můžete použít starý kartáček na řasenku. Ale předem je dobře očistěte.

– Místo pěny můžete použít i speciální, čirý gel na obočí. Je zabalen stejným způsobem jako řasenka. Jeho účelem je také opravit obočí.

Make up obočí – vyberte správnou barvu

tipy pro výběr barvy na tužku na obočí

– Pro blond vlasy platí následující: Bez ohledu na produkt byste měli vždy zvolit barvu, která je o jeden nebo nejvýše dva tóny tmavší než přirozená barva vlasů. To platí jak pro barvu vlasů na hlavě, tak pro obočí.

– Na druhou stranu, pokud si chcete nalíčit obočí, měly by brunetky zvolit odstín, který je světlejší než původní barva vašich obočí.

Držte se tedy při výběru tužky na obočí, kterou budete obočí líčit. Vyhnete se tak výraznému rozdílu, který vypadá nepřirozeně. Místo toho zajistíte harmonický vzhled.

Nalíčte obočí správnou technikou

světlé tenké obočí upravující tipy pro líčení

– Na měkké tužky na obočí existuje zajímavý trik, jak zabránit nerovnoměrnému zbarvení obočí. Chcete -li to provést, vložte jej předem do chladničky, aby se stal pevnějším a méně mastným. Několik minut by mělo stačit a můžete se začít líčit na obočí.

– Při líčení obočí se určitě vyhněte přímkám z jednoho konce na druhý. Koneckonců, přirozené obočí také nemá přímku. Místo toho naneste tužku na obočí krátkými tahy, počínaje vnitřním koncem a postupně se propracujte ven. Pokud uděláte malou chybu při nanášení make -upu, ani si toho nevšimnete, což u přímých linek neplatí.

světlé obočí-tvary-štětec-make-up

Dokonale tvarované obočí

perfektní-obočí-bruneta-vlasy-oči-hnědé