Makeup

Pro přirozený vzhled naneste make -up na nahé rty

nude-look-rty-kůže-barevná rtěnka

Pokud hledáte způsob, jak přirozeně nalíčit rty a zároveň být trendy, pak je to ono Nahé rty perfektní volba. A tento způsob líčení na rty není zdaleka tak monotónní, jak by to mohlo znít. Můžete namalovat rty matným tónem nebo přidat pěkný třpyt. Vhodné jsou různé přírodní nuance, jako je růžová a broskvová barva.

Nahé rty trend

tipy na inspiraci líčení nahých rtů

Díky svým přirozeným vlastnostem si můžete vybrat jakýkoli make -up pro zbytek obličeje. Máte možnost oči ještě zdůraznit, aniž by líčení působilo příliš rušivě, protože přirozené rty vytvářejí skvělou rovnováhu. Tento trend je oblíbený i u hvězd rty barvy kůže velmi populární. Níže jsme sestavili inspirativní galerii, do které můžete zahrnout různé nápady líčení Nahé rty může dostat.

  Celebrity s Nahé rtynahé rty make-up-nina-dobrev-smokey-eye

Mila Kunis

líčení nahých rtů-mila-kunis-švestkové šaty

Megan Fox

nahé rty, make-up, megan, liška, modré oči

Keira Knightley

nahé rty make-up-Keira-Knightley

Vanessa Hudgens

nahé rty-make-up-vanessa-hudgens

Konturování a zvýraznění obličeje Evy Longoria: pokyny a profesionální tipy

nahé rty make-up-Eva-Longoria

Nina Dobrev

nude-lips-make-up-eva-dobrev-smokey-eyes

Jennifer Lopez

nahé rty make-up-Jennifer-Lopez nahé rty make-up-zlaté oční stíny-Diane-Kruger akt-rty-make-up-adele-inspirace nahé rty make-up-balzám na rty nahé rty-make-up-lesk na rty-hilary-duff nude-lips-make-up-Selena-Gomez nahé rty make-up-Mila-Kunis nahé rty, make-up, kouřové oči, leighton-meester nahé rty make-up-demi-lovato

nahé rty-make-up-kouřové oči-kim-kardashian