Makeup

Tipy na líčení šedivých vlasů: Spousta inspirace a nejkrásnější líčení!

Šedé vlasy byly po mnoho let považovány za nežádoucí důsledek stárnutí. Stříbrné vlasy, známé také jako vlasy babiček, se však těší stále větší oblibě mezi mladšími ženami a jsou jedním z nejpopulárnějších a extravagantnějších vlasových trendů ze všech. Četné superhvězdy jako Lady Gaga, Rihanna, Kelly Osborne a Miley Cyrus nám dokazují, jak cool trend může ve skutečnosti vypadat. Abyste však mohli své šedé hlavy opravdu předvést, existuje několik věcí souvisejících s líčením, kterým byste měli věnovat zvláštní pozornost. Ale právě proto jsme tu pro vás! V tomto článku najdete nejlepší tipy pro líčení šedých vlasů, díky nimž budete mít nádherný vzhled!

Make-up tipy pro ženy nad 50 let Granny Hair trend

Stříbrné vlasy jsou elegantní, jedinečné a vždy přitahují pozornost všech. Z tohoto důvodu je trend vhodný pouze pro velmi odvážné a sebevědomé ženy. Bez ohledu na to, zda chcete svou hřívu natřít trvale nebo jen dočasně lakem na vlasy v šedé barvě, musíte se ve svém outfitu, doplňcích nebo líčení uchýlit k mnoha barevným akcentům – jinak riskujete, že budete vypadat příliš bledě a bez barvy.

Tipy pro líčení šedých vlasů pro dokonalý vzhled

Tipy na líčení šedých vlasů trendy vlasů dámská rtěnka červená matná

Ať už barevné nebo přírodní – na šedivých vlasech je hezké, že odstín je většinou docela neutrální. Se správným líčením jsou vaše stříbrné hlavy nádherně zdůrazněny a zinscenovány. Nikdy jste denně nenosili jasně červenou rtěnku nebo ruměnec? Pak je čas začít – líčení pro šedé vlasy může být trochu dramatické a okouzlující. Riziko, že budete vypadat příliš bledě, je poměrně vysoké, a proto jsou rtěnky a oční stíny v neutrálních nahých odstínech spíše nevhodné.

Upravená a zářivá pokožka je naprostou nutností!

Líčení šedých vlasů Smokey Eyes Oční líčení

Šedé vlasy padnou do oka a stejně přitáhnou pozornost k vaší tváři. Je proto velmi důležité, aby o vaši pokožku bylo vždy dobře postaráno. Nejdůležitější je, abyste pro svůj základ použili správný odstín. Zpravidla by barva měla odpovídat vašemu dekoltu, ne vaší ruce. Pokud si nejste zcela jisti, který odstín vám bude nejlépe vyhovovat, doporučujeme vám poradit se s profesionálem v parfumerii.

Pro zvýraznění použijte rozjasňovač nebo tvářenku!

Tipy pro líčení pro starší ženy líčení očí

Krásně lesklé, růžové lícní kosti vytvářejí velmi pěkný kontrast k šedým vlasům. Pokud tedy nechcete vypadat příliš bledě nebo unaveně, můžete použít tvářenku nebo rozjasňovač. Ujistěte se však, že nepoužíváte příliš výrazné barvy. Jemné a jemné nuance, jako je růžová, meruňková nebo broskvová, dodají vaší tváři svěžest a dodají barvu v šedém vzhledu.

Rady pro líčení šedých vlasů – zdůrazněte obočí

matná rtěnka tmavě červená černá oční linky tipy pro líčení

Výraz našeho obličeje závisí v první řadě na našem obočí. V závislosti na tvaru, barvě a hustotě zajišťují velmi individuální vzhled. Pokud máte přirozeně tmavé obočí, považujte se za opravdu šťastné. Pokud je však vaše obočí světlé, je nejlepší je buď vybarvit nebo zvýraznit tužkou na obočí – to dodá vaší tváři výraznější výraz..

Tipy na líčení očí pro šedé vlasy

Tipy na líčení šedých vlasů tmavě červený lak na nehty krátké nehty

Jak již bylo zmíněno, neutrální nahé nuance jsou pro šedivé vlasy tabu a to platí i pro líčení očí. Nosíte v každodenním životě tmavé a dramatické kouřové oči? Ano, to je naprosto v pořádku se stříbrnými mísami! Pokud však používáte oční linky, jděte do teplého odstínu hnědé nebo tmavě modré. Pokud máte světlou pleť, je lepší se vyhnout černé oční linii – kontrast s vlasy je příliš silný a barva vypadá příliš agresivně.

Správná rtěnka dokonale doplní váš vzhled

Tipy pro líčení šedých vlasů růžová rtěnka tón pleti

Kromě tipů na líčení šedivých vlasů by samozřejmě neměla chybět volba správné rtěnky. Kromě barvy vlasů hraje rozhodující roli také typ pleti a tvar rtů. Jemné nuance, jako je růžová, růžová, korálová nebo broskvová, jsou ideální pro každodenní použití i do kanceláře. Jasně červené rty jsou ztělesněním ženskosti a nadčasové klasiky. Vytvářejí skvělý kontrast k vašim šedým vlasům a vypadají neuvěřitelně atraktivně.

Nejlepší tipy na líčení šedých vlasů pro starší ženy

Tipy na líčení pro ženy nad 50 let Modré oční linky líčení očí

Patříte k těm ženám, které hrdě nosí vaše přirozené šedivé vlasy a chtějí vědět, jak k nim nejlépe sladit svůj makeup? Máme pro vás také pár užitečných tipů na líčení šedivých vlasů.

  • Bledé pastelové tóny, hnědé a nahé nuance by měly být nahrazeny jemnou broskvovou nebo růžovou.
  • Používání zvlhčovače je pro zářící a pružnou pokožku nezbytností.
  • Prášek se usazuje v záhybech a vytváří tak tvrdší vzhled. Místo toho použijte tekutý základ.
  • Aby váš vzhled nepůsobil příliš agresivně a přetíženě, doporučujeme zdůraznit buď oči, nebo rty.

Tipy na líčení šedivých vlasů – více nápadů a inspirace

růžové matné rtěnky trendy vlasy s babičkami vlasy 2020

S bohatou červenou rtěnkou můžete dát své rty do záře reflektorů

Pixie Účes Tipy pro líčení pro ženy nad 40 let

Bezpečnou volbou jsou také různé odstíny růžové.

Pixie Účes Babičky Vlasy Trendy

Jemné růžové tóny dodají vašemu vzhledu více svěžesti.

Tipy pro líčení šedivých vlasů pro ženy nad 50 let dlouhý bob účes s ofinou

Díky jednoduchému líčení očí a zvýrazněným rtům jsou vaše šedé vlasy okamžitě vhodné do kanceláře.

Módní starší žena stojící před bílými dveřmi

Barevné odlesky v líčení nádherně podtrhnou vaše šedé hlavy.

Tipy pro líčení šedých vlasů Trend vlasů babičky

Dramatické kouřové oči a tmavé rty v každodenním životě? U stříbrných vlasů to není problém!

hnědé kouřové oči líčení očí nahá rtěnka

Rtěnky v broskvových nuancích a šedozlaté líčení očí vám dodají svěží lesk.

Oční líčení pro ženy od 50 kouřových očí pro každodenní život