Makeup

Pět užitečných tipů a nápadů na líčení pro atraktivní vzhled

svůdný slavnostní pohled červené rty kouzelný vzhled

Ne každá žena má čas a možnost navštívit profesionální vizážistku na dovolenou. Proto jich tu máme pět užitečné tipy pro líčení a nápady, jak se můžete snadno nalíčit na večírek.

Užitečné tipy pro líčení pro skvělé líčení

Tipy pro líčení rtěnka červené kohl oční stíny vypadají atraktivně

Užitečné tipy pro líčení na líčení od Dolce&Gabbana. Pokud máte líčení jako Monica Belucci z reklamy od Dolce&Gabbano, nutně nepotřebuješ profesionální make -up stylistku. Jednoduše naneste pudr na obličej, včetně očních víček. To dává vaší pokožce barvu porcelánu. Poté naneste oční linku, ideálně s gelovou, pro zvýraznění očí nahoře. Vše, co teď potřebujete, jsou dvě vrstvy řasenky a vášnivá vínová rtěnka.

Užitečné tipy pro líčení na líčení od Michaela Korse

Koncem loňského roku Michael Kors představil trend polokouřového líčení. Tento make-up může zpočátku vypadat trochu divně a možná také divně, ale nakonec z vás nikdo nebude moci spustit oči. Jsou zde dvě varianty.

Užitečné tipy pro líčení pro obě varianty

správná aplikace očních stínů rady líčení

  • Užitečné tipy pro líčení pro první variantu:

Nejprve se nanese základní nátěr. Oční víčka se pak nalíčí, jak je u kouřového vzhledu obvyklé. Rozdíl je v tom, že oční stíny se nanášejí pouze diagonálně na vnější polovinu víčka, takže světlé a tmavé poloviny mají stejnou velikost. Nakonec naneste bezbarvou, lesklou rtěnku.

  • Užitečné tipy pro líčení pro druhou variantu:

Načrtněte horní a dolní víčka černým kohlem a jemně rozmazejte linii dolního víčka prstem nebo štětcem.

Užitečné tipy pro líčení s tropickými akcenty

Líčení tipy mnoho možných kombinací nápady slavných návrhářů

Tento vzhled je inspirací od Dsquared2. Jeho užitečné tipy pro líčení zajistit nový vzhled a jsou v současné době obzvláště populární. Naneste primer, který odpovídá barvě vaší pokožky. Dobře jej otřete prstem, aby byl rovnoměrně rozložen. Věnujte více pozornosti choulostivým oblastem oka. Pomocí silného štětce naneste na tváře trochu tvářenky v broskvové barvě. Pro oční stíny by měly být zvoleny světlé odstíny hnědé barvy a horní víčko by mělo být zdůrazněno hnědým kohlem. Naneste dvě vrstvy řasenky a mandarínkovou rtěnku.

Užitečné tipy pro líčení s větším leskem

tipy na líčení atraktivní večer užijte si vypadající skvělé prázdniny

Na zimu jsou obzvláště módní oční stíny v metalických barvách. Proto je ideální na sváteční líčení o Vánocích. Užitečné tipy pro líčení – neomezujte se na zlato a stříbro, ale také vyzkoušejte kovové nuance ve smaragdové, fialové nebo tyrkysové.

Další variantou je zvolit oční stíny, které obsahují třpytivé částečky. Opět můžete použít několik vrstev řasenky. Pokud zvolíte tento typ očního make-upu, měli byste si všimnout, že důraz je kladen na oči a pro rty by proto měla být zvolena jemnější barva. K tomu je vhodný jemný balzám na rty. Tento make -up se hodí k jemnějšímu oblečení.

Užitečné tipy pro líčení pro přirozené líčení

Tipy pro líčení vypadají přirozeně mladé krásné neutrální barvy

Užitečné tipy pro líčení skvělí návrháři – stále více sází na přírodní líčení. To dává ženě mladší a roztomilejší auru, což se líbí zejména mužům. Začněte vyčištěním obličeje. Také by bylo dobré, kdyby byla pokožka předem dobře zvlhčena krémem. Naneste lehký základ, trochu se začervenejte na tváře a naneste řasenku. Pro rty zvolte jasný nebo růžový lesk na rty. Tento makeup je nejlepší pro živější a výraznější outfit.