Makeup

Tmavě modré oční stíny jsou novým trendem Pinterestu pro léto: 26 nápadů na líčení

tmavě modré oční stíny hnědé oči vypadají mladé a svěží

Diskrétně třpytivé oči s tmavým barevným akcentem, efektní mono oční stíny nebo make-up s grafickými vzory: tmavě modré oční stíny jsou opravdové všestranné. Možná proto je barva jedním z trendů Pinterestu pro léto 2019. Make-up lze udržet v jasných barvách, zejména v teplém období. Experimentujte s různými odstíny modré a uvidíte, s jakými dalšími barvami je můžete kombinovat. Ukážeme vám 26 skvělých nápadů na líčení pro různé příležitosti. nechte se inspirovat!

Tmavě modré mono oční stíny: trend pro rok 2019

tmavě modrý mono festival očních stínů nápad na líčení očí

Mono oční stíny jsou letos velmi trendy. Pouze jeden odstín očních stínů je náhodně distribuován pouze na horní nebo na horní a dolní víčka. Obzvláště populární je barva „kobalt“. Sluší ženám s tmavýma očima i ženám s modrýma očima. Zbytek líčení raději necháte jemný. Zdůrazněte rty nahou rtěnkou nebo leskem na rty a vyhněte se tvářenkám.

Tmavě modré oční stíny jako třpytivý barevný efekt

večerní oční stíny tmavě modré oční stíny kouřové

Obohaťte svůj večírek líčením tmavě modrým očním stínem, který jako přízvuk rozetřete do vnitřního koutku oka. Abyste zajistili, že od prvního okamžiku získáte přesnou linku, můžete nejprve nakreslit čáru světlou (například bílou) kohlovou tužkou a poté ji vysledovat mírně vlhkým štětcem a modrým očním stínem.

Nakreslete dokonalé oční linky tekutým tmavě modrým očním stínem

Nude oční stíny kobaltu oční linky nápady líčení

Dokonalé oční linky lze nakreslit matným tmavě modrým očním stínem. Pero na korekci make-upu opatrně opravte všechny nečisté oblasti. Poté zvýrazněte oči nahým odstínem, který rozdělte na pohyblivá víčka a pod obočí zvýrazněte třpytivým bílým očním stínem.

Grafický vzor s oční stíny s matnou finštinou

tmavě modré oční stíny grafický vzor obdélník modré oči blond vlasy

Propracované grafické vzory můžete také kreslit tekutým očním stínem. V každém případě je musíte namalovat přesně. Výrobek je dlouhotrvající a má vysoké krytí, takže je ideální pro párty líčení.

Festivalový make -up s tmavě modrým očním stínem

tmavomodré nápady na líčení očních stínů

Bílé, růžové zlato, kobaltová modř a modrošedá tvoří účinnou paletu očních stínů. Barvy můžete libovolně kombinovat a vykouzlit tak cool festival nebo každodenní líčení.

Kobaltová modř a třpytky: skvělé barevné duo pro diskotéku

bronzový oční stín kohl blue party make-up nápad

Kombinace krémových očních stínů v nahých, třpytivých stříbrných pudrových očních stínech a matných očních stínů v kobaltově modré barvě dělá z příštího vzhledu oblíbeného líčení..

Duhové oči: trend Instagramu

tmavě modré oční stíny duhové oko tvoří

Takzvané duhové oči momentálně působí na Instagramu senzaci. Sotva existuje ovlivňovatel, který by nevymyslel vzhled. Je pravda, že tento make-up je poutavý a ne každému vyhovuje. Ale níže jsme pro vás sestavili několik příkladů, které jsou ideální pro párty.

tmavě modré oční stíny duhový jednorožec oční make -up

Samozřejmě, že nejen tmavá modrá hraje rozhodující roli, ale barva je spíše součástí nápadného souboru jasných barev.

