Make -up produkty

Top 15 nejlepších očních stínů pro každou barvu očí k dispozici v Indii

Existují různé známé společnosti, které nabízejí oční stíny. Některé barvy jsou z určitých rozsahů velmi oblíbené.

Níže je 15 nejlepších očních stínů, které si každá žena musí pořídit, aby vytvořila okouzlující vzhled, ať už pro běžné nošení nebo na večírek.

Nejnovější oční stíny dostupné v Indii:

1. Maybelline Color Tattoo- Edgy Emerald:

oční stíny

Jedná se o mono pouzdra obsahující konkrétní barvy. Ty jsou velmi slavné a oblíbené mnoha ženami. Můžete si koupit i jiné barvy, jako jsou Fierce a Tangy, malované purpurové atd. Ty stojí od 350 INR do 400 INR přibližně za 4 gramy.

2. Clinique All About Shadow Duo – Like Mink:

Clinique Vše o Shadow Duo Like Mink

Jedná se o nákladný případ dvou barev ve světle hnědavé a béžové. To je pro vytvoření krásného aktu a přirozeného vzhledu pro denní čas a pravidelné nošení. To je 2,26 gramu a přichází s extrémně nákladnou marží přibližně 3000 INR přibližně.

3. Konad Classic Romantic Woman:

Klasická romantická žena Konad

Tato paleta obsahuje 3 barvy a všechny jsou v různých odstínech růžové, fialové a perleťové. Perlovou barvu lze použít k vytvoření efektu zvýrazňovače. Můžete si to koupit a vytvořit Smokey narůžovělý efekt pro denní dobu. Můžete si to koupit za 7,5 gramu za cenu, která je poměrně vysoká, přibližně 850 INR až 900 INR přibližně

4. Amara Cosmetics Shadow:

Amara Cosmetics Shadow

Jedná se o pouzdro se 4 barvami a tyto různé barvy můžete používat pravidelně. Toto 11 gramové pouzdro můžete koupit za cenu přibližně 1 200 INR až 1 500 INR. Barvy jsou stejné jako na obrázku výše. Má stříbrnou barvu zvýrazňovače, šedou barvu, světle načernalou barvu a tmavě černou barvu, což může vyžadovat vytvoření velmi party stylu.

5. Paleta Konad Classic Woman:

Paleta Konad Classic Woman

Tato paleta obsahuje 3 barvy a všechny jsou v různých odstínech čokolády, zelené a perleťové. Perlovou barvu lze použít k vytvoření efektu zvýrazňovače. Můžete si to koupit za 7,5 gramů za cenu, která je poměrně vysoká, přibližně 850 INR až 900 INR přibližně.

6. Nvey Eco Organic shadow- Midnight Blue:

Nvey Eco Organic shadow Midnight Blue

Je to matná modrá barva a může být vhodná pro měkké denní nošení. Je to organické a při nošení nedráždí. Můžete si koupit tento 1,5 gramu za cenu přibližně 1500 INR až 1800 INR přibližně.

7. Lakme Color Illusion- růžová perla:

Lakme Color Illusion Pink Pearl

To je velmi oblíbená barva pro mnoho žen. Má lehké třpytky a lze jej nosit pro pravidelný neutrální narůžovělý odstín a také pro denní nošení při nakupování nebo na dívčí večer. Můžete si to koupit za 3,5 gramu za 750 INR až 800 INR přibližně.

8. Lakme Color Illusion – zlatá perla:

Lakme Color Illusion Gold Pearl

Je to krásná zlatavě třpytivá barva, kterou lze použít na večírky a tradiční příležitosti. To je velmi dobré pro opálenou pleť. Můžete si to koupit za 750 INR až 800 INR přibližně za 3,5 gramu.

9. Lakme Color Illusion- Blue Pearl:

Lakme Color Illusion Blue Pearl

Jedná se o světle modrou barvu se světlými třpytkami. To může být velmi dobré pro denní nošení. To je cena od 750 INR do 800 INR za 3,5 gramu.

10. Loreal Paris Infallible Monos- Forever Pink:

Loreal Paris Infallible Monos Forever Pink

Je to narůžověle béžová barva a má vysoké třpytky. To může být dobré pro den a dokonce i pro noční pohled, když chcete světle neutrální narůžovělou barvu. To je za 3,5 gramů s cenou přibližně 500 INR a je oblíbené mezi mnoha ženami.

11. Loreal Paris Infallible Monos- Purple Obsession:

Loreal Paris Infallible Monos Purple posedlost

Jedná se o třpytivou fialovou barvu a je dodáván v jedinečném balení. To je nákladné a lze jej použít jako párty barvu. To je 3,5 gramu a cena je přibližně 500 INR.

12. Loreal Paris Infallible Monos- Eternal Black:

Loreal Paris Infallible Monos Eternal Black

Toto je černý odstín a můžete jej použít k vytvoření párty jako drama. Toto je pouzdro o hmotnosti 3,5 gramu a stojí přibližně 500 INR.

13. Lakme Stylist Drama Crayon:

Lakme Stylist Drama Crayon

Jedná se o pastel za vysokou cenu, která při aplikaci poskytuje hladký efekt. To lze snadno aplikovat. To lze snadno klouzat a rychlé vylepšení je snadno možné, i když jste v práci. To může být dobré i pro začátečníky. Jedná se o 4,4 gramů tužky a vychází přibližně od 700 INR do 800 INR. To je nákladné, ale můžete si to koupit, pokud cenová dostupnost není problém a chcete kvalitní a snadno použitelnou pastelku.

14. Tužky s perlou s barevnou esencí:

Tužky Coloressence Pearl Effect

Ty jsou pro ty, kteří se chtějí vyhnout času na nanášení pudrových barev a používání štětce. Díky nim je aplikace snazší pouze s několika klouzáními a je vytvořen plný lesklý efekt. Ty mají lesklý a lesklý efekt. To může být dobré pro ty, kteří jdou na párty, a může to být také dobré pro ty, kteří mají šupinatý povrch. To se však ztrácí u těch, kteří mají mastný povrch. Můžete si je však koupit a nosit je snadno ve svém sáčku a během několika sekund může být váš vzhled upraven, když nenosíte malé zrcátko. Z této řady můžete získat růžovou, zelenou, stříbrnou, fialovou atd. Ty přicházejí za přibližně 150 INR až 200 INR přibližně za 2,25 gramů a jsou snadno dostupné.

15. Tužky na oči NYX Jumbo:

Tužky NYX Jumbo Eye

Nabízejí krémově hladké barvy a můžete je použít tak, že je naostříte jako běžné tužky. Jsou snadno použitelné a velmi snadno se nosí v kabelce. Ty však nemusí být dobré pro ty, kteří mají mastný povrch. Pokud však neradi nosíte barvy a poté nanášíte štětcem, musíte si je koupit. Ty se snadno vejdou do malé kabelky a jsou velmi snadné pro retušování, i když nemáte zrcátko. Měkké klouzání lze zvládnout během několika sekund. Ty ve vzrušujících barvách a ty se lehce třpytí. Ty jsou oceněny od 350 INR do 400 INR přibližně za 5 gramů tužky.

Obrázky Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.