Makeup

Slavnostní líčení na Vánoce a na Silvestra – 7 okouzlujících pohledů

Návrhy na líčení silvestrovského večírku, úprava obočí, aplikace očních stínů

O prázdninách by se na obloze měly blýsknout nejen hvězdy! S nádechem bronzu na tvářích a lesklými kovovými očními stíny jste „hvězdou“ silvestrovské párty! O Vánocích a Silvestru je vždy skvělá zábava (zejména malé holčičky) slavnostně se nalíčit. Nabízíme vám 7 skvělých nápadů na líčení na Vánoce a na Silvestra, které jsou trendy a zaručí vám okouzlující vzhled. Nechte se tím inspirovat!

Nápady na líčení na Vánoce a na Silvestra

Vánoční party líčení moderní 2013 ideen-zlaté třpytivé oční stíny lesk na rty

Pro toto sváteční období platí: Všechno se může třpytit, třpytit a jiskřit. Žádná žena se neobejde bez slavnostního vzhledu s tvářenkou a třpytivými očima. Základem skvělého líčení na Vánoce a na Silvestra je samozřejmě udržovaný dům. Vyberte si tvářenku, která odpovídá vašemu tónu pleti (stejnou nebo mírně světlejší). Barva se nejlépe testuje na obličeji a ne na ruce. Ujistěte se, že na tváře nanesete bronzový prášek – tmavší tóny se ideálně hodí jako tvářenka a vyzařují letní nádech, zatímco světlejší bronzové tóny dodají tváři určitý lesk a svěžest. Výrazně vytvarované obočí je nutností pro upravený vzhled.

Oči a ústa by měly být zvýrazněny

trendy líčení 2013 koutek oka bílý make-up rtěnka-výrazná červená tvářenka

Dramatické líčení očí se hodí k Silvestru. Ale na vánoční večírek je lepší nenosit extravagantní oční stíny s třpytivými částečkami, ale spíše jemné líčení v bílé, růžové, modré. Zdůrazněné rty – např. Krásně třpytivé leskem na rty dodávají obličeji dokonalost a určitou mystičnost. Na Silvestra můžete dát efektu kouřových očí skutečnou intenzitu.

Slavnostní párty líčení, které je trendy

Silvestrovská párty líčení třpytivě třpytivě modrá horní řasenka pod oční stíny

Pro slavnostní příležitosti v letošním roce jsou barvy pro oční make-up, jako je šedá, černá, bílá, zlatá, stříbrná, lilek, v módě. Umělé řasy skvěle doplňují slavnostní vzhled. To dává pohledu dramatický hloubkový efekt. Dobře se k tomu hodí nuance očních stínů, jako je stříbro nebo zlato, a malé kamínky lze snadno nasadit na oko jako malé poutače.

Lesk a slída

Make-up Nápady na módní účes-Blond Silvestr-Slavnostní šperky na krk

Červené rty nikdy nevyjdou z módy 

Rtěnka Nápady na vánoční večírek Nápady na líčení na nový rok Black Nail Polish Eyeliner

Přírodní tóny pro rty jsou v zimě 2013 velkým trendem

nápady na sváteční líčení Vánoční silvestrovská párty-okouzlující vzhled-nápady na účesy-kouřové oči

Konturování a zvýraznění obličeje: pokyny a profesionální tipy