Tmavě modré oční stíny a vínově červená rtěnka: barevná kombinace pro skutečné tvůrce trendů

tmavě modré oční stíny mono burgundské rtěnky večerní líčení

Svět módy je také nadšený barvou „kobalt“. Mnoho návrhářů již poslalo své modely na přehlídkové molo s třpytivými očními stíny, které běží nahoru v jemných odstínech šedé. Rovnoměrná porcelánová pleť a červená rtěnka dělají z poutače pohled. Líčení je obzvláště účinné, když oblečení nabere barvy očních stínů a rtěnky. Vzhled také ladí s fialovou, levandulovou a černou.

Tmavě modré oční stíny: nápady na líčení pro ženy s pokleslými víčky

tmavě modré oční stíny kreslí oči make-up vypadá

Efektivně nalíčit se na svěšená víčka není snadné. S dalším jednoduchým nápadem na líčení můžete dosáhnout stylového líčení, které vizuálně zvětší oči. Začněte od vnitřního koutku oka a pomocí malého plochého, mírně navlhčeného štětce nakreslete do středu víčka oční linku s ledově modrým očním stínem. Poté umístěte štětec doprostřed víčka a tmavě modrým očním stínem vytáhněte oční linku ven.

Smokey eyes with eyeshadow in grey and dark blue

tmavě modré oční stíny koktejl párty oči make-up

Málokterý jiný make-up je tak výrazný jako oblíbené kouřové oči. Paletu barev letos tvoří šedá, tmavě modrá a fialová. Tato kombinace vypadá obzvláště okouzlující a je ideální pro slavnostní příležitosti, jako je koktejlová párty, svatba nebo dokonce firemní večírek. Barvy se náhodně navzájem mísí prsty. Kromě toho jsou oči zdůrazněny kohlovou oční linkou.

Měď a tmavě modrá: nádherné barevné duo

dole tmavě modré oční stíny, nahoře kouřové oči, třpytivá měděná barva

Teplý odstín mědi na horním víčku a chladný odstín modré na dolním víčku zaostřují modré a zelené oči. Jak intenzivní barvy vypadají, úzce souvisí s tím, kolik očních stínů nanesete.

tmavě modré oční stíny festival vypadat šedo růžové oči světlá pleť

Tmavě modré oční stíny: Svět celebrit je z „kobaltové“ modré nadšený

tmavě modré oční stíny olivová kůže hnědé oči tmavé vlasy

Svět celebrit se také zdá být zcela nadšený tmavě modrým očním stínem. Kim Kardashian to udělala jako první a předvedla svou linii krásy s tmavě modrým očním stínem. Vítězka Oscara Emma Stone si pro svůj vzhled zvolila také tmavě modrý odstín. Barva lépe vyvedla její ledově modré oči. Bella Thorne miluje stín, který spojuje s růžovou rtěnkou.

Ať už je vhodný pro každodenní použití nebo nápadný: tmavě modré oční stíny jsou opravdovým univerzálem. Aby vzhled byl nakonec správný a odpovídal vašemu tónu pleti a barvě očí, rozhodující roli hrají také doplňkové barvy. Ženy s modrýma očima se mohou rozhodnout pro tmavě modré oční stíny s teplým fialovým podtónem, ženy se zelenýma očima mohou zvýraznit modrý odstín šedým nebo stříbrným očním stínem. Dámy s hnědýma očima obecně vypadají velmi dobře na nahých a měděných tónech.

tmavě modré oční stíny mono party make-up tmavě červená rtěnka

tmavě modré oční stíny geometrický vzor blond vlasy modré oči

festival tmavě modrých očních stínů make up vlasy vínová rtěnka účes Frisch Jung

tmavě modré oční stíny mono lesklé částice olivová pokožka tmavá pleť nahá rtěnka

tmavomodré nápady na líčení očních stínů

tmavě modré oční stíny fialová černá řasenka blond vlasy modré oči

tmavomodrý festival líčení očních stínů vypadá šedě třpytivý make-up obočí

festival tmavých modrých očních stínů punk make -up

Naneste tmavě modré mono oční stíny nad a pod

Letní tmavě modré oční stíny kočičí oči tvoří elegantně

tmavě modré oční stíny elegantní modré oči hnědé vlasy