Makeup

Puppy oční linky: nový trend líčení na léto je tak snadný!

Díky obličejové masce je zaměření na líčení na naše oční okolí více než kdy jindy. Je proto logické, že líčení očí by se letos mělo nechat trochu více vyniknout. Ať už růžové oční linky nebo tmavě modré oční stíny – s oční linkou lze oči perfektně nastavit ve scéně a působit ještě expresivněji. Peppy kočičí pohled je ve skutečnosti známý všem z nás, ale zbrusu nový trend z Koreje se šíří právě teď. Krásně jemné a super roztomilé – Puppy Eyeliner v posledních týdnech upoutalo pozornost všech módních návrhářů. Vzhled je ve skutečnosti velmi jednoduchý a protože díky nim naše oči vypadají čileji, je ideální pro ženy s pokleslými víčky. O čem přesně je ten humbuk a jak je ten pohled na krásu vymyšlený? To vše vám povíme níže!

Co přesně je štěněcí oční linka?

Trend líčení oční linky u štěněte, odstranění tipů na make -up

Přeloženo z angličtiny, Puppy Eyeliner znamená „štěněcí oční linka“ – zní to docela roztomile, že? Technologie oční linky pochází z Koreje a podle platformy sociálních médií „Pinterest“ se vyhledávací dotaz nedávno zvýšil o neuvěřitelných 30 procent. Na rozdíl od klasických kočičích očí, ve kterých je tužka taženým pohybem vytažena, sleduje oční linky štěně přirozený tvar očí. Jinými slovy: Oční linka běží jemně dolů a je také mnohem kratší, což zase otevírá pohled. Trend krásy dosahuje mladistvého vzhledu a oči vypadají kulatější, větší a neodolatelnější jako u malého štěněte – odtud roztomilé jméno.

Takhle jednoduše se dá nalíčit štěně oční linky

Oční make -up štěně proti padajícím víčkům

Složité líčení očí není pro vás? Pak máme dobrou zprávu! I když je Puppy Eyeliner zcela novým fenoménem ve světě krásy, je to super snadné a k tomu, abyste se sama nalíčila, nepotřebujete žádné profesionální dovednosti. Přemýšlejte o tom jako o roztomilém, snadno dosažitelném bratranci Kočičích očí. Zda použijete černé oční linky nebo například bílé oční linky pro letní nádech, je zcela na vás. A s našimi podrobnými pokyny krok za krokem bude Puppy Eyeliner hračkou i pro ty největší začátečníky mezi vámi!

  • Chcete -li do očí přidat nádech tepla a rozměru, nejprve naneste neutrální nebo světlý odstín očních stínů.
  • Nejjednodušší způsob, jak vytvořit oční linku pro štěně, je pero s oční linkou se špičkou štětce.
  • Tužkou nakreslete tenkou linii horního víčka podél linie horních řas a začněte buď ve vnitřním koutku oka, nebo kolem středu horního víčka.

Puppy oční linky pokyny, jaký make -up pro klesající víčka

  • Z vnějšího koutku oka byste neměli táhnout oční linky nahoru, ale mírně dolů – jako vodítko je nejlepší použít svůj přirozený tvar očí.
  • Pokud chcete, můžete vnější polovinu linie řas znovu zatáhnout, aby vypadala trochu silnější.
  • Aby váš pohled získal trochu větší definici, naneste oční linku na malou část dolního víčka a spojte obě linie malým křídlem.
  • Chcete -li to provést, jednoduše nakreslete tenké oční linky ze střední linie řas do vnějšího koutku oka a spojte obě linie.
  • Nakonec vše lehce promíchejte prsty nebo jemným štětcem a voilà – již nosíte trendy Puppy Eyeliner.

Takhle elegantně vypadá štěňátko oční linky!

Puppy oční linky trend co make-up pro klesající víčka

Přesné oční linky způsobují, že oči vypadají větší a dodávají našemu vzhledu nevinný, dívčí nádech

Trendy líčení očních linek pro štěňata v létě 2021

Make -upový vzhled připomíná nevinný vzhled štěněte 

Trendy líčení očí 2021 Štěně oči líčí sama

Ať už do kanceláře nebo na zvláštní příležitost – Puppy Eyeliner prostě vždy funguje

Skrytí tipů visících víček Trendy líčení očních linek Štěně 2021

Trend líčení z Koreje staví do centra pozornosti přirozený tvar očí

Puppy oční linky tvoří oční make-up pro svěšená víčka