Makeup

Růžové oční linky jsou perfektním trendem líčení na jaro!

Jaro je za dveřmi a začátek nové sezóny je vždy skvělý způsob, jak prozkoumat nejnovější trendy krásy a osvěžit rutinu líčení. Protože jsme v posledních měsících strávili více času doma, zaměřili jsme se na přirozený vzhled make-upu. To se ale na jaře 2021 změní, protože nadcházející sezóna bude o experimentování. Zatímco černé oční linky a dramatické, tmavé kouřové oči jsou nadčasovou klasikou, nebylo by na škodu zkusit pro změnu něco nového a vzrušujícího. Co třeba růžové oční linky? Od jemných pastelových odstínů po jasné neonové barvy – růžová je neuvěřitelně univerzální a lichotivý odstín, který úžasně osvěží i ten nejnápadnější vzhled. Jste připraveni rozzářit oči a přivítat slunečné počasí? Pak posuňte hru s líčením na další úroveň a vyzkoušejte některé z níže uvedených vzhledů!

Oční make-up do kanceláře Růžový trend oční linky

Ačkoli se růžová oční linka může na první pohled zdát trochu zastrašující a děsivá, trend líčení je neuvěřitelně elegantní a stylový. Mnoho módních návrhářů a osobností, jako je Demi Lovato a Zendaya, již vzhled vyzkoušelo, a to z dobrého důvodu. V závislosti na barvě vypadají oči buď hezké a jemné, nebo odvážné a vzrušující. Oční linky nabízejí spoustu možných variací, pokud jde o techniku ​​a efekt, a naší kreativitě se při líčení absolutně meze nekladou. Zda si vyberete pastelovou růžovou do kanceláře nebo zářivě neonovou na dívčí večer, je jen na vás. Měl by to být extravagantní trojúhelník nebo byste dali přednost klasickému kočičímu oku? Nezáleží na tom – cokoli se vám líbí, je povoleno a trend lze dokonale přizpůsobit jakékoli příležitosti a vkusu.

Růžové oční linky jsou trendem líčení na jaře

Oční líčení s trendem třpytivých růžových očních linek

Zatímco černé oční linky by měly být nepochybně důležitým základem v rutině krásy každé ženy, není to jediná barva, kterou můžete použít. Jistě, je to perfektní pro přidání hloubky do očí, ale pokud chceme, aby náš vzhled zářil, jsme lepší s barevnými nebo bílými očními linkami. Nejhezčí na růžové tužce je, že je perfektní pro každou barvu očí, v závislosti na odstínu a intenzitě. Růžová je možná jedním z nejvšestrannějších odstínů, které existují, a dodává našemu vzhledu výrazný nádech romantiky a elegance.

Díky líčení se nám lesknou oči

Růžová tužka na oči jaké oči trendy v líčení růžových očí

Existuje jen málo věcí, které mohou změnit náš vzhled tak rychle jako líčení očí. Většina žen má tendenci držet se tmavších odstínů, ale růžová oční linka může být právě to, co potřebujete k jednoduchému, ale okouzlujícímu prohlášení. Vyberte si pastelovou růžovou barvu pro uvolněný vzhled nebo okořeníte kouřové oči třpytivou kohlovou tužkou. Trend líčení nabízí něco pro každý vkus. Aby však barva zůstala na místě celý den a nerozmazávala se, vyplatí se použít voděodolný přípravek.

jako růžové oční linky tvoří nápady na líčení kouřových očí

Aby vzhled nepůsobil příliš přeplněně, měli byste zbytek líčení ponechat spíše jemný a přirozený a raději se vyhýbat barevným rtěnkám a řasenkám. Stačí pěkný lesk na rty a trochu tvářenky. Základní pravidlo zní: čím intenzivnější oční linka, tím jednodušší a nenápadnější by zbytek měl být. Abyste si déle užívaly své zářivé oči, je vhodné kromě voděodolného přípravku připravit pokožku také základním nátěrem na oční stíny. Dodává pokožce vlhkost a zajišťuje, že nic nestéká ani se nerozmazává.

Růžové oční linky pro dokonalý každodenní vzhled

Oční líčení trendy 2021 růžové líčení očních linek

Nosit růžové oční linky na každý den? Proč ne? Klasické oční linky zůstávají v trendu a dodávají našim očím zvláštní hloubku. V závislosti na náladě a pro obzvláště krásnou křivku může oční linka jít trochu dále směrem k chrámu a přes koutek oka. Všichni víme, že aplikace oční linky není nejjednodušší úkol a bez ohledu na to, jak moc se snažíme, konečný výsledek je často zklamáním. Pokud máte dvě levé ruce stejně jako my, pak pro vás máme dobrou zprávu! Růžové oční linky lze snadno míchat a pokud zvolíte světlejší odstín, drobné chyby a omyly jsou naprosto neviditelné.

Trendy líčení růžových očních linek do roku 2021

Výběr produktů na oční linky na trhu je neuvěřitelně obrovský – můžete si vybrat mezi gelem, kohlovou tužkou nebo tekutou tužkou na oči. Ze všech tří se kajalová tužka nanáší nejsnadněji, a proto je ideální pro všechny začátečníky. Aby vaše oči vypadaly větší, je nejlepší zvolit světlejší růžové odstíny a nanést oční linky na spodní a horní víčka. Pomocí očních stínů v různých odstínech růžové vytvoříte neuvěřitelně lichotivý a osvěžující vzhled líčení.

trendy v líčení růžových očí 2021 růžová oční linka

S růžovou tužkou na oči můžete vykouzlit nespočet a zajímavé pohledy na krásu, takže trend vyhovuje každé příležitosti a vkusu. Kombinace růžové a černé vytváří hravý kontrast a je to skvělý způsob, jak dát vaší rutině líčení moderní upgrade. Máte romantické rande? Pak ukažte svému partnerovi, jak moc je milujete, a nakreslete pomocí oční linky pár srdcí.

Růžová oční linka: takto krásně vypadá trend!

růžové oční make -up nápady růžové oční linky trend

Trend líčení je ideální pro dramatický, ale stylový svatební look

Trendy líčení růžových očních linek 2021 tipů na svatební líčení

Stínidlo je ideální pro přidání vzhledu do čerstvosti

Trendy líčení růžových očních linek na jaře 2021

Nebojte se experimentovat s tvary a barvami

Trendy líčení Tipy na líčení růžové oční linky 2021