Make-up, VIDEO

Čistý půvab pro zvláštní příležitosti: Slavnostní líčení ve zlaté a červené barvě

udělejte si slavnostní líčení sami návod na modré oči

Chtěli byste se při speciální příležitosti objevit s dokonalým výrazným make-upem? Pak si dejte červené rty a kočičí oční linky! To jsou zkrátka nezbytnosti pro sváteční líčení. Díky očním stínům v třpytivém zlatě je vzhled ještě okouzlující. Ať už na vánoční nebo silvestrovskou párty nebo prostě na dívčí večer, tento střihový make-up vás zve na oslavu!

Slavnostní líčení

Gold Cut Crease Make Up Look Produkty

Make-up produkty a make-up nástroje:

Korektor

Fixační prášek

Oční stín v okrové hnědé, matné

Taupe oční stíny, matné

Oční stíny hnědé, matné

Gelové krémové oční stíny ve zlaté barvě

Tekuté oční linky ve zlatě

Tekuté oční linky v černé barvě

Kulma na řasy

Řasenka

Zvlhčovač

Pórový plnící primer

Nadace

Gel na obočí

Bronzový

rudý

Zvýrazňovač

Červená vložka na rty

červená rtěnka

Houbičky na make-up

Plochý podkladový štětec

Záhybový kartáč

Štětec mixéru

Plochý štětec na oční stíny

Šmouhový kartáč

Hustý kartáč na obličej

Šikmý kartáč

Kabuki kartáč

Kónický kartáč na obličej

A takto funguje vaše sváteční líčení:

Před nanesením make-upu očistěte víčka

Jako podklad použijte korektor, aby oční stíny dobře přežily večer. Rozetřete ho po celém víčku houbičkou na make-up. Nakonec pro lepší přilnavost použijte tuhnoucí prášek.

Udělejte si sváteční líčení sami tutoriál zlaté oční stíny

Pomocí rýhovacího štětce naneste na záhyb víčka okrové hnědé oční stíny a rozmazejte tvrdé linie štětcem mixéru. Potom zvýrazněte záhyb víčka navíc taupe tónem. Hnědé oční stíny ve tvaru trojúhelníku naneste na vnější koutek oka.

Nyní naneste zlatý gelovo-krémový oční stín plochým štětcem na oční stíny na vnitřní třetinu víčka. Přechod mezi zlatem a hnědou promíchejte záhybem štětce.

sváteční líčení modré oči pokyny krok za krokem

Nyní je vytvořen zářez. Pomocí zlaté oční linky nakreslete čáru podél záhybu víčka a vytvořte křídlo směrem k vnějšímu koutku oka. Rozmazejte tah oční linky rozmazaným štětcem. S černou oční linkou nakreslete oční linku podél horní linie řas.

Nakonec stínujte spodní konturu očí okrově hnědým očním stínem. Natočte řasy kulmou na řasy a naneste silnou vrstvu černé řasenky.

Slavnostní make -up korektorový gel na obočí

Hydratační krém a základní nátěr vyplňující póry zajišťují optimální regulaci pokožky a vlhkosti. Pomocí houbičky na make-up zapracujte základ do pokožky od středu obličeje směrem ven.

Obočí očistěte a vytvarujte gelem na obočí a v případě potřeby absorbujte přebytečný gel.

Na dokonalou tvář naneste pudr na tvářenku

Korektor naneste v trojúhelníku pod oči, na střed čela, můstek nosu a Amorovu mašli a zapracujte ho pomocí make-upové houbičky. Pro dokonalou úpravu make-upu naneste pudr. Na oblast pod očima je nejlepší použít plochý podkladový štětec a na zbytek obličeje velký huňatý štětec na pudr. Lícní kosti a čelo definujte pomocí bronzeru a šikmého štětce a pomocí štětce kabuki naneste tvářenku na tvářenku..

Slavnostní pokyny k líčení zlatých očních stínů a červených rtů

Pro okouzlující, přirozený povrch naneste zvýrazňovač na nejvyšší části obličeje: lícní kosti, můstek nosu, špičku nosu a srdce rtu. Poté vložte zvýraznění pod klenbu obočí a do vnitřního koutku oka. Nejlepší způsob, jak to udělat, je použít čistý plochý štětec na oční stíny.

Červené rty se perfektně hodí k líčení očí ve zlatě! Nejprve vyložte rty červenou vložkou na rty a poté naneste červenou rtěnku. Jste „připraveni jít“!

slavnostní líčení očí ve zlatých a červených rtech