Makeup

9 nejlepších vzhledů líčení Emo

Emo make -up se obvykle vyznačuje dlouhými barevnými vlasy, těžkým make -upem, piercingem a bledou pletí. Make -up, který v dnešní době používá většina kluků a dívek, je docela zásadní, protože jejich vlasy jsou jedna stránka. Může být vrstvený nebo barvený do několika barev, jako je červená, fialová, růžová, blond, modrá nebo černá. Jejich make -up se skládá z umělých řas, tmavých očních linek a tužek, řasenek a tmavých barev a odstínů rtěnek. Oblékání může být velmi ležérní; nicméně většina z nich se drží tmavého oblečení.

9 krásných emo líčení:

1. Neformální Emo Girl:

Neformální Emo Girl

Chcete tedy elegantní módní výhled s nádechem emo citlivosti? Určitě bychom vám doporučili tento. Ležérní emo girl look je ideální, prezentovatelný a docela stylový. Než budete pokračovat v líčení, musíte použít dobrý čisticí prostředek a emo základ. Na rty použijte sytě červenou barvu a na oči naneste dostatečné množství linky.

2. Gothic Pink Emo Girl:

Gothic Pink Emo Girl

Jděte do růžova s ​​gotickým růžovým emo vzhledem. To vyžaduje, abyste použili tuny řasenky a tužky na oči. Budete muset vytvořit tmavý a rozmazaný pohled na vnější koutek očí, protože to bude lichotit vaší tváři a doplní váš styl.

3. Purple Hair Emo Girl:

Emo dívka s fialovými vlasy

Vzhled Emo Girl Purple Hair je naprosto drzý a elegantní. Tenhle má velmi ostrý a výrazný styl vlasů a make -up je ikonický. Můžete také přidat nějaké pruhy, pokud se vám líbí, a oživit svůj vzhled pomocí těžkého a silného očního make -upu. Na rty použijte obyčejnou barvu.

4. Side Pony Emo Look:

Side Pony Emo Look

Chcete -li získat vzhled Emo, můžete to zkusit také s různými účesy; obzvlášť tenhle. Můžete vytvořit boční pony ocas a nechat svou dlouhou a krásnou ofinu padat kolem uší. Díky tomu budete vypadat jako emo princezna. Přidejte do toho kouzlo pomocí těžké oční linky a neutrální barvy pro vaše rty.

5. Teenage Emo Makeup:

Teenage Emo make -up

Pro dospívající emo make -up můžete vyzkoušet nějaké falešné pruhy vlasů. Ten zvýrazní krásu vašich vlasů a dodá vám velmi barevný vzhled. Věnujte velký důraz na oči a vytvořte velmi tmavý a těžký vzhled pomocí černých očních stínů, oční linky a tužky. Nepřehánějte to však příliš.

6. Punk Emo Girl:

Punk Emo Girl

Pokud jste fanouškem punk rocku, tento styl je přímo pro vás. Použijte tmavě červenou barvu na rty, dobrou růžovou tvářenku na oči a pěkný hustý tah vložky na víčka.

7. Sexy Emo líčení:

Sexy Emo líčení

Tento styl vyžaduje, abyste nosili umělé řasy, silnou fialovou rtěnku a kvalitní emo základ. Vytvořte malé místo u ucha pomocí oční vložky a vytvořte odvážný a sexy vzhled, jaký jste vždy chtěli.

8. Módní vzhled Emo:

Módní vzhled Emo

Pokud máte piercing na rtech, můžete tento vzhled vyzkoušet. Použijte tuny řasenky a linky, aby vaše oči vypadaly elegantně a odvážně. Získejte nějaké pruhy a upravte si vlasy typickou emo módou.

9. Roztomilý a dívčí emo vzhled:

Roztomilý a dívčí emo vzhled

U tohoto stylu nechte své ofiny přiblížit se k vašim očím, protože to zdůrazní zasněný a citlivý přístup, který jste vždy chtěli. Pomocí roztomilé mašle vypadejte více žensky a dívčí a zvýrazněte své oči očními linkami a tužkami.