Makeup

Plesové líčení šatů-tipy a návody na líčení

Plesové líčení -dramatické-kouřové-oči-červené rty

Po promoci a před univerzitou obvykle přichází promoční ples. Mladé ženy přemýšlejí o svém vzhledu plném vzrušení – šaty, boty, styling tam musí být. Plesové líčení a účes může buď provést profesionál, nebo pokud již máte nějaké zkušenosti, můžete to udělat sami.

Plesové líčení ladilo k šatům

Make-up na ples-oblečení-šaty-červeno-růžovo-modré

Promoční líčení a účes jsou individuálně přizpůsobeny typu, ale i šatům. Dlouhé, elegantní šaty se hodí k dramatickému líčení se silně zvýrazněnýma očima a jemnou rtěnkou nebo matnými, červenými rty. Líčení by mělo být velmi přesně přizpůsobeno barevnému outfitu – barva látky by měla být srozumitelná i na obličeji.

Promoční líčení k černým šatům

Plesové líčení -černé šaty-líčení-návod

Pro oficiální černé oblečení by vždy bylo nejlepší volbou klasické líčení – zdůrazněné oči a matné, červené rty. S dalším odstraněním si toto líčení také přijde na své ve skupinových obrázcích. Takový silný make-up lichotí symetrickým tvarům obličeje a působí obzvlášť expresivně.

Dramatický plesový make-up ‘Smokey eyes’

Plesové líčení-dramatické-kouřové oči-velké oči

‘Smokey Eyes’ je možná nejoblíbenější oční make-up v okolí. K tomu se hodí jemné rty, možná jen zvýrazněné leskem pro trochu větší objem a tvářenka s melíry. Umělé řasy by naučily expresivní vzhled.

Dramatické plesové líčení pro extrémně velké oči – návod

Plesové líčení-černé šaty-dramatické-velké oči

Náš tip na líčení pro ‘Smokey Eyes’ – použijte tmavé oční stíny v hnědé nebo šedé barvě podle vašeho typu. Dámy se světlým typem pleti a světlou barvou očí, zelené, modré, šedé, by měly zvolit šedé oční stíny. Pro ty, kteří mají tmavou pleť a možná hnědé oči, doporučujeme použít paletu hnědých barev. Zvýrazněte vnější konec oka černou barvou a nakreslete velmi přesné oční linky.

Extravagantní K bílým šatům se hodí plesový make-up

Plesové líčení-ledové šaty-hnědé oči-dramatické

 Každá dáma vypadá zářivě a andělsky v bílých maturitních šatech. Abyste přinesli nějaký kontrast, stojí za to pěkně zdůraznit oči, ale samozřejmě ne tak silně jako u černých šatů. Umístěte světlé tóny do středu víčka. Náš tip: kontrasty obvykle přitahují pozornost, proto je vhodně použijte.

Plesový make-up, který oči opticky zvětší

prom-make-up-white-dress-instructions-dramatická-geischa

Oční linka a bílá čára nad ní způsobí, že se oko bude zdát delší a dodá mu aspirovaný mandlový tvar. Vnitřní koutek oka je ponechán v bílé barvě, stejně jako vnější koutek, který zajišťuje zvláštní svěžest vzhledu. Rty vypadají velmi přirozeně lesklé.

Promoce v černé a bílé s oční linkou

Prom-make-up-white-dress-black-brown-eyes

Oblast kolem očí je důležitá pro líčení se silně zvýrazněnýma očima. Pod očima je korektor se světlejší barvou než přirozený a v horní části tváře zvýrazňující pudr. Podívejte se na video tutoriál.

Černé a bílé exotické líčení – videonávod od Maryam Maquillage

Promoční líčení v jemných jarních barvách

plesový make-up-růžovo-růžové-šaty-jarně zbarvené oči

Romantické jarní barvy, jako je růžová a růžová, vytvářejí okouzlující a obzvláště dívčí vzhled. Příliš mnoho make-upu se nedoporučuje. Slaďte oční stíny a začervenejte se rtěnkou. Spolehněte se na produkty se zvýrazněním, které vašim očím dodají svěží nádech.

Promoční líčení v jemných nuancích k šatům v růžové nebo růžové barvě

plesový make-up-růžovo-růžový-melír-modré oči

Make-up v korálových barvách zvýrazňuje zelenou nebo modrou barvu očí, a to zejména ve své nejlepší výhodě. Vnější koutek oka zvýrazněte trochou tmavě hnědé, ale nepřehánějte to. Pomocí oční linky můžete oči ještě zvýraznit a zároveň zastínit umělé řasy.

