Make -up produkty

Top 9 štětců na líčení očí

Kombinace dvojitých tónovaných očních stínů a následné nanesení oční linky vyžaduje více než jednoduché osobní úsilí. Stejně jako tvářenka na tvář, komerční trh vám nyní umožňuje zakoupit úhledný a upravený způsob dokonalého líčení očí pomocí různých druhů a typů štětců na líčení očí. Tyto kartáče vám nejen pomohou provést bezproblémovou práci, ale také vám umožní dosáhnout dokonalosti jako v salonu, aniž byste museli ztrácet čas. Obvykle jsou použitelné pro míchání nebo aplikaci očních stínů, hladké křídlení oční linky, fixaci nedokonalostí a menšin kolem očí a podobně. Proto zde v tomto článku uvedeme některé z nejlepších štětců na líčení očí, pro které je možné se rozhodnout.

Nejnovější štětce na líčení očí v Indii:

1. Štětec na oční stíny Elizabeth Arden:

Štětec na oční stíny Elizabeth Arden

Štětec na oční stíny od Elizabeth Arden se skládá z přírodních kompaktních štětin, které jsou na pokožce super hladké a poskytují profesionální tahy a umožňují jejich snadné splynutí. Tento kartáč je dodáván s minimální flexibilitou, takže můžete svým očím dopřát perfektní množství, aniž byste se museli potýkat s rozetřením.

2. Kartáč na obočí a řasy Basicare:

Štětec na obočí a řasy Basicare

Tento štětec na líčení očí od Basicare se zaměřuje na obočí a řasy více než víčka. Jedná se o oboustranný oboustranný kartáč, na jedné straně s miniaturním hřebenem, který vám upraví obočí, možná poté, co si je namalujete, a na druhé straně zafixovaný hustými kompaktními štětinami vám pomůže s řasami..

3. Kartáč na oční linky Sephora 262:

štětce na líčení očí

Tento štětec dostal své jméno od samého vzhledu, což jsou štětiny ve tvaru úhlové strany, jedna strana se rozvětvila, zatímco štětiny nahoře jsou vyhlazené, aby umožňovaly přesnou aplikaci. Hranatý vzhled vám umožňuje vytvářet přesné tahy.

4. Kartáč na oční stíny Maybelline Expert Tools:

Profesionální nástroje Maybelline štětec na oční stíny

Profesionální štětec na oční stíny od Maybelline má štětinu s plochou základnou a štíhlý dlouhý držák, který usnadňuje aplikaci. Tento štětec má měkké minerální částice napuštěné ve štětinách, které umožňují hladkost a snadné míchání, aniž by na štětci zůstalo příliš mnoho stínu.

5. Kartáč na oční linky Sephora Bent:

Zahnutý kartáč na oční linky Sephora

Sephora přišla s ohnutým kartáčem na oční linky, abyste se nemuseli ohýbat před zrcadlem a namáhat oči. Kartáč na oční linky, stejně jako ostatní, začíná rovně se správným prostorem pro držák a přímo nahoře se trochu ohýbá, aby odhalil pevný špičatý kartáč.

6. Kartáč na oční stíny Pastel Face:

Štětec na oční stíny Pastel Face

Tento štětec od Pastel Face má vrchní část s měkkým zakřivením, která se v horní části vyhlazuje a umožňuje správnou barevnou expozici, zatímco měkké štětiny umožňují správné míchání a odstraňují přebytečné barvy, které by mohly mít za následek vážení vás.

7. Oční štětec Body Shop:

Body shop štětec na oči

Elegantní kartáč z Body shopu se skládá z oválného štětinatého kartáče s rozšířeným prostorem držáku. Tento štětec, oblečený v mahagonové hnědé, umožňuje trochu obojího, snadné míchání a přesné střihy, což je přesně důvod, proč vám tento štětec může dát to nejlepší z obou, perfektní zážitek z líčení očí.

8. Kartáč ventilátoru E.E.L.F:

Kartáč ventilátoru E.L.F

Toto je další typ ventilátorového kartáče, který vymyslel své jméno z jeho samotného tvaru. Kartáč začíná štíhlým elegantním držákem a poté se rozvětví na jemně štětinový vrchol, který umožňuje aplikaci na široký prostor a lze jej použít jako základní výplň pro vaše oči.

9. Štětec Colorbar Smokin Eyes Smudger:

Colorbar smokin eyes rozmazaný kartáč

Zářivý oranžový hustý hustý štětec z Color Bar je v podstatě rozmazaný štětec, který umožňuje přesné tahy a umožňuje míchat sekundární barvu se základní barvou.