Makeup

Líčení očí Smokey Eyes – klasika pro každou příležitost

Na světle hnědé kouřové oči naneste světle růžové oční stíny

Že Smokey eyes líčení očí se nyní stal klasikou. Z tohoto důvodu by tuto techniku ​​měla zvládnout každá dáma. Mnozí věří, že se jedná o komplikovanou techniku, a proto se vyhýbají jejímu zkoušení. V tomto článku vás ale přesvědčíme o přesném opaku tím, že vám krok za krokem vysvětlíme, jak si oční make-up Smokey Eyes můžete udělat sami v několika jednoduchých krocích doma.

Oční make -up Smokey Eyes – očistěte pokožku a naneste hydratační krém

zelené oči aplikují oční stíny kouřové oči

1. První věc, kterou byste měli udělat, je dobře si vyčistit oblast kolem očí v rámci přípravy na líčení očí Smokey Eyes. Začněte od nuly s líčením. To znamená, že byste měli odstranit veškerý make -up, který již je na svém místě. Jinak s největší pravděpodobností nedosáhnete požadovaného výsledku.

2. Dále naneste hydratační krém a poté podkladový make -up, který odpovídá barvě vaší pokožky.

Smokey eyes líčení očí – kombinujte barvy

líčení modrýma očima Smokey eyes make-up jasně uvnitř

3. S ohledem na barvy pro líčení očí Smokey Eyes máte nyní různé možnosti. Můžete si vybrat klasickou variantu z černých nebo hnědých odstínů. Ale pokud byste raději měli oční make-up kouřových očí, který je vhodný pro každodenní život, můžete použít barvu, která odpovídá vašemu outfitu. Ať už si vyberete cokoli, nejprve naneste tlustou čáru po délce víčka. Určitě byste měli použít čistý aplikátor očních stínů.

Oční make -up Smokey Eyes – správně naneste oční stíny

zelené oči modré kovové oční stíny kouřové oči

4. Dále musíte tuto linii rozmazat směrem k obočí. K tomu je nejlepší použít prostředníček. Na konci by měl oční stín pokrýt celé víčko a měl by mít oválný tvar. Jednoduše se přizpůsobte přirozenému tvaru víčka.

Oční make -up Smokey Eyes – naneste pomocí oční linky Kajal

Kouřové oči, tmavé oční stíny, zdůrazňují zelené oči

5. Nyní vezměte kohl oční linky. Můžete jej použít k dodatečnému zvýraznění očí pro líčení očí Smokey Eyes. Chcete -li to provést, naneste oční linku tím, že začnete u vnějšího koutku oka a vytáhnete ho do vnitřního koutku. Oční linku byste měli mírně rozmazat, aby přetekla do očních stínů. Čím více necháte oční linky běžet dovnitř, tím atraktivnější a ženštější bude váš vzhled nakonec vypadat s líčením očí Smokey Eyes. Ale to je zcela na vás.

Bílé oční stíny s perleťovým třpytem pro výrazný vzhled

kouřové oční líčení nápady zelené barvy bronzové oční stíny

6. Světlejší (nejlépe bílý) oční stín může přispět k atraktivnějšímu a výraznějšímu vzhledu. To naneste do vnitřního koutku oka po líčení očí Smokey Eyes. Ještě lepší je, když má bílý oční stín také perleťový třpyt.

Správně naneste řasenku

Správně naneste oční stíny kohl zelené kouřové oči

7. Nakonec je na řadě řasenka. Na horní linii řas naneste dvě vrstvy. Jedna vrstva je také dostačující pro spodní linii řas. Pro výrazný a výrazný večírkový vzhled můžete kromě očního make-upu kouřových očí předem nanést také umělé řasy. Aby vzhled nepůsobil příliš přehnaně a uměle, je lepší zvolit takové, které dodají objem a nepřirozeně prodlouží řasy.

Jak vidíte, není tak obtížné zvýraznit oči kouřovým líčením očí. Tuto techniku ​​byste určitě měli zvládnout, stejně jako oční linky samotné, stejně jako malé černé šaty a džíny patří do každého šatníku. To vše jsou klasiky, které nikdy nevyjdou z módy.

Klasicky elegantní líčení očí – Smokey Eyes

kouřové oči aplikují nápady na oční stíny

Odličte si kouřové oči sami – naneste růžové oční stíny

růžové oční stíny kouřové oči modrá barva

Konturování a zvýraznění obličeje: pokyny a profesionální tipy

Návod na líčení očí: Tipy na líčení pro večírek

Správně aplikujte nápady na kouřově modré oči