Makeup

5 tipů na líčení pro slavnostní příležitosti a okouzlující vzhled

Tipy na líčení pro slavnostní příležitosti červené rty kouřové oči

Chceme vypadat ještě krásnější a okouzlující na prázdniny. Tady nějaké jsou Tipy na líčení pro slavnostní příležitosti, které můžete vyzkoušet na Silverster nebo speciální koktejlovou párty.

Tipy na líčení pro slavnostní příležitosti

1. Umělé řasy

Tipy na líčení pro slavnostní příležitosti

Nalepte si umělé řasy, abyste upoutali pozornost a vaše oči vypadaly větší. Umělé řasy mají vždy zaručený úspěch. Pokud chcete, aby byly vaše oči větší a výraznější, nepotřebujete ani odbornou pomoc. Můžete to také udělat sami doma. Nejprve naneste make-up a poté opatrně nalepte řasy.

2. Třpytivé oči

Tipy na líčení pro slavnostní příležitosti třpytí oční make-up zlato

Pokud chcete svému líčení dodat více lesku a třpytu, pak použijte třpytivé oční stíny ve zlaté nebo stříbrné barvě. Buďte opatrní s jejich používáním. Chceme vypadat krásně a leskle jako Sněhurka, ne jako Sněhová královna, že?

Tipy na líčení pro slavnostní příležitosti – výrazné oči

3. Smokey eyes makeup

kouřové oči hnědé tipy na líčení pro slavnostní příležitosti

Dlouho jste přemýšleli, kdy vyzkoušet tyto kouzelné kouřové oči. Nyní můžete experimentovat. Tmavé barvy jako šedá, hnědá, černá a fialová dodávají vzhledu hloubku.

4. Lesklá pleť

tvoří sváteční lesklý rouge pudrový perleť

Chtěli byste jiskřit ještě slavnostněji? Pak je dobrý nápad fond de teint nebo tvářenka s perleťovým leskem. Struktura a obsah jsou stejné jako u konvenčních produktů. Jediným rozdílem jsou částice, díky nimž bude váš obličej lesklejší. Dodatečný efekt – pokožka vypadá hladší a mladší.

5. Červené rty

Tipy na líčení pro slavnostní příležitosti štětec na rty s červeným rtem

Tento nápad na sváteční líčení není nový. Červené rty nevyšly z módy od loňského roku, a to jak pro každodenní nošení, tak pro zvláštní příležitosti. A nyní je čas realizovat své nejdivočejší touhy a nanést rtěnku v odpovídajícím odstínu červené.

Konturování a zvýraznění obličeje: pokyny a profesionální tipy