Makeup

Správně nakreslete oční linky pro výrazné a svůdné oči

Oční líčení a trendy-oční linky Oční linky Večerní líčení

Oční linka je klasická metoda líčení a nikdy nevyjde z módy. V současné době je obzvláště populární. Díky tomu jsou oči výraznější a přitažlivější. Většina žen má však potíže s jeho aplikací. Jak má žena správně nakreslit oční linku? Zde je pár užitečných tipů, jak to nejlépe zvládnout.

Nakreslete oční linku správně – ideální pro každou příležitost

Tipy pro líčení pro světlé oční řasy vykreslují černé oční linky správně

Oční linky jsou oblíbené jak jako make-up pro každodenní život, tak pro večer. Důvodem je, že v závislosti na barvě a tvaru se hodí pro každou příležitost. Oční linka dodává elegantní a zároveň dramatický vzhled, ale přesto se hodí k jemnému, přirozenému make-upu. Při správném používání proto může být nenápadný a stylový.

Správně vytáhněte oční linku pro svůdný pohled

Retro make-up oční linky-černé oční linky jako návod na kreslení

Klasikou jsou „kočičí oči“, na které se mnoho hollywoodských hvězd při velkých vystoupeních vrací.

Pokyny pro oční linky

návod na kreslení očních linek na růžové oči pro večerní líčení

Oční linka samozřejmě nemusí být černá. Na večírky s přáteli můžete vyzkoušet barevnější varianty, například modrou, zelenou, stříbrnou nebo zlatou. Před spaním odstraňte oční linku, aby póry mohly dýchat.

Jaké typy oční linky existují??

Prodlužte obočí, nalíčte oči lesklou tužkou na oči

V závislosti na způsobu aplikace oční linky existují různé typy:

  •  Oční linka typu Kajal: Má tvar tužky a je nejlepší pro začátečníky, protože se nanáší snadněji než ostatní typy. Jsou s ním však možné pouze tenké čáry a netrvá tak dlouho.
  • Tekuté oční linky: klasický způsob s měkkým štětcem. Je to nejobtížnější, protože vyžaduje přesnost a pevnou ruku. Chyby jsou tam nejsnáze vidět. Můžete je napravit tampony do uší namočenými v micelárním nebo odličovacím přípravku.
  • Oční linky se štětcem: Pudrové oční linky můžete nanášet tenkým štětcem na make-up. Zde je dosaženo kouřového efektu. Zde potřebujete více zkušeností

Jak nejlépe nanést oční linky?

Párty make-up-žlutě zbarvené oční linky-rty lesk na rty

Abyste mohli správně nakreslit oční linku, je důležité mít trpělivost a pevnou ruku. Nezoufejte, pokud to na začátku tak dobře nefunguje. Časem to pochopíš. Někteří profesionální vizážisté doporučují nejprve nanést podkladovou bázi, poté oční linky a nakonec několik vrstev řasenky..

Správně naneste bílé líčení na oční linky

Oční linku lze aplikovat různými způsoby. Tenkou linkou můžete nejprve na začátek víčka nanést tenkou linku a poté ji vystopovat oční linkou. Nebo můžete hned začít s oční linií nanesením několika teček a nakonec je spojit dohromady. Oční linku můžete samozřejmě nakreslit i přímo jako tenkou linku, kterou následně zahušťujete.

Lehké typy pleti-pihy na líčení-zdůrazňují oči

Silné linie očních víček nejsou vhodné pro malé oči, zatímco širší oční víčka zvládnou silné oční linky. Oční linku směrem k nosu můžete vynechat nebo ji nechat velmi ztenčit. Tím se účinek zjemní. Chcete -li získat dramatičtější vzhled, nechte oční linku zamést na vnějším konci.

Správně naneste oční linky - oční stíny se zlatým efektem