Makeup

Oční líčení-skvělé tipy pro líčení očí, v závislosti na jejich barvě

Tipy pro líčení očí podle barvy očí

Existují různé Oční make -up – Varianta, v závislosti na tvaru a velikosti očí. Zjistěte více o tom, jak správně líčit, jako skutečný profesionál! Jednou z nejdůležitějších věcí při líčení očí je barva očí. Museli byste chytit barvy, které vám nejvíce vyhovují. Právě o tom mluvíme v tomto článku.

Varianty líčení očí, podle barvy očí

tipy pro líčení očí Modré oči oční stíny

Modré oči

Abyste podtrhli přirozenou krásu svého vzhledu, použijte prosím oranžové barvy. Ty obsahují tóny země: na jedné straně čokoládově hnědá a béžová, na druhé straně živé barvy jako mandarinka a oranžová. Pokud chcete zdůraznit tvar očí – použijte hnědou kohlovou tužku. Naneste oční stíny na pohyblivé víčko a zatáhněte za malý ocas na konci oka (ve vnějším koutku oka). Pokud si chcete posvítit očima – vezměte si lilek hnědé oční stíny

tipy pro líčení očí zelené oči hnědé oční stíny

Zelené oči

Pokud chcete výrazný vzhled – jděte na červenou. Růžové a růžové odstíny jako levandule jsou pro vás nejlepší. Jinak by vaše oči nebyly dostatečně viditelné, bledé. S černým kohlem a světlými tóny dosáhnete maxima. S měděnými tóny budete mít výrazný vzhled.

tipy pro líčení očí hnědé oči fialové růžové oční stíny

hnědé oči

Nemyslete si prosím, že hnědé oči jsou vulgární. Chcete -li je zdůraznit, použijte modrou paletu. Budete mít kontrast a budete vypadat atraktivněji. Vezměte kobaltově modrou, světle modrou nebo nebesky modrou. Pokud dáváte přednost použití světlých tónů, přejeďte dolním víčkem tmavě modrou tužkou a na horní víčko naneste světlé oční stíny. Získáte tak dramatický vzhled. Pokud chcete přirozený vzhled, spolehněte se na hnědé barvy.

Eye Make Up hnědé oči modro šedé oční stíny

Šedo -modré oči

Zelené oční stíny. Kontrastují s barvou vašich očí a budete vypadat přirozeně.

oči make-up tipy pro make-up zelené hnědé oči

Modrozelené oči

Takové oči zdůrazníte modrou paletou. Ale noste je střídmě!

tipy pro líčení očí šedé oči hnědé oční stíny

Šedé oči

Vhodné pro vás by byly perleťové tóny, modrá.

Šedozelené oči

Oční stíny, směs růžové a zelené, by pro vás byly ideální. Zapomeňte na oční linky! Samozřejmě černé. Velmi moderní je také používání stříbrných barev.

Tipy pro líčení očí oříškové oči Hilary Duff

Oříškové oči

Použijte oční stíny z hnědé palety. Preferována je kombinace dvou různých tónů.

Návod na líčení inspirovaný Scarlett Johansson