Promoční líčení v meruňkové barvě s oční linkou

prom-make-up-rosa-pink-eyeliner-pokyny

Zde nabízíme návod na líčení na líčení v meruňkové barvě. Vizážistka má hnědé oči, které stále velmi dobře vyjadřovala hnědým očním stínem. Jako přízvuk udělala pomocí oční linky drobné tečky.

Promoční líčení ve svěží jarní barvě

Plesový make-up k šatům v červené barvě

prom-make-up-red-dress-feminine-make-up-nápady

Červené šaty nepochybně ladí s dramatickým líčením, díky kterému je celý vzhled ještě ženštější a přitažlivější. Na výběr nabízíme dvě varianty – „španělské oči“ a jakési „Smokey Eyes“, ale s vínovým očním stínem.

Dramatické líčení očí – videonávod „Španělské oči“ 

Promoční líčení v červených nuancích a s třpytkami

Plesové líčení-červené-šaty-oko-instrukce-třpytky

Vínové oční stíny vypadají obzvláště dobře na zelených očích, díky čemuž vypadají opravdu extravagantně a dramaticky. Mezi řasy se nanese tmavý kohl a víčko se leskne třpytkami.

Oční make -up pro zelené oči vínové barvy

Šaty ABiball v zelené, modré nebo fialové barvě a sladěné líčení 

plesový make-up-outfit-šaty-modro-zeleno-fialový

Pokud jste se rozhodli pro plesové šaty v tmavém odstínu zelené, modré nebo fialové, nabízíme dva nápady, jak sladit líčení. Předem si ale rozmyslete, zda raději představíte své krásné oči nebo rty.

Dívčí Promoční líčení se zvýrazněnými rty

plesový make-up-zeleno-modré-šaty-fialová-rtěnka

Tmavé pastelové barvy zelené, modré a fialové by vypadaly stejně dobře s rtěnkou v odpovídajícím odstínu fialové. Nejlepší je zkombinovat dva a vytvořit 3D efekt. V tomto případě necháte oči působit trochu přirozeněji a nenápadněji. Nicméně umělé řasy lze vždy dobře použít.

Promoční líčení s barevnými očními stíny k šatům

plesové líčení-oči-třpytky-zelené šaty

Další možností by bylo zvládnout dramatické líčení očí ve zvolené barevné paletě. Zdůrazněte tím, že místo černé použijete tmavě zeleno-modré tóny a při přechodu na obočí dáte fialové oční stíny. Pokyny by určitě byly užitečné.

Okouzlující líčení očí s extra třpytkami – video návod

Promoční líčení vhodné pro modré oči

Prom-make-up-blue-eyes-pokyny-krok za krokem

Pokud chcete vyjádřit své modré oči a nedávat černé oční stíny, jděte do šedých a hnědých. Nezapomeňte na odlesky na tvářích a vnitřní koutek očí. Noste také ve vodní lince bílou tužku na oči, která oko opticky zvětší.

Vytvořte si vlastní promoční líčení pro modré oči

Návod na líčení, líčení, modré oči, udělej si sám

Přírodní Promoční líčení v bronzových barvách 

plesové líčení-samozřejmě-třpytky-bronzové melíry

Přirozeného líčení můžete dosáhnout pomocí ‘zvýraznění’ a použití bronzujících produktů. Pro zvýraznění očí zvýrazněte hnědé oční stíny a řasenku. Kajal a oční linky se používají pouze v hnědé barvě, protože se zaměřuje na teplý a slunečný vzhled.

Vytvořte si vlastní promoční líčení – správně aplikujte zvýraznění

prom-make-up-of-samozrejme-highlights-application-instructions

Správně můžete zvýraznění nanášet velkým štětcem na špičku nosu, přes horní ret, na horní oblast tváří a pod obočí. Nezapomeňte na tvářenku, která by také měla obsahovat extra zvýrazňující části.

Že Udržujte svůj plesový make-up co nejpřirozenější

plesové líčení-samozřejmě-bronzové melíry

Přirozený make -up znamená zdůraznit přirozenou krásu bez přehánění. Nejde o to, že by líčení vůbec chybělo, ale pouze na správných místech naneste přesné množství. Zde je video tutoriál, který obsahuje tipy a triky na toto téma!

Přírodní Promoční líčení s leskem 

Nápady na líčení – variace oční linky 

prom-make-up-oční linky-variace-zajímavé-originální

Pro milovnice oční linky to může být také varianta pro úspěšné líčení na ples. Podle outfitu si vyberete tu správnou. Pokud se jedná o midi šaty, pak dáváte přednost klasické, poněkud silnější oční linii nebo je to více disco -jako s flitry – pak extravagantní v barvě. Jste ‚rozmazlení výběrem‘!

* některé pokyny pro skvělý make -up najdete na domovské stránce Maryam Maquillage

*

*