Make -up produkty

9 nejlepších domácích odličovačů

Ženy se rády líčí, ale je velkým úkolem je odlíčit. Naše rtěnky, kohl a oční linky jsou v dnešní době voděodolné, a proto je ještě obtížnější je odstranit. Ponechání make-upu přes noc může vést k poškození pokožky, akné a tmavých kruhů. Je tedy absolutní nutností odlíčit se před spaním každý večer.

Komerční odličovače jsou na trhu k dispozici, ale pokud hledáte přírodní domácí odličovače, můžete si je vyrobit sami. Jsou jednoduché a opravdu rychlé. Zde je 9 jednoduchých domácích receptů na odličování, které jsou zcela přírodní a také bezpečné.

Nejlepší domácí odličovače pro všechny typy pleti:

1. Jojobový olej:

Domácí odličovač 1

Tento levný a snadný recept dělá zázraky při odstraňování make -upu. Jednoduše smíchejte lžíci jojobového oleje a oleje z vitamínu E. Naneste do směsi vatový tampon a vetřete si ho po obličeji, abyste odstranili všechny rysy make-upu. Umyjte si obličej čisticím prostředkem a vlažnou vodou.

2. Kokosový olej pro odlíčení:

Domácí odličovač 2

V míse smíchejte ½ šálku teplé vody, jednu lžíci kokosového oleje a půl lžíce dětské pračky. Směs jemně promíchejte. Vezměte ubrousek a podle potřeby směs zalijte. Mokrým ubrouskem odličte obličej. Je zvláště účinný při odstraňování voděodolné řasenky.

3. Avokádo-přírodní odličovač:

Domácí odličovač 3

Nakrájejte avokádo na plátky a použijte ho přímo na obličej k odstranění make -upu. Funguje to jako kouzlo. Jen se ujistěte, že nebudete rušeni báječným ovocem, a místo toho jezte. Je to jeden z nejlepších a nejúčinnějších domácích odličovačů.

4. Kastilské mýdlo a jojobový olej:

Domácí odličovač 4

Toto je snadný a rychlý recept. Můžete jej dokonce uložit do nádoby nebo nádoby pro budoucí použití. Stačí smíchat trochu kastilského mýdla, vody a jojobového oleje. K odstranění make -upu z obličeje naneste vatový tamponek a naneste jej na požadovaná místa.

5. Aloe Vera a olivový olej k odlíčení Odstraňte:

Domácí odličovač 5

Až budete s výrobou odstraňovače hotovi, uložte jej do nádoby nebo nádoby, abyste jej mohli v budoucnu použít. Do misky nalijte ½ šálku olivového oleje a další ½ šálku šťávy z aloe vera. Přeneste do lahve a energicky protřepejte. Protože je to olej a šťáva, nebude se snadno míchat. Takže dobře zatřepejte. Kdykoli potřebujete odlíčit, namočte vatový tampon nebo tamponek do svého domácího odličovače.

6. Odličovač dětského oleje a šamponu:

Domácí odličovač 6

Pro tento recept jednoduše potřebujete smíchat dětský šampon s dětským olejem a vodou. Voila, váš domácí odličovač je připraven. Namočte vatový tampon do odstraňovače a vetřete jej do požadovaných částí obličeje, abyste odstranili make-up.

7. Mléko a mandlový olej-domácí odličovač:

Domácí odličovač 7

Použití mléka k odlíčení je opravdu jednoduché a efektivní. Do misky plnotučného mléka přidejte lžíci mandlového oleje. Směsí si potřete celý obličej vatou nebo žínkou. Váš make-up bude nejen odstraněn, ale také se budete cítit svěží.

8. Okurka:

Domácí odličovač 8

Nakrájejte okurku a vytvořte z ní hladkou pastu rozmixováním v mixéru nebo kuchyňském robotu. Pokud je váš make-up voděodolný, přidejte do pasty lžíci mléka nebo olivového oleje a vetřete si směs na obličej. Váš make -up bude odstraněn a získá uklidňující pokožku.

9. Jogurt-odličovač:

Domácí odličovač 9

Do misky nalijte 2 ½ lžíce jogurtu a přidejte do ní lžičku olivového oleje. Dobře promíchejte a pomocí prstů si směs vmasírujte do obličeje, abyste odstranili všechny rysy make-upu. Je to nejlepší domácí odstraňovač make -upu na olejovou pokožku.