Makeup

Jak aplikovat nadaci na obličej?

Dnes si povíme, jak aplikovat základy jako profík. Podkladová báze je velmi důležitou součástí make -upu, protože pokud není podkladová báze správná, bez ohledu na to, co si na obličej nanesete, líčení prostě nebude správné.

Jak aplikovat základ na obličej

Pravidlo jedna je vybrat správný základ pro vaši pokožku. Zajistěte, aby byl základ nejblíže vašemu tónu pleti. Před koupí si vyzkoušejte podklad na krku. Zkontrolujte také přísady, abyste pochopili, že neobsahuje žádné alergické složky, které by mohly ovlivnit vaši pokožku.

Jak aplikovat nadaci na obličej:

Vyberte si svou nadaci moudře:

Dnes je na trhu k dispozici několik typů základů. Tekuté základy a tyčinkové základy nebo matné základy jsou nejoblíbenější ze šarže. Pokud máte suchou pokožku, pak je pro vás nejlepší tekutý podklad, mezitím, pokud máte mastnou pleť, byste se měli rozhodnout pro podkladovou tyčinku..

Chcete -li dokonale nanést podklad, musíte investovat do dobrého podkladového štětce. Dobrý štětec pomůže rovnoměrně rozetřít tekutý základ na obličej a dodá perfektní povrch. Podklad je třeba nanášet jemnými rovnoměrnými tahy, což lze dokonale provést pomocí podkladového kartáče.

Jak požádat o nadaci?

1. V první řadě obličej dobře vyčistěte a poté ho tonizujte tonerem a dobře ho zvlhčete. Nyní je váš obličej připraven k založení. Díky tomuto kroku bude základ vypadat velmi přirozeně.

2. Po důkladném protřepání základu vymačkejte malé množství základu na dlaň a dobře ho promíchejte štětcem na základ. Ujistěte se, že je vaše dlaň čistá.

3. Položte základ na obličej tečkami od nosu, poté se přesuňte na tváře a poté na okraje obličeje. Zakryjte celý obličej i krk. Nyní vše rozetřete a jemně rozetřete základ. Udělejte si čas a dobře vmasírujte základ do pokožky. Díky tomu bude vzhled přirozený. Soustřeďte se zejména na oblast kolem úst, zvláště pod oči, protože obecně je kůže nerovná.

4. Je důležité věnovat pozornost vnitřnímu koutku oka. Čelistní linii a vlasové linii je také třeba věnovat zvláštní pozornost, protože to jsou oblasti, kterým obecně nevěnujeme velkou pozornost.

5. Pokud používáte tyčinkový základ, měli byste postupovat následujícím způsobem: Naneste základ přímo na obličej. Po celé tváři označte silné čáry, zejména na lícní kosti a kolem brady. Poté pomocí čistých prstů základ dobře promíchejte. Pamatujte, že tahy musí být jemné. K promíchání můžete použít i houbičku.

6. Jakmile je vše hotové, vezměte si nějaký průsvitný prášek a vmasírujte si ho na obličej a krk. Tím se dobře nastaví základ na kůži.

Poznámka:

  • Pokud nanášíte základ prsty, udělejte to tahy nahoru.
  • Podklad nechte v pleti asi 3 až 5 minut zatuhnout. Jakmile se nastaví, můžete celý obličej potřít hedvábným papírem.
  • Pokud máte rovnoměrnou pleť, nemusíte nanášet podklad na celou pleť, můžete ji použít jen na zakrytí skvrn nebo jizev na obličeji.
  • Pokud chcete orosený vzhled, můžete do svého základu přidat zvlhčovač spolu s kapkou bronzerového mléka. Získáte tak orosený vzhled.
  • Používáte -li k nanášení podkladu houbu nebo štětec, pravidelně jej čistěte a dezinfikujte, aby byl chráněn před bakteriemi a jinými mikroorganismy.