Makeup

Trendy líčení pro jaro a léto 2014

Líčení očí letní tipy 2014 péče o vlasy růžové oranžové barvy

Chcete -li doplnit svůj každodenní nebo party styl, potřebujete dokonalý make -up. I bez profesionálního stylisty buďte aktuální a zjistěte, co Make Up Trends 2014 letošní jaro a léto jsou.

Make Up Trends 2014 – Oranžové rty

Tipy na líčení rtů letní barvy 2014

Nejnovější Make Up Trends 2014 Pokud jde o rty, barvy jsou oranžové a růžové. Můžete si vybrat mezi různými nuancemi, například jasnými neonovými barvami nebo jemnými korálovými barvami na léto. Bez ohledu na to, co dáváte přednost, oranžová rtěnka je rozhodně nutností. Fanoušci této barvy jsou Donna Karan, DKNY, Prabal Gurung, Rag&Bone and Dsquared 2. V případě, že použijete silnější barvu, měli byste si uvědomit, že oči musí být zesvětlenější a jemnější.

Zdůrazněte oči

zdůraznit make -up tipy třpytivé oční linky černé

Chanel a Jason Wu zdůrazňují kouzelný, ženský vzhled pomocí třpytivých očních stínů a činí z něj hlavní trend Make Up Trends 2014 dělat. Tento lesk lze aplikovat na horní víčko místo oční linky nebo místo kohl pod spodní linií řas. Chcete -li to provést, nejprve naneste základní nátěr a poté oční stíny a oční linky. Teprve potom přichází na řadu třpytivé oční stíny. Před nanesením kartáč navlhčete. Tímto způsobem se vyhnete tomu, aby se vám poté leskly po celém obličeji.

Make Up Trends 2014 – lesklá pleť

Tipy na líčení léto 2014 pleť růžových rtů

Nový trend znamená konec solária, protože přírodní pleť a přírodní líčení jsou nyní moderní. Pro sezónu jaro / léto 2014 by měla být vaše barva pleti co nejpřirozenější a nejlesklejší. Vyberte si správný primer, lehký make-up, začervenejte si tváře a naneste jemné líčení kohlem a řasenkou. Zvláště Michael Kors a Dolce&Gabbana jsou fanoušky tohoto líčení.

Trendy líčení 2014 – arabský vzhled

Trendy líčení 2014 v létě

Kvůli právům arabských žen je jejich pohled jediným módním hříchem, který jim je dovoleno udělat. A její oči by nebyly tak výrazné, kdyby nebylo kohla. Je také součástí trendů pro letošní jaro a léto. Jak ukazuje Versace, je také dost dobrý pro oči. Naneste ho a prstem nebo štětcem lehce rozetřete směrem ven.

Aqua make-up

Líčení trendy léto 2014 tipy triky modrá

Moderní jsou letos i nuance fialových a světlých očních stínů, ale patří mezi ně zejména aqua barvy Trendy líčení 2014. Oční stíny v kobaltově modré nebo tyrkysové barvě dodávají očím zvláštní kouzlo a jsou ideální pro večerní líčení. Tento trend je obzvláště oblíbený u Giorgia Armaniho a Marca Jacobse.

Trendy líčení 2014 na jaro a léto jsou moderní také dramatické rty v barvách červené a vínové a také make-up typu „kočičí oči“, ve kterém oční linka běží o něco déle.

Modré a hnědé oči lze zdůraznit oranžovým očním stínem

nalíčit svěží hezkou tvář oranžové oční stíny

Přirozeně krásná – růžová rtěnka

přírodní líčení svěží letní sezóna tipy na líčení

Zlaté oční stíny na večer

Tipy Triky 2014 nápady třpytí zlaté stříbro

Šaty výrazných barev a atraktivní účesy na léto

Léto 2014 barvy modrá růžová žlutá módní trendy